KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Bielenda Botoskin Efekt, Peeling Termiczny (zastępujący mikrodermabrazję)

3,8 na 566 opinii

Justy
    13 czerwca 2004 o 17:29
    3 / 5
    ciekawy
    fajny wynalazek. piling nie jest zbyt ostry, nieco rozgrzewa, ale czuję rozgrzanie tylko przez kilka chwil na początku, potem to mija. skóra jest dośc gładka, ale nie udało mi sie nim "wypolerować" skóry. bardzo piecze, jeśli mamy na skórze jakąś rankę, zadrapanie. na pewno nie zastępuje mikrodermabrazji. po kilku użycia nie mogłam go wydobyc z tuby i musiałam jej nieco brutalnie powiększyć otworek, żeby mozna go było nadal używać.

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    laloja
    9 czerwca 2009 o 10:05
    5 / 5
    najlepszy
    Jedyny peeling który potrafił dogłębnie oczyścić moją tłustą cerę! Ja używałam go raczej jako maseczki, nie tarłam skory po nałożeniu, a i tak rozgrzewał i działał super! Doceniłam go dopiero teraz gdy nigdzie już nie mogę go dostać a wszystkie inne peelingi (nie-mechaniczne)są zbyt słabe... Używam tego produktu od: dłuugo Ilość zużytych opakowań:1

Murszafka
    22 listopada 2008 o 0:04
    4 / 5
    Klasa sama w sobie
    Fantastycznie dziala, faktycznie usuwa martwy naskorek,kilka dni po zastosowaniu skora jest aksamitna i naprezona. Przyjemny w uzyciu, estetycznie opakowany. Polecam Używam tego produktu od:miesiaca Ilość zużytych opakowań:1

Mila07
    23 sierpnia 2008 o 17:12
    4 / 5
    Dla mnie świetny :)
    Po tak róznych recenzjach długo zastanawiałam się nad kupnem tego produktu. Z dużą obawą użyłam go po raz pierwszy jakieś 5 tygodni temu.....i nic strasznego się nie stało. Produkt ma rzeczywiście dość silne działanie, ale myślę, że stosując się do zaleceń producenta krzywdy zrobić nie powinien - mi nie zrobił. Wręcz przeciwnie: - skróra wygładzona, pory odblokowane i troszkę zmniejszone ( mam skórę mieszaną, z małymi zmianami trądzikowymi) - blizny i ślady po trądziku jaśniejsze - skóra ożyła - naprawdę widać rezultat - jeden pełen zabieg trwa max 10 min Peeling po kilku użyciach się rozwarstwia, to fakt, ale wystarczy wstrząsnąć i jest OK. Skóra po użyciu jest delikatnie zaczerwieniona ale to mija - ja dla "uspokojenia" skóry nakładam maseczkę nawilżającą Avene i smaruję Cutibazą. Używałam wcześniej innego zestawu do domowej mikrodermabrazji - o wiele droższy ( jakieś 4 razy ;)), o wiele mniej skuteczny. Polecam , z czystym sumieniem :) Używam tego produktu od: 5 tygodni Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

5 maja 2008 o 19:08
    3 / 5
    porządnie drapie
    Choć mam skórę bardzo wrażliwą, od czasu do czasu pozwalam sobie na wykonanie peelingu tym preaparatem, ponieważ nie znam niczego co lepiej mechanicznie złuszcza naskórek. Plusy: - doskonale oczyszcza i odświeża skórę, w szczególności pory, - świetny dla fanek monego zdzierania - poza podrażnieniami wywołanymi ścieraniem(jak każdy pelling mechaniczny) nie zauważyłam by powodował jakieś uczulenia, etc. - kiedy już zejdzie zaczerwienienie skóra jest mięciutka, jaśniutka, gładziusieńka Minusy: - niestety rozwarstwia się (tubkę trzeba wstrząsnąć przed użyciem), - odrobinkę przeszkadza mi towarzyszące jego używaniu uczucie ciepła (mnie wręcz parzy), - trzeba używać bardzo delikatnie, drobinki ścierne są tak ostre, że łatwo zrobić sobie nim krzywdę, - za każdym razem mam problemy z jego dokładnym usunięciem z twarzy po zabiegu ( a jak nie daj Boże jakaś drobinka dostanie się do oka- masakra!). Mimo wszystko fanki na prawdę ekstremalnego ścierania będą zachwycone. Używam tego produktu od:ponad roku Ilość zużytych opakowań:ciągle w trakcie pierwszego