Dax Cosmetics, Balsam do opalania dla dzieci (faktor 10, 15, 20, 30)

Dax Cosmetics, Balsam do opalania dla dzieci (faktor 10, 15, 20, 30)

Polecany w pierwszej fazie opalania dla dzieci o jasnej karnacji. Właściwości: Preparat wodoodporny najnowszej generacji - nie zmywa się w trakcie kąpieli. Zawiera filtry UVA i UVB eliminujšce promienie słoneczne szkodliwe dla skóry. Zawiera d-panthenol, który nawilża i koi, łatwo i szybko się wchłania. Nie pozostawia tłustego filmu na skórze.

Super!

Mam balsam z faktorem 30.
\\nRobi wszystko co od niego oczekiwałam, porządnie chroni przed słońcem, szybko się wchłania, nie pozostawia filmu.
\\n
Ładnie pachnie.
Nawilża (!).
Rzeczywiście wodoodporny.
\\nI ta niska cena.
\\nBardzo dobra wydajność- starczył mi na 2 miesiące codziennego używania.
\\n

znalazłam ideał :)

Według mnie jeden z lepszych balsamów z wysokim filtrem do opalania. Ma niską cenę (ja kupiłam za 12,99 w Biedronce), jest wydajny (starczył mi na ponad miesiąc codziennego stosowania), wspaniale nawilża i natłuszcza skórę, aż promieniała zdrowiem! Nie nadaje tłustego pobłysku, ani nie bieli skóry. Wspaniale chroni przed słońcem i przed wysuszeniem. Ma wygodne przekręcane zamykanie i ładny zapach. Konsystencja jest w sam raz, jak typowy balsam, dobrze się rozprowadza i ładnie wchłania. Zapewne do niego jeszcze powrócę nie raz!

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Dobry i tani

Kupuję go od kilku lat. Używam balsamów dla dzieci, bo mają wysokie faktory, a ja - oślepiająco białą i podatną na poparzenia skórę. Dax chroni bardzo dobrze. Przychylam się jednak do zdania poprzedniczki, która narzeka, że tłuści twarz - to jedyny chyba mankament tego mleczka (żeby nie było, że przyczepiam się do mleczka do ciała, to niedawno nabyłam również z Daxa krem z faktorem 30 niby na twarz, ale efekt ten sam - świecący tłuścioch). Dlatego nie dają 5 gwiazdek. Ale i tak kupię, bo niedrogi i skuteczny.
Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: z pewnością kilka

4 bo natłuszcza twarz zaBardzo

Ja używa(ła)m balsamu z SPF 60 i musze przyznać że rzeczywiście blokuje. Brak jakiejkolwiek opalenizny na twarzy i nogach mimo iż mam fototyp środkowoeuropejski/południowoeuropejski.
Do zalet zaliczyłabym również sposób otwierania (przekręca się) przez co trudno wylać za dużo i nie jesteśmy narażeni na przypadkowe otworzenie.

Na tamtych wakacjach używałam codziennie i nie byłam opalona wcale (wyjatek stanowiły ramiona..lekko mnie złapało). Na tych wakacjach stosuje okazyjnie na twarz, gdy sie nie opalam bo np wychodzę na miasto.

Minusem jest to że zostawia tłusty film na twarzy, na ciele jest ok. No i zapach, pudrowy, początkowo znośny ale po pewnym czasie może drażnić, ale to kwestia gustu.

Za ochrone (szczególnie twarzy) dałabym mu 5. Ale ten tłusty film..w wakacje szczególnie nieznośny, bo zimą nie przeszkadza.
I nie wiem czy kupie...poszukam czegoś mniej natłuszczającego, ale jeśli się nie znajdzie to wróce bo uważam że przed słońcem chroni bardzo dobrze.

Używam tego produktu od: czerwca 2008
Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

super

jestem zadowolona z tego produktu bo spełnia doskonale swoje zadanie, chociaż po mimo tego ze używałam filtru 30 to pojawiły sie lekkie plamki na deokoldzie ale w tych czasach nie trudo o wszelkie mankamenty kiedy mamy tak silne promieniowanie a nasza atmosfera nie daje juz nam odpowiedniej ochrony jak lata temu. Ten balsam z faktorem 30 można kupic za grosze jedyne 11 czy 12 zł tylko w biedronce :D !!!!!!!!

Używam tego produktu od:2 lat

Super!

Używam faktoru 40. Używanie go to sama przyjemność. Szybko się wchłania,nie daje uczucia dyskomfortu,nawilża,ładnie pachnie. Chroni ale jednocześnie nie ma problemu z opaleniem skóry na ładny brąz. Moje słoneczne KWC.

chroni

Kupiłam kremy z factorem 30 i 40. Oba b. dobre, przyjemna konsystencja, w miarę szybkie wchłanianie, dobra ochrona nawet podczas kąpieli morskich.
I niedrogi.
Gorąco polecam:)

Używam tego produktu od:2 tyg

Rewelacja!

Kocham ten balsam do opalania! Używam zawsze wysokich faktorów, ponieważ mam jasną karnację. Jako jedyny ten produkt ochronił mnie wystarczająco przed słońcem! Po prostu rewelacja!
Zapach ładny, konsystencja w porządku, szybko się wchłania, dobrze chroni!

Używam tego produktu już drugi rok na każde wakacje! Zużyłam cztery buteleczki o faktorze 20 i 30 =]

bardzo dobry

Ja mam piegi więc kupiłam go na buzie (faktor 40) dałam za niego nie całe 20zł i uważam że za taki krem naprawdę bardzo mało. Dobrze chroni, fajny zapach, bardzo wydajny. No poprostu nie ma sie do czego przyczepić ;) Gorąco polecam

dobra ochrona

Bardzo dobry kosmetyk do opalania - używalam spf 20 leżąc na słonecznej bałtyckiej plazy - jestem córka młynarza;-) ale przy tym balsamie nie nabawiłam się zadnych zaczerwienien ani podraznien, dobrze sie rozsmarowuje, szybko wchłania, wydajny, Brawo!

Ciekawy produkt

Kolejny juz raz jestem pozytywnie zaskoczona polska firma.Kupilam te emulsje z faktorem 10,ale w spreyu.Bardzo ladny zapach,lekka formula,czuc wyraznie nawilzona skore.To chyba ten panthenol.Bardzo latwa i przyjemna aplikacja oraz wchlanialnosc.I jeszcze jest niezwykle wodoodporny.Po kilkarotnej kapieli w morzu nadal utrzymuje sie na skorze i ja chroni bez koniecznosci ciaglego powtornego nakladania kremu.Brawo!

ilość zużytych opakowań: zaczelam niedawno pierwsze

może być

Mleczko nie jest gęste ani tłuste, bardzo dobrze rozprowadza się na skórze i ekspresowo wchłania nie zostawiając żadnej warstwy. Z ochrony wywiązuje się dobrze. Niestety nie pozostawia śladu nawilżenia. Ma niezbyt przyjemny zapach, podobny do przyspieszacza tej firmy. Ilość zużytych opakowań: 1/2