Kerastase, Resistance, Bain VolumActive (Kąpiel odbudowująca do cienkich włosów) (stara wersja)

Kąpiel odbudowująca i nadająca włosom objętość, od nasady, aż po końce. Zawiera kompleks Ampli-Ciment.

Rezultat: włókna włosów regenerują się , nabieraja puszystości a efekt zwiększonej objętości jest długotrwały.

nie dla mnie

Szampon obciazyal moje uwrazliwione wlosy, a po paru myciach rowniez przesuszyl. Wykonczylam go jako plyn do kapieli (o zgrozo! - ze wzgledu na cene).

Używam tego produktu od: uzywalam okolo tygodnia
Ilość zużytych opakowań: troche z butelki 250ml

Zdecydowanie nie dla mnie!

nie wiem, czy dostałam jakiś felerny okaz, ale moje włosy w tak złym stanie jeszcze nie były. po umyciu wszystko fajnie, rozczesały się, ładnie pachniały, ale kiedy wyschły zrobiły się sztywne i równocześnie sianowate. okropne. wyglądałam jak po wstrząsie elektrycznym. ten szampon jakby wyssał resztki życia z moich włosów.

widocznie szampon nie dla mnie, za taką cenę spodziewałam się spektakularnych efektów, a rozczarowanie sięgnęło zenitu.

jedna gwiazdka za zapach.

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: jedno mycie

I tak i nie

Zaczęłam używać kilka lat temu zachęcona przez fryzjera, razem z maską.
Po jednej z pierwszych przygód z rozjaśnianiem włosów ( pasemka) . Później po wielu różnych eksperymentach ( dekoloryzaja, platynowy blond, trwała , doczepy)
Później wielokrotnie do tych kosmetyków wracałam .
Obecnie kolejny komplet w użyciu.

Ale konkrety:
1.Świetne efekty wizualno dotykowe- włosy były gładkie, błyszczące , mięsiste, teoretycznie takie jakie powinny być.
Jednak był i jest to wyłącznie efekt od mycia do mycia ale i to niestety nie jest element stały.
2. Uzależnia włosy- tzn. problem zaczyczna się przy choćby jednorazowej zmianie na inny preparat myjący czy odżywiający.
3. Przy długotrwałym używaniu kompletu efekty są coraz mniej widoczne , wręcz zanikają.

W tej chwili od ponad miesiąca stosuję "świadomą" w dużej mierze ziołową pielęgnację , stosuję oleje i mycie odżywką ( zupełnie innej firmy) .
Kerastase stosuję od jakiegoś czasu na tzw, większe wyjścia i wtedy sprawdza się idealnie.

Podsumowując:
Kosmetyk fryzjerski i stosowany z umiarem spełnia swoje zadanie.

Plusy:
+Photoshop w kosmetyku ( używany razem z maską z tej serii oraz dwufazowym serum)
+szybki widoczny wizualny efekt b. ładnej czupryny
+wydajny
+ świetnie się pieni przy niewielkiej nawet ilości
+ delikatny zapach
+ bardzo łatwe rozczesywanie włosów
+ włosy są długo świeże

Minusy
- uzależnia włosy przez co z czasem przy częstym używaniu brak efektów

+/- cena - cena

Nic specjalnego:(

Szampon ten wraz z odżywką dostałam w prezencie i całe szczęście, bo gdybym miała wydać na ten kosmetyk ponad 60 zł, dopiero plułabym sobie w brodę. Na początku co prawda jest nawet przyjemnie- szampon jest średniej gęstości, ma ładny świezy zapach i bardzo dobrze się pieni. Jednak po myciu i mimo nałożenia odżywki- włosy bardzo ciężko się rozczesują, praktycznie musiałam je " rozszarpywać". Po wymodelowaniu i wysuszeniu tez nie widziałam rewelacji:( Ani tymbardziej dodania objętości:( Włosy wręcz były obciązone, jakby obklejone, zero lekkości, puszystości, błysku. A po szamponie za taką cenę miałam prawo oczekiwać czegoś więcej. Tymczasem ładniejsze mam włosy po supermarketowym Pantene Prove czy Timotei. Reasumując- ponizej przeciętnej, nic specjalnego.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Genialny

Choć szampon jest po prostu rewelacyjny, to niestety nie kupię go ze względu na bardzo wysoką cenę i możliwość kupienia produktu porównywalnego za jednak mniejsze pieniądze. Ten dostałam, zużyłam i byłam bardzo zadowolona, ale nie za tą cenę.

Zalety:
- wspaniały zapach
- ładnie się pieni
- włosy są po nim nawilżone, gładkie, miłe w dotyku, bardzo błyszczące
- włosy rzeczywiście są w lepszej kondycji, choć nie mają większej objętości
- włosy są łatwe do rozczesania, nie plączą się
- bardzo wydajny

Wady:
- cena z kosmosu

Używam tego produktu od: używałam przez ok. 4 m-ce

Takie nic

Jak w tytule. Zwiekszenie objetosci? Puszystosc? Smieszne. Chyba tylko wieksze niz zwykle obciazenie wlosow. Za te cene? kiepski zart. Nie zrobil mi zadnej krzywdy, wlosy owszem umyl, ale generalnie spisal sie gorzej niz jego biedniejszy brat z serii Elvive. Komentarz moge sobie chyba darowac.

Plus za wydajnosc, ktora nie zmienia faktu, ze za ten efekt cena jest horrendalna.

Używam tego produktu od: Jakis czas

Bez rewelacji

Spodziewałam sie czegoś lepszego po tej marce i za tą cenę... Ocena:
+ za ładny świeży (ogórkowy?) zapach,
+ faktycznie dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy,
+ ma przyjemna konsystencję,
- włosy są po nim nie do rozczesania, trzeba się zdrowo namęczyc żeby nawet na moro wczesać odżywkę
- pogorszył sie stan moich włosów odkąd stosuję ten szampon wraz z odżywką Nutritive Lait Vital 1, bardzo szybko zaczęły mi się rozdwajać końcówki, włosy straciły blask i miękkość (nawet mój chlopak zauważył zmianę), żadnego efektu odżywienia, po prostu nic...
Szkoda, bo chyba wrócę do serii kosmetyków Pantene-Pro-V, kosztują grosze a włosy po nich są cudowne...

Dobry ale to za malo :(

Naprawde bardzo lubie ten szampon. Jest on dobry ale jak dla mnie to za malo jak za te cene. Gdyby byl tanszy mialby 4 gwiazdki.
Plusy:
+pieknie pachnie!
+dobrze oczyszcza, wlosy sa swieze
+po umyciu wlosy sa jaby mocniejsze-takie mam odczucia gdy ich dotykam.
+bardzo wydajny

Minusy:
- tak naprawde nie zauwazylam zeby dodal objetosci
-cena

Uzywam go razem z maska z tej serii

Używam tego produktu od:3 tygodni, myje wlosy codziennie , powtarzajac mycie 2 razy
Ilość zużytych opakowań:okolo 1/3

Genialny!

Jeśli chodzi o objętość to nie ma sobie równych, przyjemny w aplikacji, ładnie pachnie, włoski są miekkie, puszyste i lśniące, lepszego szmponu nie miałam, gorąco polecam,
Nie pięć gwaizdek ze względu na cenę :(

Używam tego produktu od:6 mieś

Najlepszy na objętość

Właśnie go odstawiłam na parę tygodni by spróbować Bain Divalent i żałuję.

Moim zdaniem najlepszy szampon na objętość, lubię jego zapach, moje cienkie z natury włosy nabierają grubości, jest ich bardzo dużo, fakt szampon nie nawilża włosów, ale można to zneutralizować rozsądną ilością odżywki do spłukiwania. Dla mnie sprawdza się nalepiej z gamy Kerastase.

Zmieniam go na Bain Satin1 świeżo po farbowaniu włosów, ale potem do niego wracam, bo objętość to dla mnie nr1.

Zdecydowanie najlepszy w swojej kategorii.Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Za drogi jak na to działanie

Mam cienkie włosy,ale jest ich dużo..Cóż odbijał włosy od głowy,ale nie nawilżał,były dość suche,jednak chyba mniej ich wypadałoi był wydajny..

Jestem rozczarowana,za tę cenę spodziewałam się czegoś działającego bardziej spektakularnie

Powinnam dać 2,5 gwiazdki,ale już dam 3 ;)

Używam tego produktu od:dawno temu,nie pamiętam na ile starczał

Jest OK

Ten szampon polecila mi fryzjerka, bo w salonie nie bylo akurat mojego ulubionego Oleo-Relax Bain.
Nie jest zle. Wlosy sa faktycznie jakby grubsze i bardziej puszyste. Wydaje mi sie jednak, ze Oleo-Relax lepiej nawilza wlosy, dlatego zaznaczylam, ze nie wiem czy kupie. Zuzyje go na pewno i raczej wroce do Oleo....a moze wyprobuje jeszcze inny. Bardzo lubie produkty Kerastase maja fajna konsystencje i fantastycznie pachna. Do tego sa bardzo wydajne dlatego warte ceny, tak uwazam;)

Używam tego produktu od: 3 tyg