Olay, Complete, Krem na dzień dla skóry wrażliwej SPF15

Olay, Complete, Krem na dzień dla skóry wrażliwej SPF15

Complete Krem na dzień dla skóry wrażliwej. Wszystko, czego skóra wrażliwa potrzebuje najbardziej, aby wyglądać zdrowiej i promienniej.
Długotrwałe nawilżenie zapewniają substancje nawilżające w postaci hydroperełek. Trwale i bezpiecznie nawilżają skórę do 24 godzin, zapewniając natychmiastowe uczucie komfortu oraz gładką i aksamitną w dotyku cerę.
Skóra jest odżywiona za sprawą witaminy B3 (niacynamid), która dba o utrzymanie prawidłowego stanu cery i poprawia jej ukrwienie. Dzięki zdolności do syntezy cennych ceramidów, wzmacnia warstwę lipidową skóry, co w znacznym stopniu ogranicza utratę wody przez naskórek i chroni jednocześnie przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, m.in. wolnymi rodnikami i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Forma witaminy B3 pozwala łączyć się i współdziałać z innymi witaminami (E i prowitamina B5), aby wzmocnić efekt odżywienia. Witamina B3 ma niezwykłe właściwości "naprawcze": wygładza strukturę skóry i poprawia jej koloryt.
Ochronę przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB zapewniają filtry SPF15. Faktor ten zalecany jest przez dermatologów jako optymalna, codzienna ochrona przed działaniem promieni UVB i UVA. Jego działanie porównuje się do parasola ochronnego, osłaniającego cerę przed foto-uczuleniami, poparzeniami, przebarwieniami, pękaniem naczynek i nadmiernym rogowaceniem. Zastosowanie filtrów organicznych umożliwia częściowe odbicie oraz pochłonięcie i zablokowanie szkodliwego działania promieni słonecznych.

Cena: 19,99zł / 50ml
/s/

Bardzo dobry krem

Krem posiadam w nowej wersji - z nową szatą graficzną pudełka i słoiczka.
Jest to naprawdę dobry krem, który stosuję od późnej wiosny. Ze w zględu na konsystencję i właściwości pozostanę przy nim do jesieni, a później zamienię na bardziej treściwy i ochronny. Jednakże na tę porę roku sprawdza się u mnie wyśmienicie.

+kosystencja lekka, śmietankowa
+genialnie się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu
+w żaden sposób nie podrażnia, nie wysusza skóry, nie zapycha
+subtelny zapach
+posiada filtr UVA i UVB
+plastikowy, ale przyjemny dla oka słoiczek
+przystępna cena

Szkoda, że ma aż tyle parabenów w składzie.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

moj hit

nie zatyka porów świetnie nawilża, wydajny, świetnie łagodzi wszelkie podrażnienia i ma przystępną cenę jak dla mnie idealny jedyna wada jak jest mało w opakowaniu to gestnieje

Używam tego produktu od: od 4 lat
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Krem na trójkę

Krem jest treściwy, ale nie nawilża intensywnie skóry.
Posiada faktor, choć niezbyt wysoki.
Kosztuje 20 zł, więc niewiele.
Ma ładny zapach, typowy dla firmy Olay.
Mimo 50 ml kremu szybko go ubywa.
Nie nadaje się pod makijaż, bo zostawia tłusty film. Twarz pod podkładem szybciej się wtedy błyszczy.
Nadaje się natomiast na noc.
Nie zapycha i nie uczula.
Nie podoba mi się opakowanie- słoiczek, wygląda nieelegancko.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Dobrze nawilża, koi

Właściwie to szukałam tego kremu w wersji nawilżająco-odżywczej do skóry mieszanej, bo miała dobre recenzje i zależało mi na filtrze. Niestety, akurat nie było, a mnie się spieszyło - no, i wzięłam ten.
Nie mam porównania to ww., ale ten krem jest świetny. Nawilża, ale tak jakoś treściwie;) Czuć go na twarzy, ale nie zostawia tłustej warstwy. Czuję niemal jak skóra go wchłania, jak ją koi, gdy jest podrażniona.
Zero zapchania (a mam tendencję), podrażnień. Uważam, że dobrze spełnia swoją rolę kremu nawilżającego.

Plusy:
- odczuwalnie nawilża
- koi podrażnioną cerę
- filtr
- komfortowy, delikatny zapach
- konsystencja (nie wodnista, ale też nie tłusta - dla mnie akurat).

Minusy:
- brak.

Bardzo dobry krem

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu, co przy mojej cerze jest sporym osiągnięciem!
Krem jest lekki, dobrze się wchłania, jest znakomity pod podkład, poprawia kondycję cery, nie podrażnia, nawilża, ma delikatny zapach, jest bardzo tani.
Nie znalazłam dla niego minusów.
Nie mówię, że czyni cuda, ale uwierzcie, że jak się ma problemy z cerą (bardzo wrażliwa, sucha, miejscami tłusta a do tego naczynkowa) to naprawdę żadko który krem podchodzi, a do tego naprawdę nie mam żadnych zastrzeżeń.

Używam tego produktu od: Jakiś czas temu

Nie dla mnie

Jedyne zalety tego kremu to wg mnie zapach i lekka konsystencja. Nie nadaje się jako baza pod makijaż, twarz się świeci, lepi. Po kilku dniach wystąpił u mnie trądzik kosmetyczny, nie zauważyłem też spektakularnego nawilżenia.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Uwielbiam!

Ciężko mi było zdecydować, pod którym kremem umieścić recenzję, ponieważ mogłabym polecić jeszcze 2 inne kremy z serii Olay Complete.

Można powiedzieć, że to 1 krem, w którym się zakochałam. I pierwszy, przy którym zauważyłam wyraźne efekty. Krem stosuję na twarz, szyję i dekolt codziennie rano, a wieczorem wersję na noc.

Mam dość wrażliwą cerę mieszaną 20+ i niewielkie problemy z naczynkami, rozszerzonymi porami i łuszczeniem skóry (zaznaczam, że w niewielkim stopniu). Polecam wszystkim z podobną cerą.

+ idealna konsystencja - świetnie się rozprowadza
+ łatwo się wchłania
+ wyrównuje koloryt skóry, skóra wygląda na zdrowszą
+ nawilża
+ skóra mniej się łuszczy
+ nie świeci się po nim cera
+ nie zapycha
+ dobrze się sprawdza pod makijaż
+ filtr
+ bardzo delikatny, neutralny zapach
+ korzystna cena w stosunku do jakości

Minusów nie zauważyłam (może jedynie filtr mógłby być wyższy ;) ). Chciałabym mieć jakąś alternatywę z innej firmy dla tego kremu, by nie przyzwyczajać cery do jednego, ale niestety jakością znacznie przebija wszystkie, które testowałam.

Dobry krem

Plusy:

+ bardzo dobrze nawilża, ale wiosną i latem. Na zimę i jesienne chłody jest za słaby;
+ lekka konsystencja;
+ szybko się wchłania;
+ bardzo dobry pod makijaż, nie roluje się;
+ nie zapycha;
+ przystępna cena.

Jak na razie mój najlepszy krem

Po przejechaniu się na kremie z nowej serii a AA +18,(dostałam po nim wysypu "wulkanów") wręcz bałam się kupić jakiś nowy krem:/
Olay kupiłam za namową pani ekspedientki w drogerii.Mam cerę normalna, ale latem przetłuszcza się delikatnie w strefie T.

Plusy:
+ bardzo dobrze nawilża
+ lekka formuła
+ dobry pod makijaż
+ nie powoduje nadmiernego błyszczenia się w strefie T
+jest nie drogi
+ nie zapycha

Minusy:
Jak na razie nie zauważone ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno, zaczynam drugie

mój najlepszy krem

zalety:
+cena
+ma niezły filtr (15), poza latem dobrze się sprawdza
+ koi i nawilża
+ nie zapycha
+ praktycznie bez zapachu
+ miła konsystencja, dobre wchłanianie
+ bez problemu można go używać pod makijaż
+ nie uczula
+ bardzo wydajny ( 50 ml w 4 miesiące)

byłby idealny gdyby filtr był wyższy, nie było by parabenów, a tubka była by bardziej higieniczna

Ilość zużytych opakowań: 1 50 ml

Polecam,.. szczerze :)
+ bardzo dobrze nawilża
+ jest bardzo lekki
+ dobrze się rozprowadza
+ bardzo ładnie pachnie
+ nie uczula
+ nie powoduje błyszczenia się twarzy
+ jest niedrogi

Sprawdził się w 100%

Krem kupiłam z myślą o wyjeździe na wakacje, sprawdził się w 100%.

Od paru lat walczyłam z trądzikiem, a pryszcze lubiły wyskakiwać dokładnie od wszystkiego. Wszystkie drogeryjne kremy, które miałam okazję używać powodowały nawrót trądziku, a więc skazana byłam na kupowanie bardzo drogich kremów aptecznych.

Szczerze mówiąc, żal mi było pieniędzy na kolejny krem apteczny za 80 zł, więc skusiłam się w Rossmanie właśnie na ten kremik. Używam go obecnie od 4 tygodni, buzię mam gładka, bez żadnych niespodzianek w postaci trądziku.

Właśnie wróciłam z wakacji i spisał się znakomicie. Dzięki filtrowi UV moja buzia ma ładną, zdrowo wyglądającą opaleniznę.

Po nałożeniu kremu na buzię nie zauważyłam lepkości czy innych negatywnych oznak. Kremik szybko się wchłonął zostawiając nawilżoną skórę.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie