Avon, Planet Spa, Dead Sea Minerals, Facial Mud Mask (Maseczka błotna do twarzy)

Bogata maska o kremowej konsystencji głęboko penetruje pory, by usunąć wszelkie zanieczyszczenia oraz suche, martwe komórki naskórka. Wyrównuje koloryt, wygładza i pomaga pozbyć się toksyn. Dzięki niej cera jest zdrowa, jędrna i pełna blasku.

Jeden z lepszych kosmetyków Avon

Regularnie do niej wracam i łapię tubkę, czy dwie, gdy tylko jest w promocji (czyli kosztuje 10 zł lub mniej). PLUSY: zapach - po prostu go lubię; działanie - oczyszcza, a może bardziej odświeża, odtłuszcza, a przy tym nie wysusza skóry, nie zastyga na twarzy, tak jak niektóre błotne maseczki (czasami lubię taki efekt, czasami nie), jest przyjemna w stosowaniu; konsystencja - fajnie się ją rozprowadza, nie spływa; opakowanie - miękka tubka, więc da się wycisnąć do końca; stosunek ceny do jakości - bardzo dobry (częste promocje). MINUSY: nie będę się czepiała, nie stwierdzam. PODSUMOWUJĄC: to naprawdę jeden z lepszych, regularnych produktów AVON. Mam nadzieję, że zachowają go w ofercie jeszcze przez wiele lat. Polecam.

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Odświeża

Seria Planet Spa w każdym katalogu kusi mnie innym produktem. Dead sea minerals sprawdza się u mnie szczególnie po ciężkim dniu, kiedy skóra jest zmęczona i zaczerwieniona. Używam jej również wtedy, kiedy z powodu pracy całą noc spędzam w makijażu. Maska idealnie odświeża skórę, doczyszcza z resztek makijażu, nawilża i odświeża. Po jej użyciu skóra jest miękka i nawilżona, brak nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia i przesuszonych skórek. Z pewnością nie jest to produkt głęboko oczyszczający, raczej odświeża niż "wymiata" z porów zanieczyszczenia. W tej jednak roli sprawdza się znakomicie. Dodatkowo produkt bardzo łatwo się zmywa i przyjemnie pachnie. Szczególnie polecam zakup w promocji :) Na pewno nie zawiedziecie się na wydajności, bo duża kropla pokryje całą twarz. Odjęłam jedną gwiazdkę, bo produkt nie do końca spełnia obietnice producenta.

Używam tego produktu od: Kilku mcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dobra

Jest to chyba moja ulubiona maska z avonu. Fajne tonizująco - oczyszczająco działanie. Nie jest mocno oczyszczająca, ale powoli poprawia się stan cery. Ma szary kolor, w miarę szybko zasycha i łatwo się zmywa. Polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 opakwanie

Warto spróbować

Nie jest to moja ulubiona maseczka, ale bardzo ją lubię. Używam raz w tygodniu podczas dłuższej kąpieli jako dopełnienie domowego SPA.

MOCNE STRONY:

+ maseczkę cenie szczególnie za działanie kojące - świetnie sobie daje radę z wszelkimi zaczerwienieniami, plamkami po wypryskach, uspokaja je i sprawia, że są mniej widoczne

+ nie ściąga, nie wysusza buzi

+ skóra jest oczyszczona, napięta, miła w dotyku

+ kremowa konsystencja

+ łatwo się zmywa

+ często można ją kupić w promocyjnej cenie

+ wydajna - przy stosowaniu raz w tygodniu starczyła mi na około pół roku

SŁABE STRONY:

- opakowanie - kiedy produkt się kończy trzeba trochę "pościskać " tubkę, aby wydostać resztę maski, zdecydowanie lepiej sprawdziłby się jakiś pojemniczek z nakrętką

Maseczka nie wpływa znacząco na stan cery, za jej pomocą na pewno nie pozbędziemy się niedoskonałości, ale warto raz na jakiś czas pozwolić naszej skórze "zrelaksować się".
Bez wątpienia doskonale przygotuje naszą skórę do nałożenia makijażu.

Z przyjemność powrócę jeszcze raz do tej maseczki.

Używam tego produktu od: około pół roku

Dla mnie najlepsza.

Uzywam jej tak długo, ze nawet nie pamiętam od kiedy. Jest naprawdę świetna. Ma co prawda szary, smutny kolor, ale po zaschanięciu jaśnieje. Zapach miły taki morski, no i samo działanie jest naprawdę zauważalne. Zasycha po ok. 20 minutach. Zmywa się też dobrze. Twarz jest idealnie oczyszczona, odżywiona, pełna energii i blasku. Znikają wszelkie podrażnienia i zaczerwienienia. Mam wrażliwą cerę i nie odczuwam żadnych negatywnych reakcji. Zamknięta w wygodnej tubce z odchylanym korkiem. Cena -często w promocji ok. 10pln.

Używam tego produktu od: 10 lat, może dłużej
Ilość zużytych opakowań: 10 tubek, może więcej

Najlepszy kosmetyk Avon

Używałam tej maseczki od kilku lat, dobrze mi służyła - jestem posiadaczką cery mieszanej.

Plusy:
- oczyszcza i zwęża pory
- wyrównuje koloryt skóry
- skóra wygląda na świeższą i wypoczętą
- nie podrażnia skóry
- nie wywołała u mnie alergii
- tania i wydajna

Minusy:
- efekt oczyszczenia i odświeżenia jest krótkotrwały
- poza glinką, gliceryną i błotem w maseczce jest sporo zbędnych składników

Bardzo miło wspominam tą maseczkę, jednak nie wiem czy ponownie ją kupię, ponieważ dużo lepsze działanie detoksykujące i oczyszczające ma naturalne błoto z morza martwego - które już dużo łatwiej można zakupić.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Całkiem dobry

Plusy :
-ładnie wygładza
-używając tej maseczki nie zauważyłam pogorszenia sie cery
Maseczka jest całkiem fajna , nie zauważyłam zeby mnie wysypało po niej lub zeby moja cera sie przesuszyla , jednak rewelacji nie ma .

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Rewelacja!

Mam cerę mieszana, w kierunku do tłustej, sporo zaskórników, czasem zdazy się jakiś nieprzyjaciel.
Maseczka jest rewelacyjna!
Łatwo się rozprowadza, wydajna, tania- aktualnie jest w promocji za 8,99
Pięknie oczyszcza, nawilża, wygładza
Nie zapycha
Po prostu idealna, używałam wiele masek ale ta jest zdecydowanie najlepsza!!!!

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Mam tłustą cerę maseczka spisała się rewelacyjnie. Skóra jest widocznie oczyszczona, pory wydają się mniejsze. PLUSY : pomaga przy pielęgnacji tłustej cery, ładny zapach, dobrze się rozprowadza i jest wydajna. MINUSY : sporo zostaje w opakowaniu, które dobrze jest przeciąć żeby wydobyć resztę kosmetyku.

rewelacja

wraz z peelingiem, najlepsza broń w walce z trądzkiem. bardzo fajnie nawilża buźkę, pozostawia przyjemne uczucie, dobrze się zmywa. cena bardzo przystępna

Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Tania i dobra

Maseczka faktycznie oczyszcza i odżywia skórę. Stosuję ją dość regularnie dopóki nie skończę tubki, potem zwykle zapominam kupić kolejną ale gdy już upoluje ją w promocji z chęcią do niej wracam. Nie jest to niezbędnik, ale warto kupić zwłaszcza ze można ją dostać za 10 zł.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 2

Najlepszy produkt Avon

To moim zdaniem najlepszy kosmetyk od Avon. Używałam go razem z mamą od kilku dobrych lat. Fajnie uspokaja i trzyma w ryzach moją skłonną do trądziku cerę. Do tego na promocjach cena jest naprawdę atrakcyjna za taką jakość. Chwilowo używam innych maseczek, ale nie wykluczam, że w przyszłości do tej wrócę.

Używam tego produktu od: dłużej niż kilka lat
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 3