Essence, Powder & Blush Brush (Pędzel do pudru i różu)

Essence, Powder & Blush Brush (Pędzel do pudru i różu)

Gruba rączka i zaokrąglony kształt samego pędzla zrobionego z ukośnie ciętego sztucznego włosia pozwala na zaaplikowanie każdego pudru lub różu na policzki. W przezroczystym etui. Do oferty firmy wprowadzony latem 2010 r.

Najlepszy do konturowania

Świetna jakość za grosze! Mam kilka pędzli z essence ale ten jest zdecydowanie najlepszym z nich. Idealnie nakłada bronzer, dobrze się nim rozciera. W swojej kolekcji mam pędzle z hakuro, zoevy i lily lolo ale jakimś cudem ten niepozorny różowy skunks jest moim ulubionym:)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: wciąż ten sam;)

Nie polecam

Nie lubię tego pędzla, choć nie żałuję, że go kupiłam - był bardzo tani. Gdybym miała oceniać jego jakość w stosunku do ceny, dałabym mu 5 gwiazdek, ale myślę, że w tym przypadku ważniejsze jest działanie - można dać dwa razy tyle i mieć pędzel o wiele lepszej jakości.

Wady:
- różowy kolor włosia, przez który nie widać ile różu zostało nałożone na pędzel
- tandetna rączka
- beznadziejne włosie: długie, zbyt miękkie
- pędzel nabiera bardzo mało produktu

Zalety:
- włoski nie wypadają
- pędzel nadaje się do nakładania miękkiego rozświetlacza (u mnie to jego jedyne zastosowanie)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Taki sobie

Za tę cenę jest okay, ale moim zdaniem lepiej zainwestować więcej pieniędzy w coś porządniejszego.

Nie odpowiada mi włosie tego pędzla, nakładanie nim jakiegokolwiek pudru na twarz trwa długo w porównaniu do profesjonalnych pędzli. Fakt, że włosie jest miękkie, jednak po praniu staje się nieco mniej delikatne.

Do tego krótka, nieporęczna rączka.

Ciężko nim uzyskać ładny, nasycony, a jednocześnie delikatny efekt.

Nie sprawdzi się u wymagających osób. Ale na początek, kiedy dopiero zaczynamy z makijażem i mamy niewiele pieniędzy, może okazać się dobrym rozwiązaniem.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Bardzo fajny pędzel. Rączka dobrze leży w ręce. Włosie jest bardzo delikatne i przyjemne. Dobrze się go myję i nie traci swojego kształu. Atrakcyjna cena. Dobrze wykonany. Daje on delikatny efekt po nałożeniu.

Jedyny minus to przez kształt pędzla nie można precyzyjnie nałożyć produktu(różu). Dla początkujących osób może to być problem.

Jednym słowem pędzel na +.

Uroczy

Kupiłam jakieś dwa lata temu i nadal mi służy

+ niedrogi
+ mięciutki w sam raz do pudru na wykończenie makijażu
+ jest naprawdę śliczny
+ włosie ładnie się czyści i nie \'mechaci\'
Ogólne wrażenia na plus

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: jeden

-nakłada odpowiednią ilość pudru
-po praniu ma się świetnie, przez 2 lata nawet włosek z niego nie wypadł
-malutka cena
-poręczny

Minusik jest taki, że ciężko go dostać. Teraz mam go w torebce, wcześniej używałam w domu. Ze względu na małe wymiary trzeba troszeczkę pomachać łapką, ale nie jest to problematyczne. Widziały gały, co brały! :D Polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: jeden pędzelek

Był wspaniały, ale odkąd mam inny zauważyłam wadę

Ten pędzel był moim ulubieńcem, dopóki nie kupiłam pędzla z EcoTools. Różnica jest ogromna!

Podstawowy minus:

-pędzel nierównomiernie rozprowadza bronzer/róż

Plusy:

-tani
-świetna jakość
-trwały
-bardzo łatwo się myje

Pędzel mam co najmniej dwa lata, nie wypada z niego włosie, nie rozkleił się i nie stracił kształtu.

Używam tego produktu od: około 3 lata
Ilość zużytych opakowań: mam jeden

Mięciutki

Policzki aż same się proszą, żeby ten pędzel do nich przyłożyć ;) jest niesamowicie miękki. Nakładanie nim różu to sama przyjemność. Nie gubi włosia, łatwo się go czyści. Jest mały i poręczny, więc z łatwością można go wrzucić do drobnej kosmetyczki i zabrać ze sobą.

bardzo dobry do miękkich produktów

Pędzelek kupiony pod wpływem opinii.
Bardzo dobry produkt, włosie jest super miękkie, całkiem gęste, więc dobrze rozciera ale nabiera tylko miękkie kosmetyki, te napigmentowane.
Niestety z moim ulubionym różem Bourjois sobie nie radzi, bo róż ten jest za twardy i potrzeba o wiele bardziej zbitego pędzelka. Daje on radę kiedy przy skówce taśmą klejącą go częściowo skleję.
Ale oprócz tego to daje radę:)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: mam jeden pędzel

zaledwie średni

Nigdy nie rozumiałam afektu Wizażanek do pędzli Essence ;) Sama kupiłam ten (i jeszcze dwa kolejne modele) specjalnie do tej podróżnej kosmetyczki Oriflame: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=35567, tylko dlatego, że maja krótkie rączki.
Pędzel jest za mały i za miękki. Do terapeutyczno-odstresowującego miziania się po twarzy świetny, ale do pudru praktycznie się nie nadaje. Przy jego nakładaniu trzeba się nieźle namachać. I to nie byłoby jeszcze najgorsze, bo mały pędzel generalnie daje większą precyzję, ale zbyt miękkie i przede wszystkim zbyt mało sprężyste włosie, sprawia, że nie rozprowadza pudru równo, niewidoczną mgiełką, zwłaszcza tego z drobinkami lub jakiegokolwiek nietransparentnego. Ten model, choć śliczny z wyglądu ma jeszcze dodatkową wadę w postaci różowego koloru włosia - nie wiadomo ile różu naprawdę się na niego nabrało.
Na plus można zaliczyć tylko trwałość, ale to nie dziwi - sztuczne włosie w pędzlach jest zgrzewane na końcu wsadzanym w obsadkę, więc to oczywiste, że nie wypada.
Ot, taki miły gadżet.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel w trakcie

Na zdjęciu poniżej różnica w wielkości pomiędzy tym pędzlem, a wersją Moonlight

Cudo, naprawdę warto ! ;)

Powiem tak... od początku się w nim zakochałam ;)
Ten kolor... normalnie cieszy moje oczy ;)
Używam go do nakładania pudru bambusowego z jedwabiem z Biochemi i nadaje się do tego idealnie ;)
Czasem użyję go też do nałożenia różu albo brązera. Jeśli chodzi o pudry w kamieniu to jest różnie. Pędzelek ma bardzo mięciutkie włosie i nie radzi sobie z twardymi produktami. Taki puder, który jest troszkę miękkszy już ma szansę np ten z Synergen.
Ja mam dość małą buzię i jego wielkość mi nie przeszkadza. Ma bardzo ładny kształt. Co tu więcej pisać... Warto go kupić mimo jednej małej wady ;)

+ cena,
+ wygląd,
+ wykonanie (bardzo mięciutkie włosie, nie wypadł ani jeden włosek)
+ nie spiera się kolor przy myciu,
+ schnie w miarę szybko,
+ wygodne etui ;)
+ i te reakcje koleżanek i całkiem obcych mi osób kiedy wyciągam go czasem w szkole żeby poprawić makijaż... ;))
+ rączka się nie rusza i nie odpadła.

- starł się napis na rączce co chyba nie jest jakąś wielką zbrodnią.

POLECAM BO WARTO :)

kupiłam go, bo...miał inny kolor niż czerń:)

Tak jak w tytule, kupiłam, bo wyróżniał się kolorem włosia:) Jestem co prawda zadowolona z pędzla, ale-leży on... kupiłam go z myślą o używaniu do różu, ale niestety różu nie używam:) jednakże kiedy go używałam byłam zadowolona.

Plusy:
-nie traci włosia
-szybko schnie
-dobrze delikatnie rozprowadza róż

minusy:
-chyba brak, chociaż ja co prawda osobiście wolałabym żeby był większy, wtedy pewnie używałabym go do pudru:)

Ilość zużytych opakowań: mam jeden