Rival de Loop, Clean & Care, Milde Reinigungsmilch (Mleczko do demakijażu) (stara wersja)

Delikatne mleczko kosmetyczne dokładnie i głęboko oczyszcza skórę , uwalniając ją z zanieczyszczeń i makijażu. Zalecane szczególnie do cery normalnej i suchej

Mleczko jest po prostu rewelacyjne. Jakis czas temu bylam nieswiadoma jego mocy. Kupilam dwa male opakowania, ktore lezaly sobie w ksometyczce bo uznalam,ze skoro takie male i tanie to na pewno nieskuteczne. O jego mocy przekonalam sie dopiero gdy to ktore uzywalam normalnie skoncyzlo sie .Bylam bardz zaskoczona efektem. Oczywiscie nie prszyedl on odrauz,dopiero po jakims czasie.

Jego dzialanie?Bardzo dobrze oszczycza, skora po nim jest wypocztea,zamyka pory. Jak dla mnie spisuje sie naprawde niezle. Podraznienia ktore regularnie mi wyskakiwaly zaczely znikac,skora ma jednolity kolory , zaskorniki juz tak masowo nie powstaja. I ogolnie stan mojej cery sie polepsyzl.Uzywam go rowniez z tonikiem tej firmy.

Zarowno jedno jak i drugie w wersji mini. Slyszalam,ze w wersji 200 ml jest gorszy.

Ilość zużytych opakowań: 4 małe

a bylo tak pieknie

Mialam kiedys to mleczko w mini opakowaniu. bylam nim oczarowana, a ze w miedzy czasie w oko wpadlo mi cos innego to najpierw wyprobowalam tamten produkt i dopiero po nim zakupilam pelnowymierowe opakowanie tego mleczka. Niestety w miedzy czasie cera mi sie bardzij uwrazliwila i zaczela reagowac lekkim podraznieniem. Niby nic sie nie dzialo, cera byla taka sama, ale w trakcie uzywania mialam wrazenie ze mleczko mnie podszczypuje. Dziwne uczucie, bo nie bylo to takie klasyczne szczypanie, tylko wrazenie ze chce to robic. bylo to dosc nieprzejemne dla mnie. Mleczko oddalam znajomej.
Kilka dni temu znow zakupilam miniaturke i reakcja byla taka sama z tym ze juz na 100% jestem pewna ze mnie ono szczypie. Szkod,a wielka szkoda, bo konsystencja przyjemna, pelnowymiarowe opakowanie kosztuje mnie niz 1€, do tego zawiera gingko, ktore dobre jest dla cery naczynkowej, a taka posiadam. jednak jakis skladnik w tym produkcie powoduje ze sie nie bedziemy lubic. tak kiedys chwalilam to mleczko, a jednak okazalo sie ze nie dla mnie.
Moje ma inny sklad.

Używam tego produktu od:dawno temu i podchodze do niego co jakis czas
Ilość zużytych opakowań:z powodzeniem jedna miniaturke i reszte opakowan juz sie nie dalo uzywac.

jak każdy

Dla mnie (jeśli chodzi o mleczka do demakijażu) to nie ma jakiejś szczególnej jakości. Produkty te są takie same. Zmywają makijaż i są delikatne.

Ten produkt jest tani i dobry. Jutro lece po niego. ;))

Ilość zużytych opakowań: 1 -> niedługo 2 :D

REWELACJA!

Jest to moje ulubione mleczko do demakijażu. Ma przyjemny zapach, nie podrażnia i przede wszystkim doskonale zmywa makijaż :) Dodatkowo ma niską cenę, co również przemawia na korzyść tego kosmetyku. Zauważyłam również, że po użyciu jego, skóra jest matowa. Gdy stosowałam inne mleczko, robiła się nieprzyjemnie tłusta, co mi nie odpowiadało. Tutaj na szczęście nie ma tego efektu. Polecam kupienie Rival de Loop, Clean & Care. Myślę, że nie pożałujesz :)

Używam tego produktu od: kiedyś(z 2 lata temu) miałam jedno małe opakowanie, później stosowałam inny kosmetyk, by teraz wrócić do tego ;)
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiej sztuki 50ml(akurat taka mała, bo potrzebowałam na podróż, ale gdy mi się skończy, z pewnością kupię wersję 200ml)

bez obaw

Mleczko jest bardzo ważnym produktem w moim codziennym życiu, ponieważ usuwanie makijażu to podstawa higieny.

Ten tutaj preparat spełnia swoje zadanie wprost idealnie, usuwa makijaż, nie uczula, nie jest zbyt tłuste, jest niedrogie, a to ważne, bo takie kosmetyki zużywają się w ogromnej ilości.

Na co dzień używam innych mleczek, a to wypróbowałam ostatnio, podoba mi się wszystko oprócz zapachu.

Krótko i na temat: Wszystko to czego oczekuje od mleczka. Co mam jeszcze pisać? Fajna konsystencja ^^ Zmuszają mnie abym napisała coś więcej aby moją opinia nie była tak lakoniczna...lakoniczna..? Moim zdaniem ten produkt jest pod każdym względem dobry więc co można wielce pisać? Wszyściutko dokładnie zmywa. Polecam :-)

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań:

tani i dobry!

Super, dostalam go na gwiazdke 2007, jest bardzo wydajny uzywam go codziennie, rano wieczorem i w ciagu dnia, aby sie odswiezyc i jest bardzo wydajny, do tej pory go mam jeszcze sporo, a mamy juz kwiecien. Nie wiem dokladnie jaka byla jego cena, ale mam inne kosmetyki Rival De Loop, ceny ich sa bardzo konkurencyjne. Ladnie pachnie, jest delikatny, zero podraznien, lekka konsystencja, skora twarzy mi sie nie przetluszcza po tym mleczku!!

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

bomba.

wg mnie jest bardzo fajny. minusów nie zauważam. ;)
stawiam plusy za:
+ konsystencję
+ zapach
+ nie podrażnianie skóry i okolic oczu
+ bardzo wydajny
i wieeele innych. polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 {w trakcie}

Lubię

Kupiłam zachwycona po płynie do demakijażu tej firmy...
Ogólnie nigdy nie kupuję takich tanich produktów,bo nie wierzę im i boję się,ze mi podrażni cos itp.
Ten produkt też mnie nie zawiódł;)
Przede wszystkim produkt nie podrażnia okolic oczu,ani skóry twarzy .
Co wiecej produkt jest za śmieszną cenę bez promocjo 3,99,a ja zapalciłam w promocji chyba z 2 zł.
Kupię nie raz ;)

Używam tego produktu od:mięsiąca
Ilość zużytych opakowań:początek 1

niespodziewanie dobre

Nie lubię wydawać pieniędzy na mleczka, więc przeważnie na nich oszczędzam w miejsce lepszego żelu, kremu itp. To mleczko kosztowało jedyne 3,99, więc siłą rzeczy musiałam się skusić.
Okazało się, że ma konsystencję taką jaką lubię, czyli gęstą i puszystą (nie toleruję lejących się mleczek). Makijaż (podkład, puder) usuwa szybko i dokładnie, jest przy tym bardzo wydajne. Nie zmywam nim makijażu oczu, bo tutaj stosuję specjalne płyny. Cóż jeszcze? Zapach ma bardzo delikatny i przyjemny, co również mnie zaskoczyło. Nie podrażnia skóry (zawsze na koniec zmywam twarz żelem z wodą). Opakowanie ładne i praktyczne (inne niż na zdjęciu), zatrzaskiwane, a nie odkręcane.
Moje odkrycie, na pewno jeszcze się skuszę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

fatalne

Zachęcona jakością lakieru do paznokci tej firmy kupiłam też mleczko do twarzy.
Dla mnie jest ono tragiczne. Na skórze tworzy maź, miałam poczucie, że jestem czymś oblepiona. Kiedy próbowalam nałożyć krem- wałkował się :(
Dodam, że robię na codzień delikatny makijaż i nie używam kosmetyków wodoodpornych.
Nie wiem w czym rzecz ale tego mleczka już nigdy nie kupię.

Używam tego produktu od:2 tyg.

może być

Całkiem dobre, przeciętne mleczko. Jest tanie, ma trochę gęstą konsystencję i niedrażniący zapach. Skóra po użyciu jest lekko zmatowiona i się nie błyszczy, ale ja mam wrażenie, że trzeba przetrzeć nim twarz parę razy (szczególnie jeśli chodzi o makijaż oczu), żeby skóra była dobrze oczyszczona. Ale ogólnie jest ok.

Używam tego produktu od:2 tygodni