Lirene Dermoprogram, Łagodny żel myjący

Lirene Dermoprogram, Łagodny żel myjący

Opis: Delikatny żel zawiera naturalną betainę, łagodne środki myjące oraz wyciągi z kwiatów arniki górskiej i lipy działające łagodząco i kojąco. Zastępuje mydło. Doskonale usuwa makijaż, dokładnie i głęboko oczyszcza pory skóry. Nie ściąga i nie wysusza naskórka, przywraca i zachowuje jego naturalne pH. Polecany do każdego rodzaju cery.

Jest OK

Do mycia wsam raz żel dobrze oczyszcza skórę, posiada
\\nodpowiednią konsystencję, ma przyjemny zapach, jest
\\nwydajny i ma przystępną cenę
\\n
\\nJak na razie jest OK. Zobaczę jak będzie dalej.

Nic specjalnego

Może i oczyszczał ale przy tym wysuszał cerę i strasznie podrażniał.Zaskoczył mnie nie mile,bo zawsze lubiłam kosmetyki Erisa,ale też żel się nie sprawdził, jak dla mnie o wiele lepszy jest żel Ziaj kóry też nie zawiera SLS.

zgroza!!

ten zel po prostu mi nie sluzy. po nim skora na twarzy robi mi sie zaczerwieniona, spieta i wogole mnie nie oczyszcza, choc mam cere mieszana, niezbyt przetluszczajaca. i jeszcze ta konsystencja.. i zapach.. do bani! wiem ze nigdy go nie kupie :/

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:

średniak do kwadratu

napiszę tak- nie mam za bardzo sie do czego przyczepic ale tez i nie ma za co chwalic. totalny sredniak jak dla mnie.ani dno ani rewelacja. nie pomoze nie zaszkodzi. dałabym moze 3 gwiazdki gdyby nie to ze:
- troche za bardzo wysusza:(
- lekko drazni spojówki:(
do bezdyskusyjnych plusow trzeba zaliczyc wydajnosc(mam go juz ok 6 m-cy przy codziennym używaniu!!), cene i miłą konsystencję.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

ŚWIETNY

Nigdy, ale przenigdy ten żel mnie nie zawiódł choć żeby zrozumieć, że jest on po prostu doskonały potrzebowałam nieco czasu. Po jego użyciu nigdy nie doznałam uczucia ściągnięcia, szczypania czy zaczerwienienia twarzy. Jest bardzo delikatny, a przy tym skuteczny w swoim działaniu:) Nie wiem dlaczego dopiero teraz recenzuję go, bo zużyłam już ze 3 opakowania i naprawdę to nie jest mało, bo jego wydajność jest po prostu powalająca. Bardzo lubię w nim to, że jest bezzapachowy. Nie pieni się co dla mnie jest zaletą. Właściwie to najważniejszy jest dla mnie jego skład i działanie, a cała reszta wobec tak znaczących zalet nie ma znaczenia dlatego nie będę rozpisywać się na temat opakowania czy konsystencji. Ja mam go zawsze w swojej łazience i nie zamierzam się z nim rozstawać. Szczerze polecam, bo jest po prostu świetny:)
27.09.2006 Od kilku dni testuję przeróżne żele, ale pod kątem demakijażu (dotychczas używałam mleczek i czasem chusteczek) i uczciwie muszę stwierdzić, że Ziaja OLIWKOWA radzi sobie o niebo lepiej niż Eris więc aby było sprawiedliwie muszę odjąć gwiazdkę;)
Używam tego produktu od:kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań:3 i będą następne

Po prostu bardzo dobry

Żel bardzo dobrze oczyszcza i odświeża skórę. Jego konsystencja jest dość rzadka, ale nie wodnista, bardzo dobrze się rozprowadza i dzięki temu żel jest wydajny-wystarczy niewielka ilość by się porządnie oczyścić:) Zapach delikatny, nie odrzucający, nie kojarzy mi się z niczym, więc dokładniej nie opiszę;) Żel nie podrażnił i nie wysuszył, nie spowodował wysypu krostek ani żadnego innego ustrojstwa. Biorąc pod uwagę wydajność i działanie żelu, jego cena jest niziutka i zachęca do ponownego zakupu. Podsumowując: bardzo dobry oczyszczacz:)

bardzo dobry

Bardzo dobry żel. Dobrze zmywa zanieczyszczenia i makijaż. Jest bez SLS, nie wysusza i nie ściąga skóry. Jest bezzapachowy ( co akurat mi się podoba). Bardzo wydajny - starczył mi na 6 miesięcy.

Bardzo delikatny

Żel jest naprawdę delikatny (można stosować w okolicę oczu), wydajny, nie powoduje ściągnięcia cery. Moja buźka po nim jest nawilżona i miła w dotyku. Polecam dla wrażliwców:)

Dobry

W sumie nie mam sie do czego przyczepić. No może do opakowanie, ale to mało istotne,liczą sie właściwości. No więc tak.
Lubię jego konsystencje, taki śliski fajny, nie pieni sie za bardzo (nie wiem czy to + cz -, ale w moim przypadku jest to zbędne). Skutecznie oczyszcza twarz z sebum, nie wysusza mi buźki, nie ściąga skóry. No więc jest ok. Cene też w miare ok. Tylko opakowanie niezbyt estetyczne moim zdaniem, preferuje żele z pompką, bo to praktyczniejsze, ale i tak go lubię i pewnie kupie jeszcze.

Aha no i wydajny jest, to trzeba przyznać.

I tak go lubię

Mi się podoba mam strasznie wrazliwa,naczynkowa,a przy tym takze tradzikowa cere.wszystko mnie wysusza i podraznia a on nie :D jest delikatny sliski. NIe jest spektakularny,ale radzi sobie z pelnym makijazem twarzy zwlaszcza kiedy zamiast na dlonie nalozy sie go na wacik i w ten sposob umyje wilgotna twarz.

DOBRY

Ja używam go nie tylko do mycia twarzy ale również do demakijażu oczu. Uważam że mniej męczy moje rzęsy niż tarcie wacikiem. A po zatym duża oszczędność czasu :) Jak inne wizażanki zauważyły żel ma fajny poślizg i jest strasznie wydajny. Wystarczy jedna kropelka by umyć całą buzię :) Juz przybieram się do kupna następnego. Cena też jest zachęcająca. POLECAM!

tani i dobry

Uzywalam juz kilku zeli do mycia twarzy bez SLS w skladzie od innych producentow, postanowilam tez dac szanse Erisowi, ktorego produkty do oczyszczania wyjatkowo dobrze mi sluza (np."niebieskie" mleczko do cery tlustej).
Mialam sobie zafundowac zel z serii Pharmaceris A, ale po przestudiowaniu skladu i stwierdzeniu, ze roznica wystepuje wylacznie w dodaniu zapachu do tego zelu, postanowilam wydac zaoszczedzone 5 pln w inny sposob :) zapachy mnie nigdy nie uczulaly. Okazalo sie byc to madra decyzja, bo zel zapach ma tak delikatny, ze praktycznie wcale go nie wyczuwam!
Nie pieni sie ale ma tak dobry poslizg, ze juz odrobina wystarczy do oczyszczenia twarzy.
Uzywam go tez jako plynu do higieny intymnej i nawet w tym wydaniu jest bardzo delikatny i wydajny!
Chce zakupic tez inne zele Erisa ale te zakupy poczekaja jeszcze chyba nawet i kilka miesiecy! (Nie mowiac juz o czekajacych w szafce 2 butelkach zelu Fitomedu...)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: dwa miesiace w uzyciu dosc wszechstronnym a poszla dopiero polowa butelki!
Powinnam go chyba jeszcze sprobowac w roli szamponu :)