Chanel, Inimitable Intense Mascara (Tusz do rzęs wydłużający, pogrubiający, podkręcający i modelujący rzęsy)

Wydłuża, pogrubia, podkręca i modeluje rzęsy. Specjalnie zaprojektowana szczoteczka idealnie rozdziela rzęsy, nadając im naturalny wygląd. Pokrywa każdą rzęsę z osobna od nasady aż po same końce, nie obciążając ich. Nie rozmazuje się, nie kruszy i nie tworzy grudek. Nadaje spojrzeniu głębię i zmysłową zalotność.
Dostępna w 4 kolorach.

niewodoodporne
Efekt
podkręcające, wydłużające

Głęboka czerń, wydłużająco-pogrubiająco-podkręcająca formuła

Podoba mi się wydłużająco-pogrubiająco-podkręcająca formuła, która jest lekka i nie obciąża rzęs. Głęboka czerń pięknie podkreśla rzęsy dodając im wyrazistego charakteru. Nie daje efektu sztucznych rzęs. Choć mocno wydłuża i nadaje mega objętości efekt nie jest przerysowany. Brak sklejania, grudek i osypywania to niewątpliwe zalety tego tuszu. Używam go na codzień do pracy oraz na wieczorne wyjścia.

Prawie jak henna, bardziej jak...geHENNA!

Zasugerowana świetnymi recenzjami tutaj i opiniami kilku recenzentek na YT postanowiłam zakupić tusz.
Jestem sceptycznie nastawiona do silikonowych szczoteczek, nigdy ich nie kupuję, ale postanowiłam spróbować i dać szansę zarówno maskarze, jak i szczoteczce.
Jakie było moje rozczarowanie, gdy pierwszy raz pomalowałam nim rzęsy. Rzęsy są posklejane, robią się na nich grudki, ciężko się nim maluje. Efekt nie jest powalający, nie zauważyłam żadnego wydłużenia, pogrubienia, podkręcenia.
NIC!
Jedynie rzęsy są ciemniejsze niż naturalnie, co jest raczej podstawową właściwością mascar. Tusz szybko się kruszy i krótko utrzymuje. Za te pieniądze mogłabym kupić inny tusz, który byłby lepszy (co nie jest trudne)...

Uwielbiam

Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych tuszy jakie miałam możliwośc stosować. Głęboka czerń podkreśla rzęsy, wydłuża je i pogrubia, bez sklejania. Nie znoszę efektu sztucznych rzęs z grudkami i ten tusz tego nie robi. Efekt jest delikatny ale widoczny, na pewno nie tandetny. Używam go na codzień jak i na wyjścia. Dwie warstwy również nie stanowią problemu, nie osypuje się.

Świetny, ale malutki

Tusz jest rewelacyjny, co tu dużo gadać. Ma piękną czerń, idealnie rodziela, wyczesuje, pogrubia, wydłuża, czyli robi wszystko to co obiecuje nam każdy tusz, tylko robi to naprawdę :)

No geniusz. Ale... ma tylko 6 g i starczył mi na 1.5 miesiąca. Do dwóch da radę dociągnąć. Przy takiej cenie oczekiwałabym chociaż 8-10g produktu. Too Faced Better than Sex ma 2x większą pojemność, większość tuszy również ma więcej produktu.

Mamy też trochę pielęgnacji w produkcie. I to widać po rzęsach w trakcie używania.

Tak więc, jak ktoś używa mniej tuszu niż ja albo go stać, to polecam. Produkt jest świetny.

Uwielbiam

Dostałam ten tusz pod choinkę, uwielbiam ,jest świetny rzesybwygladaja cudownie są rozczesane i spojrzenie jest magiczne .nie wiem tylko czy miałam wadliwy produkt ale był lekko suchy ? A może miał taki być nie wiem...

zdecydowanie tak

kupuje sporwdycznie ze względu na cene, polubiłam go od pierwszego użycia
nie rozmazuje się, nie zostaia sladów na gornej powiece, ani na dole, nie zostaia grudek i trzyma się caly wieczór!!
Zdecydowanie dociera do każdej rzesy i nadaje spektakularny wygląd oka!
Sprawia ze rzesy sa dluzsze i nabierarą objestosci

Ulubiony

Jeden z moich ulubionych tuszy do rzęs. Mam bardzo krotkie i rzadkie rzesy wiec ciężko mi było zawsze znaleźć taki, który choć trochę podołałby moim oczekiwaniom. Świetnie sie u mnie sprawdził, niestety cena jest też duża, nie zawsze mogę sobie pozwolić na jego zakup, ale zdecydowanie mogę go wszystkim polecić.

Fenomenalny

Używam tuszu w kolorze ciemny brąz. Jest on po protu niesamowity. Rzęsy są pogrubione, długie i pięknie podkreślają oko. Tusz nie kruszy się, nie osypuje i nie rozmazuje. Nie podrażnia, choć nieraz zdarzało się, że po innych tuszach oko było zaczerwienione. Zmywa się łatwo, co dla mnie jest olbrzymim plusem. Choć cena nie jest niska, to z pewnością efekt jest do niej adekwatny. Gorąco polecam!

Taki sobie

Tusz zamknięty jest w pięknym klasycznym opakowaniu charakterystycznym dla marki, na górze mamy logo, natomiast na spodzie nazwę, ilość - 6 g, oraz czas, w jakim należy go zużyć po otwarciu.
Inimitable używam już dwa miesiące i tak szczerze to jest chyba najdłużej używana przeze mnie maskara, jestem aż zdziwiona, że jeszcze nie wyschła, bo u mnie trochę ponad miesiąc to maks, na ile mi taki produkt starcza, ale zawsze tak było, więc jestem przyzwyczajona.
Chanel Inimitable pod względem tego, jak ma działać to dla mnie trochę zagadka, bo nie rozumiem, co producent ma na myśli pisząc, że efekt będzie naturalny (for natural result), ale jednocześnie rzęsy mają być maksymalnie wydłużone, pogrubione, podkręcone i idealnie pokryte. Wizja naturalności z efektem "wszystkiego" jakoś mi się kłóci.
Silikonowa szczoteczka jest taka, jak lubię, ale mam wrażenie, że w innych tuszach też można znaleźć dokładnie taką samą, o ile się nie mylę to nawet Masterpiece Max z Max Factora ma identyczną, także ok.
Oczywiście mój kolor to czarny, w tej wersji dostępny jest jeszcze brązowy, jednak ja lubię, jak rzęsy są bardzo mocno podkreślone, więc zawsze wybieram czerń.
Aplikacja niestety jest dość problematyczna, chociaż szczotka wybiera z opakowania odpowiednią ilość tuszu, to nie nanosi go na rzęsy równomiernie, nie wiem, czy to jest kwestia konsystencji samego tuszu, czy szczotki, ale za każdym razem muszę kilka razy pomiziać rzęsy i to w różnych kierunkach, żeby pomalować każdą z nich, a i tak to się nie zawsze udaje. Wydaje mi się, że przy Inimitable można nałożyć do trzech cienkich warstw, ale więcej nie, chociaż i tak malując więcej niż jedną warstwę trzeba się liczyć z tym, że rzęsy należy rozdzielać, bo maskara ma tendencję do sklejania ich w skupiska. Nie zostawia jednak grudek i czerń jest intensywna, więc to jest bardzo na plus. Ale niestety na końcówkach rzęs lubi tworzyć nieestetyczne owadzie nóżki, które wyginają się w różne strony i to już jest bardzo irytujące. Trzeba się z nią napracować, żeby wyglądała dobrze. Utrzymuje się jednak cały dzień w nienaruszonym stanie, nic się nie osypuje, nie zanika, ani nie tworzy efektu pandy, a jednak efekt, jaki utrzymujemy po jej użyciu to nie do końca to, czego oczekuję (pomijając fakt, że w zasadzie nie wiem, czego miałam oczekiwać, bo producent tego jasno nie określa). Co prawda tragicznie nie jest jak po ETK Armaniego, ale to za droga i za długa zabawa, żeby uzyskać TYLKO taki efekt. Wiem, że moje rzęsy stać na więcej. Do tego te wyginające się nieestetycznie końcówki... Nie jestem na nie, bo to byłoby kłamstwo, ale szczerze powiedziawszy jak mam się tak bawić w malowanki z tuszem za tyle pieniędzy, to chyba wolę sobie kupić właśnie Max Factora (który bardzo lubię) i on też da mi porównywalny efekt, a nie będę czuła, że trochę przepłaciłam w sumie nie wiadomo, za co.

można znaleść tańszy zamiennik

Mój był kupowany zagranicą i może stąd lepsza wytrzymałość mam kolor ciemny brąz.Owszem oczarował mnie bardzo.Tylko ja mam swoje naturalne rzęsy gęste i długie wiec nie mam dużych wymagań.Jednak to co ważne dla wszystkich jest to ,że nie obsypywał się ,nie sklejał rzęs ,dobrze się zmywał.Faktycznie też podkręcał rzęsy ale delikatnie, nie odbijał się na powiece Szczoteczka też wydawała mi się poręczna. U mnie bardzo wydajny ,nie wysychał szybko.Moje używanie trwało długo ,bo nie używałam go codziennie.Jednak znalazłam tańszy odpowiednik i nie wiem czy jeszcze do niego wrócę ale ta słabość do tej marki pewnie mnie na niego skusi...

Po prostu cudowny !na miesiac :(

Jeszcze takiego tusze nie mialam.
Jest fenomenalny, piekny "naturalny" efekt cudownie zageszczonych rzes. Nie ma tu mowy o sklejaniu, owadzich nozkach, rozmazywaniu, osypywaniu.
Po prostu ideal-tyle ze przez miesiac :(
Ja rozumiem ze kosmetyk musi sie kiedys skonczyc ale niecaly miesiac -to dla mascary gruba przesada.
Zgadzam sie z poprzedniczkami ze z kazdym dniem-ba z kazda minuta bardziej zasycha -by wreszcie uschnac jak badyl i wowczas tak samo jest niepotrzebny.
Mozna go ciutke rozcienczyc ale to juz nie jest to samo.
Jest bardzo drogi i nawet jak na luksusowy kosmetyk dla bogatych pan powinien im i nam dluzej posluzyc.
Poza wysychaniem geniusz stad moja wysoka ocena.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: niestety jedno :(

Idealny na co dzień

Tusz ma świetną szczoteczkę, która rozdziela i maluje rzęsy od samej nasady. Podkreśla, wydłuża, pogrubia, jest bardzo trwały i nie osypuje się przez cały dzień. Nie niszczy rzęs i łatwo się zmywa. Świetnie sprawdza się na cały dzień w pracy czy na uczelni.
Nie zgadzam się z opinią, ze tusz szybko wysycha. Ja używałam jednego opakowania niemal codziennie przez 3 miesiące, a efekt był taki sam.
Jedynym minusem jest cena. Mimo wszystkich zalet tuszu nie wiem, czy kupię go ponownie.