Artiste, Hair Care & Styling, Keratyna w sprayu

Artiste, Hair Care & Styling, Keratyna w sprayu

W sposób naturalny odbudowuje strukturę włosów oraz widocznie poprawia ich kondycję. Nawet bardzo zniszczone farbowaniem, rozjaśnianiem i czynnikami zewnętrznymi włosy odzyskują zdrowy i piękny wygląd. Dzięki zawartości pantenolu, aloesu oraz witamin A i E keratyna odżywia i nawilża włosy stanowiąc wyjątkowe połączenie perfekcyjnej stylizacji i z troskliwą pielęgnacją włosów. Filtr UV redukuje efekt płowienia włosów naturalnych i przedłuża trwałość koloru włosów farbowanych. Inne specjalistyczne dodatki ułatwiają ułożenie fryzury oraz podwyższają jej elastyczność i trwałość.

Niestety nie

Mam włosy wysokoporowate, falowane i suche.

Sam spray nie robi na włosach nic. Ale jak się przedobrzy to czuć, że włosy są posklejane i obciążone.
Producent obiecuje, że produkt nawilża włosy jednak ja czegoś takiego nie zauważyłam.
Jednak mogę przyznać, że niekiedy zdarzało się, że włosy były ciut miększe ale jak na tyle prób to za mało.
Ciężko się do niego przyczepić, bo on nic nie robi, nie niszczy, nie uzdrawia. Tylko pogratulować producentowi, że wymyślił coś co nie szkodzi i nie daje korzyści :-)

Tylko do tuningowania

Keratynę „Artiste” otrzymałam od przyjaciółki. Stwierdziła, że u niej ten produkt słabo się sprawuje. Lubię próbować nowe rzeczy, ale nie ukrywam – byłam przerażona dość długim składem produktu. A zwłaszcza alkoholem, który jest wysoko w składzie.

Moje włosy i tak są już dość mocno zniszczone. Mam kilkanaście cm zdrowych włosów, ok. 30 cm to pozostałości po rozjaśnianiu.

Keratyna jako włosowy psikacz nie robi NIC. Nie szkodzi (całe szczęście!), nie pomaga. Po prostu jest na włosach i nie widzę po niej jakiejkolwiek odbudowy włosów.

Jakiś czas kombinowałam co z nim zrobić. Nakładałam na suche włosy, na mokre. Za każdym razem NIC.

W końcu postanowiłam dolać trochę do maski. I to było to. W końcu widziałam jakiekolwiek działanie tego produktu.

Włosy są bardziej miękkie i błyszczące. Wydawały się mocniej odżywione. Ale może to tylko efekt placebo?

Sama nie wrócę do tego produktu. Zużyję go do tuningowania odżywek, masek i szamponów a potem zapomnę.

Używam tego produktu od: sierpień 2013
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

początkowo okej, ale potem...

Od razu zaznaczam, że używam jej zbyt krótko, by dostrzec jakąś regenerację.

Jest bardzo sympatyczna: nabłyszcza, ładnie wygładza (co u mnie jest duuużym plusem), nie plączą się po niej włosy. Cenowo i wydajnościowo bardzo dobrze. Jedynym minusem jest to okropne opakowanie, w którym pompka się non stop zacina.

Poza tym bardzo fajna, polecam ;)

******
Po dłuższym czasie używania niestety muszę zedytować moją recenzję. Przy codziennym stosowaniu przesuszyła włosy jak mało co. Efekt nablyszczenia trochę to ukrywa, ale gdy odstawi się ją chociażby na jeden dzień od razu widać, co złego narobiła.
Jest to jej ogromny minus, który niestety sprawia, że nie kupię jej ponownie.

Żadnego działania !

Zużyłam całe opakowanie i... stwierdzam, że to takie jedno wielkie NIC. Ani nie nabłyszczał, nie wzmacniał, nawet nie utrwalał nawet fryzury... Jestem totalnie rozczarowana :)

niezła

Producent zapewnia, że ten produkt ułatwia ułożenie fryzury oraz podwyższa jej elastyczność i trwałość. Z układaniem nie mam żadnego problemu, ale szukałam jakiegoś pielęgnacyjnego produktu, który mógłby przedłużyć trwałość loków (typowych kosmetyków do stylizacji nie cierpię). Nie mam kręconych włosów, ale bardzo mi się takie podobają i co jakiś czas, dla miłej oku zmiany, formuję sobie loki. Niestety ten produkt w żaden sposób nie przedłużał trwałości takiej fryzury, loki trzymają się tyle co zawsze.
Natomiast do pielęgnacji jest rzeczywiście świetny!

Skupiam się na końcówkach, bo miewam problemy z ich rozdwajaniem, ale lubię też używać tej keratyny profilaktycznie na całą długość włosów. Zazwyczaj robię to zaledwie dwa lub trzy razy w tygodniu. Spryskuję wilgotne włosy, tuż po umyciu (i to nawet nie po każdym).

+ zapomniałam już czym są rozdwojone końcówki! Ta keratyna doskonale pielęgnuje i ochrania włosy,
+ rzeczywiście odnoszę wrażenie, że włosy są doskonale nawilżone,
+ wydajność jest znakomita. Mam jeszcze jeszcze ok. 1/4 opakowania, a mija piąty miesiąc.

- opakowanie ma jeden feler, przycisk sprayu potrafi się zacinać,
- jak podkreśliłam na poczatku, ten produkt nie przedłuża trwałości fryzury.

Podsumowując: warto wypróbować!

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego

może być

Keratyna sprawiła, że włosy stały się bardziej miękkie, jednam mimo codziennego stosowania nie poprawiła ich kondycji. Zauważyłam, że obciążyła włosy. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 i pół miesiąca
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Uwielbiam!

Bede kupowala do konca zycia i dzien dluzej :)

Wlos zbudowany jest z keratyny, a jak nam wiadomo keratyna nie rozpuszcza sie ani w alkoholu, ani w tluszczu ani w wodzie, wiec poddawana jest procesowi hydrolizy... Fakt troche traci na wlasciwosci, ale za ta cene... Az mi oczy wyszly.

+ psikac na mokre wlosy bo wtedy luska jest otwarta i poprzez wiazania odzywka lepiej wniknie we wlos. A gdy trwale sie polaczy nastepnym myciem sie nie wyplucze ;)
+ tani
+ dostepny w naturze
+ wlosy sa MEGA BLYSZCZACE I MIECIUTKIE ale stosuje tez olejowanie do tego
+ starcza na dluuugo
+ w ciagu dnia lubie tez koncowki dopsikac
+ nie skleja, nie obciaza cudo!

- faktycznie ta pompka jest toporna

POLECAM ALE PROSZE JEJ NIE WYKUPOWYWAC NAMIETNIE :D

Używam tego produktu od: 3 MCY
Ilość zużytych opakowań: PRAWIE CALE

zwykłe psikadło do włosów

Nie pomoże nie zaszkodzi.

*tani ok 5 zł
*trochę pomaga rozczesać włosy
*neutralny zapach
*dostepny tylko w drogerii Natura
* więcej grzechów nie pamiętam....;)

Nie KWC, ale nie mam zastrzeżeń ;)

Plusy:
- cena (5 zł)
- dzięki niej można bez wyrywania sobie włosów dokładnie je rozczesać po myciu
- włosy są miękkie i BARDZO BŁYSZCZĄCE
- zapach jest raczej nijaki, ale mi w zupełności nie przeszkadza
Minusy:
- opakowanie, nw czy ja mam takie szczęście, czy to każde opakowanie tych spryskiwaczy z Artiste - w przpadku jedwabiu było to samo - spryskiwacz zacina się, bardzo trudno jest nim spryskać włosy, trzeba się naprawdę dobrze zamęczyć, dlatego ja odkręcam dozownik i leję z butelki bezpośrednio na dłoń i mieszam z odżywką. Taką mieszankę spłukuję po kilku minutach - włosy po takim zabiegu sa bardzo miękkie, lekkie, błyszczące. Poelcam wypróbowanie takiego sposobu wykorzystania keratyny, jeżeli zwykłe spryskiwanie nie daje wymarzonych rezultatów :)

Używam tego produktu od: 0,5 roku

to jest to!

szukałam czegoś co odbuduje moje zniszczone farbowaniem włosy i znalazłam :D

+włosy stały się miekkie,
+dobrze się układają,
+końcówki się nie rozdwajają,
+ jest wydajna
+włosy stały się lśniące

-zepsuty sprey ale przełozyłam sobie od lakieru z tej firmy, którego nie używam

Ilość zużytych opakowań: połowa przy stosowaniu 3 razy w tygodniu

Tego szukałam

Po stosowaniu wielu odżywek, szamponów oraz różnych serum myślałam, ze tylko konkretne obcięcie włosów pomoże. Po stosowaniu codziennie tej keratyny mój stan włosów poprawił się diametralnie. Końcówki nie są mocno rozdwojone jak przed używaniem, nie są suche, ogólna kondycja moich włosów poprawiła się. Są lśniące , miękkie i mają zdrowy wygląd.

Plusy:
-lekka formuła nie przetłuszcza włosów przez to można stosować codziennie na mokre włosy
- szybkie działanie przy regularnym stosowaniu ok 2 tyg.
-zapach
-cena
- wydajny jedno opakowanie mi starczyło na 2 miesiące z hakiem przy codziennym stosowaniu włosy mam średniej długości lekko za ramiona
Minusy:
- nie wiem jak innym ale mi ciężko się tym "psika" za ty pol gwiazdki ;]

Chciałam dodać, że przed kuracją podcięłam włosy 1 cm. Efekt zadowalający polecam ten kosmetyk.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 150ml teraz zaczynam drugie

nic szczegolnego

Za 6 zł byłam gotowa spróbować, po pochlebnych recenzjach jakie spotkałam na wizazu.

Jedno jest pewne: ten produkt nie zaszkodzi, ale czy pomaga?
Moje niesforne, falowane włosy są po nim nieco bardziej posłuszne, ładniej pofalowane i delikatnie błyszczące.
Po czymś co pretenduje do bycia karetyną w płynie, spodziewałam sie czegos lepszego.