Lumene, Eye Make-up Base (Baza pod cienie - stara wersja)

Lumene, Eye Make-up Base (Baza pod cienie - stara wersja)

Kremowa baza pod cienie do powiek w wygodnej tubce. Przedłuża trwałość cieni, ożywia ich kolor, a dzięki delikatnie cielistej barwie wyrównuje koloryt powiek. Dzięki niej każdy cień trzyma się na powiekach bez zarzutu od rana do wieczora. Bezzapachowa, polecana także do wrażliwej skóry.

tak! tak! tak!

Baza cudo... cienie trzymają sie od rana do wieczora... nie rolują, nie zbierają tam gdzie nie trzeba... są na tym miejscu gdzie je rozprowadziłam... sprawdza sie idealnie... :)
zawsze miałam z tym problem, dlatego nie przepadałam za cieniami, chociaż bardzo podobało mi sie tak "zrobione" oko.
Od kiedy trafiłam na tą baze, cieni używam codzienie... i tu kolejny plus tej bazy.. jest mega wydajna... tubeczka w jakiej jest to super rozwiązanie bo dozowanie jest o wiele łatwiejsze niz wybieranie ze słoiczka...
baza własnie mi sie konczy wiec z pewnoscią kupie nast. opoakowanie... nie wyobrazam sobie inaczej ;)

polecam!!!!

Używam tego produktu od: nawet nie pamietam... kilka dobtych lat
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne tubki

Świetna !

To jest moja ukochana baza. Mam głeboko osadzone oczy i kazdy cien czy to chanel czy inglot czy tani za grosz splywa po ok 2 godzinach ....(walkuje sie po środku). Zdradzilam tą baze dla clinique wielkie rozczarowanie taki sam efekt jakbym nie miala wogle albo zastosowala kremowy cień. Wyblagalam kolezanke z PL by wyszukala mi w Polsce niestety w UK nie jest dostepne a USA tylko mozna dostac kremy Lumene wszystkie kolorówki zniknely z rynku. Niestety lumene wycofal sie okolo 2 lat temu z sprzedazy On - line szkoda bo bym zamowila z 10 hahahaha. Nie próbowałam jeszcze Eyeshadow Primer Potion - Urban Decay niby jest naj. Zobaczymy wymagania mam wysokie :-D

Genialna baza....

Witajcie, baza jest bardzo dobrym produktem , ktory spelnia swoje zadanie:), uzywalam wielu baz ale jak narazie ta jest moim nr 1, rzeczywiscie cienie nie zbieraja sie z zalamaniach, ani tez nie rozmazuja itd, jedyne co zauwazylam to jakby kolor na powiekach byl z czasem delikatniejszy(czyli bladszy od wczesniej nalozonego) i to po 2 godz po nalozeniu, oprocz tego jest super...polecam ja przetestowac bo jest tego warta a i cena jest przyzwoita:Ppozdrawiam

Używam tego produktu od: paru tyg
Ilość zużytych opakowań: 0,5

Super!

Jeśli kiedykolwiek skończę to opakowanie, to na pewno kupię następne. Nawet nie pamiętam, kiedy kupiłam tą bazę, jest bardzo wydajna! Bez niej, żaden cień ani kredka nie były w stanie utrzymać się na mojej powiece do wieczora. Mniej więcej w połowie dnia, miałam na oczach zrulowane kreski z kredki i cienia. Kiedy używam tej bazy, nic takiego nie ma miejsca. Cienie i kredka zostają na swoim miejscu cały dzień. Kredka lepiej się rozciera. Po prostu super baza!

Używam tego produktu od: chyba dwóch lat

ideał

Baza ma w moim odczuciu same plusy i nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby w jakikolwiek sposób poprawić ten produkt.
+cena
+wydajność (miałam ponad dwa lata i używałam na sobie jak również rodzinie przy każdej możliwej okazji)
+ nie przekłamuje koloru cieni
+ sprawia, że makijaż oczu jest w stanie przetrwać dosłownie wszystko
+ przy nakładaniu nie "łapie" cieni i pozwala nadal swobodnie je rozcierać
+dzięki opakowaniu w tubce pozostaje do końca w swojej przyjemnej konsystencji
+ ma neutralny beżowo-różowy kolor
+ nie podrażnia (nawet mojej mega wrażliwej mamy)
+ nie pachnie albo ja nic nie wyczuwam :)

Używam tego produktu od: dwóch lat

Baza doskonała

Zakupu tej bazy dokonałam natchniona pozytywnymi recenzjami wizażanek i nie zawiodłam się.
Pięknie wyrównuje kolor powieki, cienie rzeczywiście utrzymują się przez cały dzień (nawet te gorszej jakości), nie roluje się, opakowanie jest również bez zarzutu, nic dodać nic ująć. Kosztuje naprawdę niewiele biorąc pod uwagę jakość i fakt na jak długo wystarcza (mi zużycie jej zajęło ok 3 lat!) :). Wielka szkoda, że już jest niedostępna, mam nadzieję, że następczyni okaże się równie dobra!

Używam tego produktu od: ok 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 (10ml)

beznadziejny przypadek ;)

Ze mnie - nie z bazy ;)
Wychodzi na to, że moje oczy nie chcą nosić cieni, kresek itd. Tusz do rzęs i tyle ;)
Bazę kupiłam kilka lat temu - oczywiście inspirowana Wizażem.
Nie jest zbyt tania, ale niewiarygodnie wydajna. Niestety w moim przypadku się nie sprawdziła. Mam oczy z opadającymi, tłustymi powiekami (dzięki mamo ;) ) i myślałam, że ta baza da sobie z nimi radę. Niestety... wprawdzie przedłuża ona przebywanie cieni na moich powiekach, ale o ... godzinę, dwie. Jednym słowem po ok. 2-3 godzinach cienie są zrolowane w załamaniu powieki, niewiele z nich zostaje (a używałam na tę bazę różnych cieni - droższych i tańszych). Wygląda to koszmarnie. Zazdroszczę dziewczynom, które malują sobie powieki i szaleją z kolorami itd. Myślałam, że ta baza mi pomoże. Niestety... Na razie skutecznie zniechęciła mnie do inwestycji w inne bazy. Jedyne co mi pozostaje to podkreślanie ust - do nich akurat nie mam żadnych zastrzeżeń :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego (i ostatniego)

Zdecydowanie TAK!!!

Jest to moja najlepsza baza pod cienie. Kocham ją, jest cudowna. Cienie utrzymują mi się cały dzień. Mam powieki tłuste i wymagają czegoś co utrwali moje cienie i to jest ten produkt. Baza nie jest droga a wydajna i pierwszy raz spotkałam się z zrealizowanymi obietnicami producenta :)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie użytku.

moj kwc

Bez tej bazy nie wyobrazam sobie makijazu! Jest niezastapiona, jesli zalezy mi na trwalosci cieni na powiekach. W ogole nie zaczynam malowania powiek, jesli najpierw nie naloze bazy. Na niej nawet cien za 1zl trzyma sie caly dzien! W ogole moglabym wychwalac w nieskonczonosc tej produkt! Super wydajna, starcza na wieki. Mi jedno opakowanie starcza na 2-3 lata! Cienie nie zbijaja sie, nie walkuja, nie rozmazuja.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

niezastąpiona

Nie wyobrażam sobie życia bez tej bazy :)
Po co przepłacać i kupować cienie za krocie, skoro można zainwestować w bazę i cieszyć się nawet najtańszym cieniem na powiece przez niemal cały dzień...

Jest baaardzo wydajna, tubka znacznie ułatwia aplikację. Mam nadzieję, że jej następczyni będzie tak samo dobra, bo zamierzam kupić gdy ta mi się skończy.

Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno opakowanie

kolejny nietrafiony produkt

gdybym miała wszystkie te pieniądze które wydałam na kosmetyki polecane na KWC, byłabym bogata...

W tej bazie nie ma nic, jest znacznie gorsza od bazy Art Deco (której notabene również nie polecam) - nie likwiduje przebarwień na powiece, nie przedłuża trwałości cieni, waży się.
Jedyna wartościowa baza pod cienie którą mogę polecić to Bobbi Brown. Kupiona w USA, jest niedostępna w PL dlatego szukałam czegoś w zamian sugerując się opiniami na wizazu. Jak zwykle, zawiodłam się!

Używam tego produktu od: 1/2 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

mój must have

jestem bardzo zadowolona z tej bazy. Łatwo się rozprowadza, nie zbija w grudki, dzięki opakowaniu (tubka) nałożenie odpowiedniej ilości preparatu nie stanowi żadnego problemu. Cienie nałożone na bazę wytrzymują na mojej powiece do 10h. Jak dla mnie bardzo wydajny kosmetyk - starcza średnio na pół roku.

Używałam również bazy ArtDeco, jednak wolę Lumene, ze względu na bardziej higieniczne opakowanie i konsystencję, która sprawia, że baza jest łatwiejsza w rozprowadzeniu i nie wysycha tak szybko jak jej konkurentka.