Garnier, Komfort suchej skóry, Krem odżywczy na dzień dla skóry suchej

Garnier, Komfort suchej skóry, Krem odżywczy na dzień dla skóry suchej

Formułę kremu Garnier Komfort do suchej i bardzo suchej skóry na dzień oparto na bazie naturalnych składników, które odżywiają skórę przez całą dobę, przynosząc ulgę i chroniąc nawet bardzo suchą skórę. Krem zawiera miód akacjowy (stosowany już w czasach starożytnych jako kosmetyk nawilżający) i koncentrat wodno-roślinny (roślinna gliceryna z palmy, oliwa z oliwek, olejek z palmy i olejek z kolendry). Krem doskonale nawilża, ale nie jest tłusty. Pachnie miodowo.

Wiecej szkody niz pozytku

Produkt kupiłam ponownie po paru latach (byłam szczęśliwą posiadaczka starej wersji, która obiecywała uczucie puchowej kołderki na skórze i tak faktycznie było). Wróciłam do niego (kremu), w trakcie dość srogiej zimy, kiedy to moja skora potrzebowała, naprawdę dobrego nawilżenia. Niestety, nie jest to już ten sam krem.

Plusy:
(przez pierwszych kilka dni stosowania*)
+ skora jest miękka
+nawilżona
+nie daje uczucia ściągnięcia
+dobrze się wchłania
+nie zostawia filmu na skórze*
+cena
+dostępność

Niestety bajka dość szybko się kończy. Po około tygodniu stosowania tegoż kremu, zauważyłam jego pierwsze wady.

Minusy:
+zapycha (tragiczny wysyp zaskórników)
+pozostawia film na skórze (bez względu na ilość jaka się nałoży na skore)
+nie nadaje się pod podkład
+skora się świeci

Ilość zużytych opakowań: dwa (aktualna wersja i dobrych parę lat temu stara wersja)

Dobry i niedrogi

To świetny krem ochronny na zimę. Sprawdza się w największe mrozy. Ma delikatną, łatwo wchłanialną konsystencję. Nadaje się pod makijaż i kosztuje niewiele.
Jeśli ktoś szuka przyzwoitego kosmetyku na zimę a nie tłustej ochronnej mazi to będzie zadowolony.

Ilość zużytych opakowań: cztery

Ideał KWC

Jestem posiadaczka nowej wersji kremu Essentials Hydration. Jest to dla mnie najlepszy krem jakiego kiedykolwiek używałam i nie zamieniłabym go na inny. Jak dla mnie ciężko dostępny jedak po długich poszukiwaniach zaopatrzyłam sie w 3 kolejne opakowania. Nawilżenie jest natychmiastowe od kiedy go używam nie mam juz suchych skórek, zaczerwień ani uczucia sciągniecia. Zapach jest śliczny. Inne kremy mogą dla mnie nie istniec :)

Używam tego produktu od: 1rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Fantastyczny krem!

Krem naprawdę godny polecenia, szczególnie dla osób z suchą skórą!

+ bardzo dobrze się wchłania,
+ nawilża i od razu przynosi ulgę
+ buzia jest gładka, jedwabista
+ bardzo doborze się rozprowadza
+ lekka konsystencja
+przyjemny zapach
+ niska cena

Kremu używam od miesiąc, dlatego póki co minusów nie zauważyłam. Jak za taką cenę krem jest naprawdę dobrej jakości. Na pewno kupię 2 opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

bardzo dobry

Polecam ten krem szczególnie dla osób z cerą przesuszoną, bardzo dobrze się wchłania ma bardzo lekką konystencje, ładnie równomiernie się rozprowadza. Przynosi natychmastowa ulgę już po pierwszym zastosowaniu. Minus za to, że jest nieekonomiczny szybko się kończy.

Używam tego produktu od: 2- mce
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania po 50 ml

Bardzo przyjemny

Krem ma dość lekką jak na kosmetyk do b.suchej skóry, choć treściwą i odżywczą konsystencję. Jest on inny w dotyku i konsystencji niż wiele kremów, jest taki jedwabisty-uwielbiam to. Nie wiem czy ma dobry skład, ale szybko się wchłania, choć lekko tłusta warstwa ochronna zostaje przez kilka minut. Na mrozy i wiatr dla mnie za slaby, ale do minus kilku (-5) daje radę. Dobrze nawilża i odżywia, nie zauważyłam zapychania. Fajny i na dzień i na noc. Pięknie mi wyprasowal załamania na szyi i dekolcie. Świetny delikatny zapach, taki ciepły, a nie słodki i duszący. Trochę miodowy a trochę kwiatowy. Dobra cena, można kupić w promocji za 10zł. Estetyczne proste plastikowe żółte pudełko z białą zakrętką. Lubię go.

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 słoik 50ml

super!

Najlepszy krem jaki dotąd używałam!

Jestem nieszczęśliwą posiadaczką cery suchej w bardzo młodym wieku. Długo szukałam kremu nawilżającego nadającego się do nałożenia pod makijaż. Ten jest super - wchłania się natychmiast, ma przyjemną konsystencję, zapach i świetne działanie :)
Jest też bardzo wydajny. Używam go od sierpnia, teraz mamy październik i dopiero się kończy. Zaznaczam, że używam codziennie.
Szczerze polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Dobry!

Plusy:
+ przynosi ulgę suchej i napiętej cerze
+ nawilża
+ łagodzi podrażnienia
+ nie zapycha porów, a co za tym idzie nie tworzy kolekcji pryszczy i wągrów ;)
+ nadaje się do cery normalnej z tendencją do przetłuszczania się w strefie T
+ jak na krem do cery suche nie jest tłusty, ani jakiś gęsty

Minusy:
- nie podoba mi się zapach. Kojarzy mi się z kremem nagietkowym z Ziaji.
- / + nadaje się pod makijaż, ale trzeba odczekać dłuższą chwilkę, aż się krem wchłonie.

Reasumując polecam :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Świetny! Uwielbiam go

Bardzo długo zastanawiałam się nad kupnem tego kremu. Mam cerę mieszaną skłonną do zapychania a ten produkt jest przeznaczony do cery bardzo suchej. Jednak po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji, w tym dziewczyn z taką cerą jak moja postanowiłam, że się skusze. Była to świetna decyzja!
Stosuję ten krem na noc, na dzień używam kremu AA dla wrażliwej skóry i jestem baaardzo zadowolona z efektów! :D

Plusy:
+ pięknie nawilża buzię
+ nie zapycha!
+ ma ładny zapach i opakowanie- przyjemnie się go stosuje
+ cena - w Ross niecałe 15 zł
+ ma cudowną, kremową konsystencje, jest taki treściwy, świetnie się go nakłada

Minusy:
- parafina i parabeny w składzie

Bardzo dobry!

Bardzo dobrze nawilża moją suchą twarz, staje się mięciutka, gładka, nawilżona - ale nie tłusta.
W połączeniu z podkładem sprawia, że skóra szybko się błyszczy, za to odejmuję gwiazdkę, bo nie lubię połysku na twarzy.

Nie powoduje podrażnień, nie zatyka porów, niemal słyszę, jak posmarowana nim skóra mówi "ufff..." ;)

Używam tego produktu od: ok. 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 słoiczki

Ratunek dla mojej łuszczącej i podraznionej skóry!

Mam skórę suchą i łuszczącą wiecznie z czerwonymi plackami na policzkach i ten krem ją ratuje - nawilża chroni i daje uczucie komfortu gdzie w kremach za taka niską cene ciężko o to .Teraz po zimie mam zmasakrowaną skórę od kaloryferów i wiatrów i ten krem znowu mnie uratował polecam wszystkim!

Używam tego produktu od: zawsze
Ilość zużytych opakowań: duuużo

bardzo dobry na zimę

Sparwdza się na zimę,dobrze nawilża i chroni skórę.
Pięknie pachnie. Jest gęstymale dobrze się rozprowadza.
Lubię do niego wracać,jest jednym z kremów,które kupuję w okresie niskich temperatur.
Skóra nie jest po nim przesuszona, dobrze się sprawdza nawet na tłustych partiacj skóry.
Walorem jest też przystępna cena:)

Używam tego produktu od: od kilku lat,zawsze zimą
Ilość zużytych opakowań: 4-5