Rimmel, Sun Shimmer Natural Bronzer (Puder brązujący w kamieniu)

Rimmel, Sun Shimmer Natural Bronzer (Puder brązujący w kamieniu)

Sun Shimer to wspaniały brązujący puder w kamieniu, nadający buzi naturalnego słonecznego blasku. Zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 8.

na lato ok!

Uzywałam go latem kilka lat temu i bardzo dobrze go wspominam:
lekki - idealny na ta porę roku
- nadaje ładny kolor - naturalny bardzo!
-dla mnie dobrze pokrywał niewielkie krostki nawet!
-nie za drogi - wydajny

polecam na lato!

Używam tego produktu od: kilka lat temu uzywałam go

całkiem całkiem ale nie jest nadzwyczajny....

Użyłam 2 lub 3 opakowania, zwłaszcza late.
Nie używam tego typu produktów na całą twarz tylko do wymodelowania i nadania ciepłego odcienia skórze więc do tego nadaje się.
Jak ktoś już wspomniał w recenzji kamienieje na powierzchni i trzeba sie tego pozbyć aby nałożyć puder. Jest w rzeczywistości mało wydajny.
Cena w porównaniu do jakości wygórowana.

Używam tego produktu od: ok 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

super jest

wspaniały! niezbyt drogi, nie zawiera drobinek. kolor 022 jest bardzo ładny, naturalny. ten drugi jest niestety brzydki i pomarańczowy. ja oceniam ten który mam i nadaje twarzy bardzo ładny wygląd, łatwo się go aplikuje, na długo starcza. po prostu mój hit.

pół gwiazdki odjęłam za to że robi się na nim taka cienka skorupka jak na niektórych pudrach i nie da się w tych miejscach nabrac kosmetyku na pędzel. jednak poradzilam sobie z tym lekko zdrapując tę warstwę:)

EDIT: zapycha, najgorzej na nosie a nakładam tylko na czubek. zawsze po tym pojawia sie kilka malych krostek... za policzkach nie jest lepiej ale to bym mu jeszcze wybaczyla. odejmuje kwc i gwiazdke...

polecam!

bardzo lubię.

Lubie ten bronzer, nakładam go na policzki wówczas moja skóra wydaje sie jakby cieplejsza.

+Jest bardzo wydajny, opakowanie kupuję raz w roku, przy codziennym stosowaniu tylko na policzki.
+Ciężko z nim przesadzić- kolor jest naturalny.
+ warto szukać promocji, szczególnie latem w drogeriach, gdzie można go dostać z pędzlem w gratisie. Pędzel jest bardzo dobry jakościowo. Polecam.
+jak na tę wydajność to cena (ok. 25 zl.) to na prawde mały wydatek.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania.

ładny naturalny wygląd

Odcień 022 - daje bardzo naturalny odcień opalonej buzi. Łatwo się nakłada, ciężko byłoby z nim przesadzić.
Używam do ocieplenia kolorystyki twarzy i dekoltu, trochę modeluje nim rysy twarzy.
Jako róż do policzków trochę za delikatny, w tym przypadku brakuje mi jakiegoś lekkiego rozświetlającego efektu. Tu jest jednak mat, nie zawiera migoczących drobinek - w przypadku używania na całą buzie sprawdza się jednak naprawdę dobrze.

Nie wiem, czy zakupie ponownie bo lubię eksperymentować z nowymi kosmetykami.

Jak najbardziej na tak

Ciężko się do czegoś przyczepić.

*trwały
*wydajny
*praktyczny, łatwo się nakłada
*dość tani
*łatwo dobrać odcień (jestem blada jak trup i w większości bronzerów wyglądam jakbym się czymś ubrudziła, w tym przypadku tak nie jest)

-opakowanie mogłoby być trochę poręczniejsze, boję się, że może się np. otworzyć w torebce

Polecam, nawet do bardzo jasnej cery.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nawet nie widać dna w pierwszym opakowaniu:)

Również dla bladych

Mam BARDZO jasną cerę z piegami, wybrałam odcień 022(sun bronze) i jestem BARDZO zadowolona. Bronzer pachnie ładnie ("kremowo" ) dobrze się nabiera, ma stosunkowo duże opakowanie (dla mnie to plus, bo łatwo w nim "manewrować" pędzlem). Jest go też dosyć dużo (14 g). Wiele zależy czym się go nakłada. Z lenistwa nałożyłam go pędzlem do różu(bo był pod ręką) i powstały lekko widoczne place. Po nałożeniu innym pędzlem problemu nie było, kolor był równy, delikatnie brązowey, odświeżył twarz. Polecabym zwłaszcza kolor 022 (drugi odcień tylko testowałam) nawet dla bardzo bladych cer, bo tutaj ciezko mówić o kolorze jaśniejszym i ciemnieszym, są to po prostu dwa różne odcienie (bardziej pomarańczowy i brązowy).
Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Świetny bronzer

Ten bronzer stosuję już od dłuższego czasu, jest po prostu świetny, nie zawiera tandetnych drobinek, ma piękny kolorek i dość długo się utrzymuję. Za taką cenę naprawdę polecam!

Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: około 4-5

Tani a swietny

Bardzo fajny,niedrogi bronzer.Nie zawiera zadnych tandetnych drobinek,dosc trwaly,bardzo latwo nim wymodelowac twarz,za ta cene to naprawde super kosmetyk!!! Polecam!

Używam tego produktu od:3,5 miesiaca

fajna rzecz:)

to mój pierwszy puder brązujący, więc porównanie mam zerowe:D tak czy siak - jestem blada bladzista i zawsze bałam się bronzerów - nawet w środku lata zdarzało się, że kobitki w drogerii doradzały mi najjaśniejsze odcienie podkładów, bezczelnie ignorując ten brąz na mej twarzy:D:D:D w tym roku skusiłam się na bronzer i padło na rimmla. mam odcień light shimmer i jestem baaaardzo zadowolona - są drobinki, ale nie ma chamskiego połysku tłustej cery (a mam mieszaną i złośliwą pod tym względem). latem nakładałam go na całą twarz i nie było efektu maski ani sztuczności. teraz stosuje głownie do modelowania twarzy, ale zdarza mi się też musnąć nim czubek nosa albo skronie i efekt nadal jest bardzo naturalny. na skórze trzyma się przyzwoicie (wiadomo, latem wszystko spływa przy ponad 30stu stopniach:D) i przy tym nie jest drogi:) jako, że to mój pierwszy bronzer nie dam mu 5*, bo zapewne znajdę coś lepszego. ale i tak pewnie będę do niego wracać.

aha - jest też wydajny:D używam i używam, a niewiele ubyło:DUżywam tego produktu od: 3 m-cy

KWC

Używam koloru 022, przy jasnej karnacji
Plusy:
-nadaje skórze naturalnej opalenizny, nawet przy jasnej karnacji
-świetnie nadaje się do modelowania twarzy
-wydajny
-matowy (idealny dla cery tłustej, mieszanej)
-trwały
-nie trzeba mieć specjalnych zdolności, żeby go dobrze rozprowadzić
-nabiera się mała ilość produktu, więc można dopasować intensywność w zależności jaki chcemy uzyskać efekt
-nie ma drobinek
-nie ma pomarańczowego odcienia

Minusy:
-brzydkie opakowanie
ale można to wybaczyć biorąc pod uwagę jakość produktu;)

biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw muszę napisać, że to jest mój ideał. używam go od roku i się jeszcze nie skończył. Nie wiem co mnie podkusiło (no w sumie wiem, promocja była) i kupiłam bronzer innej firmy i muszę przyznać, że wydobywam resztki starego poczciwego rimmela, a nowy bronzer leży w szufladzie nieużywany.
Napewno kupię!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Wydajny

+ładny kolor
+bardzo wydajny mam go juz dwa lata(codziennie) i myślę ze jeszcze kilka miesięcy pociągnie;)
+bez wulgarnych drobinek rozświetlających

co do trwałości nie mam zdania, to jest mój drugi puder brązujący i brak mi porównania

Używam tego produktu od:2lata
Ilość zużytych opakowań:1niecałe