Rival de Loop, Żel do mycia twarzy

Rival de Loop, Żel do mycia twarzy

Może służyć do zmywania makijażu lub odświeżania twarzy. Przeznaczony do cery normalnej i mieszanej.

Skład: Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Glycerin, Sodium Chloride, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Parfum, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Methylparaben, Citric Acid, Butylparaben, Disodium Edta, Ethylparaben, Propylparaben

Bardzo dobry.

Pierwsze na co chciałabym zwrócić uwagę na to, że wraz z opakowaniem zmienił się skład.

Żel jest wydajny. Pachnie ładnie i orzeźwiająco. Konsystencja jest gęsta i bardzo żelowa. Świetnie się rozprowadza.

Jest bardzo delikatny i świetnie oczyszcza buzię. Ładnie zmywa makijaż, nawet ten wodoodporny i nie podrażnia przy tym oczu. Nie wysusza i nie powoduje ściągnięcia, ale moja sucha skóra domaga się toniku i kremu zaraz po zastosowaniu.

Nie dla cery problematycznej

Mam cerę mieszaną z tendencją do zapychania i przyjaciół, więc sądziłam, że delikatny żel do cery mieszanej z dobrym składem powinien pasować. Niestety mnie zapycha, bardzo mocno - takiego wysypu jak po tym żelu nie miałam długo.

Całkiem dobry

Żel spełnia swoją rolę, czyli myje i odświeża skórę.

Zalety:
+opakowanie
+zapach
+konsystencja (gęsta, żelowa)
+nie podrażnia skóry, ani nawet oczu
+zmywa resztki makijażu
+odświeża skórę

Wady:
-wydajność
-słabo się pieni
-nie zmywa mocnego, ciężkiego makijażu (ciężki podkład, korektor, puder)

Żel nie wysusza skóry, jest delikatny dla cery. Zmywa zanieczyszczenia ze skóry, lecz nie jest w stanie zmyć pełnego makijażu twarzy - w tym wypadku trzeba wcześniej zmyć makijaż innym specyfikiem.

NAJJJJLEPSZY!!!

Najlepszy żel do mycia twarzy, zmywa dokładnie cały makijaż, łącznie z tuszem do rzęs, w ogóle nie drażniąc nawet najwrażliwszych oczu.
Nie zamieniłabym go na żaden inny !!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: Lat
Ilość zużytych opakowań: Nieskończona...

Dobry

Dobry dla cery mieszanej.
Plusy:
- dobrze oczyszcza twarz
- miły zapach
- twarz jest czysta,świeża,gładka
- jest tani
- jest wydajny
- praktyczne opakowanie

OK

Używam go rano, bo jest delikatny i nie chcę męczyć mojej twarzy agresywnymi żelami.
Fajnie oczyszcza, twarz po nim jest mięciutka, żel jest bardzo wydajny.
Nie podoba mi się jego zapach, kojarzy mi się z płynami do naczyń i trochę słabo się pieni.

TANI I DOBRY

Fajny żel, nie ma jakiejś rewelacji, nie padam na kolana ale to dobry produkt : )

Używam go rano bo jest bardzo mięciutki, fajna konsystencja, ładnie sie pieni i nie pozsostawia aż takiego mocnego uczucia ściągniencia które czesto towarzyszylo mi przy innych żelach.

Tani i dobry.

Polecam : )

bardzo porządny

Ten żel bardzo dobrze radzi sobie z oczyszczaniem twarzy. Zmywa lekki makijaż, sebum i wszelki inne zanieczyszczenia. Czuć, ze twarz jest czysta i świeża, a przy tym (co jest niewielkim minusem) napięta i ściągnięta. Żel jest średnio wydajny, ale przy tej cenie to akurat może być :) Ma ładny, delikatny, świeży zapach. Konsystencja żel-krem.
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Na TAK

Zdecydowałam się na niego ze względu na niską cenę;) Ale się nie zawiodłam, a nawet miło byłam zaskoczona. Żel nie zawiera mydła i to wielki plus. Ma miłą konsystencję, jest dość wydajny, ma ładne i funkcjonalne opakowanie. Pieni się minimalnie, ale dla mmnie to nie robi różnicy, bo kto powiedział, że żel ma się bardzo pienić? Zawiera wyciąg z ginko i ogórka, nie podrażnia, nie szczypie, zmywa tusz do rzęs i wogóle mocno pomalowane oczy np. cieniami i kredką. Nie ściąga skóry. Szkod,że ma tyle parabenów w składzie, a z tego co słyszałam, to nie jest nic dobrego dla skóry. Jeszcze zapach mógłby być troszkę ładniejszy, a nie taki mydlany, ale... Jak na taką cenę i zalety, to bardzo dobry żel:) Polecam!Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:pół pierwszego

warto

Nie pamiętam już nawet, która to z kolei tubka stoi u mnie w łazience, tak bardzo polubiłam ten żel. Warto zauważyć, że jego skład przeszedł metamorfozę, nie ma w nim np. Disodium Laureth Sulfosuccinate, co zdecydowało, że ciągle do niego wracam.
Świetnie oczyszcza, z makijażem radzi sobie bez problemu (wiadomo, że nie zmyje wodoodpornego tuszu, bo do tego potrzeba innego zmywacza), nie szczypie w oczy, nie podrażnia, nie wysusza skóry, nie powoduje uczucia ściągnięcia. Używa go też mój TŻ, który zimą zawsze miał problem z suchą, łuszczącą się skórą po użyciu zwykłego mydła w płynie. Teraz problem zniknął.
Porządny produkt za niewielką cenę.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Warto wypróbować

Po zużyciu pianki z tej serii postanowiłam wypróbować żel. Niestety okazał się gorszym produktem. Żel ma fajne opakowanie, jednak plastikowa nakrętka pękła po niedługim okresie używania. Nie powodował u mnie uczucia ściągnięcia, dobrze oczyszczał, pozostawiał buzię gładką. Zapach neutralny. Słabo się pienił.
Jest to kosmetyk wydajny, ale o wiele mniej niż pianka.
Generalnie - jestem z niego zadowolona, choć nie jest to kosmetyk rewelacyjny.

Używam tego produktu od: Około 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

świetny

Żel jest naprawde świetny,bardzo dobrze zmywa makijaż, nie ściąga śkóry, jest wydajny. Miom zdaniem porównując go z droższymi żelami nie widać różnicy, czasami nawet na tych droższych byłam zawiedziona.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:około 10