Sensique, Odżywczy bezbarwny tusz do rzęs i brwi z aloesem i prowitaminą B5

Sensique, Odżywczy bezbarwny tusz do rzęs i brwi z aloesem i prowitaminą B5

Delikatny, bezbarwny tusz do rzęs i brwi ze specjalną formułą odżywczo-nawilżającą. Polecany dla osób o rzęsach i brwiach przesuszonych, łamliwych i niepodatnych na kształtowanie oraz dla tych, które w subtelny sposób pragną podkreślić ich naturalne walorybez zmiany naturalnego koloru. Można go stosować również jako podkład pod tusz barwny.

Ujdzie

Do kupna skusiła mnie cena (jak zawsze zresztą ceny tej firmy są niewygórowane i na każdą kieszeń). Nie zauważyłam jakiejś konkretnej poprawy, ale lubię używać tą odżywkę pod mascarę wtedy się lepiej rozprowadza.

Używam tego produktu od: 2-3 lat

Pomógł! :)

Kupiłam,ponieważ coś dziwnego działo się z moimi rzęsami. Były osłabione - w środkowej części oka rzęsy miałam dużo krótsze od reszty,wyglądało to jakbym nie miała w tym miejscu rzęs. Nawet kiedy pomalowałam rzęsy wyglądałam tak,jakbym pomalowała tylko te z zewnątrz i wewnątrz,żaden tusz nie mógł ich optycznie wydłużyć. Rzęsy na drugiej powiece były równe choć też osłabione i wypadały. W tydzień lub 2 ta odżywka poprawiła stan moich rzęs,wzmocniła je,dzięki czemu te krótsze odrosły. Poza tym zauważyłam ogólną poprawę,najlepiej stosować na noc. Nadal używam jej co jakiś czas (np. co kilka dni). Polecam.
Ilość zużytych opakowań: powoli kończę pierwsze

Jestem na nie :P

Kupiłam zachęcona niska ceną. Już na początku mi się nie spodobał, ale chciałam dać mu szansę. Po 1,5 miesiąca używania nie zauważyłam żadnej poprawy kondycji rzęs ani brwi. Nie podoba mi się też efekt, jaki daje po nałożeniu na rzęsy. Są posklejane i wyglądają nieciekawie. Efekt "mokrych rzęs" znika po ok. godzinie. Moim zdaniem nie ma się czym ekscytować. Jedyne plusy to cena i całkiem niezła szczoteczka.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

A po co to?

Sama nie nabyłabym tego kosmetyku napewno. Po prostu nie jestem fanką takich specyfików. Dostałam ją od koleżanki.
Maluje się nią jak zwykłą maskarą. Po użyciu rzęsy, są jakby mokre, można je leciutko posklejać...efekt niby fajny, ale nie zadowalający mnie. Wolę maznąć rzęsy dwoma warstewkami tuszu i wtedy jest naprawdę ok.
Odżywka dość szybko mętnieje, nieładnie pachnie i najgorsze - porządnie szczypie w oczy!
Bardziej nadaje się do brwi, ale długo schnie.
Nie zauważyłam żadnej poprawy kondycji moich rzęs ani brwi.

Używam tego produktu od:używałam 2 lata temu

Oceniam na 4.00

Bardzo fajny tusz ;). Odżywia rzęsy, po jego użyciu wyglądają jakby były mokre.. :D Kolejny plus za bardzo fajną szczoteczkę :). Odejmuję 1* za zapach.. Trochę chemiczny, ale na szczęście da się znieść.

nie dla mnie

Zupełnie nie nadaje sie na odzywke. Po miesiacu stosowania nie zauwazylam zadnej poprawy kondycji moich rzes. Zupelnie nieodpowiedni do uzywania na codzien np. zamiast mascary, poniewaz na rzesach zachowuje sie jak woda i poprostu "wyparowuje".

Fajna ta odzywka :D Ma żelową konsystencję, baaardzo wygodną szczoteczkę i przezroczyste opakowanie. Dobrze rozczesuje rzęsy i brwi, uelastycznia je. Nie wydłuża, nie pogrubia ani nie podkręca (to nie jest jej zadanie), za to daje efekt "mokrych rzęs", zdecydowanie je poczernia :) Nie pachnie zbyt przyjemnie, schnie dłużej niż tusz i niestety szczypie w oczy :( Za to bardzo przyjemnie jej sie używa.

Odejmuje jedna gwiazdkę bo nie mam porównania z innymi odzywkami. I tylko za to, bo na te wszystkie "nie" można przymknąć oko... dla efektu :)

taka sobie

Potrafi mocno skleić rzęsy, jeśli nałoży się jej za dużo. Nie zauważyłam, żeby je jakoś specjalnie odżywiła. Po tygodniu stosowania zaczęła mętnieć.

Świetny pod zalotkę!

Jeśli używacie zalotki to jest godny polecenia, bo świetnie "naprawia" rzęsy. Kupiłam tę odżywkę pół roku temu i mam do dziś - starcza na bardzo długo!
Lepsza od tych droższych, które miałam! Można ją kupić w Drogerii Natura

jak na tę cenę to ok

odzywki tej uzywam głownie to utrwalenia kształtu brwi no i do rzęs kiedy sie nie maluję bądź na noc. Lekko je podkreśla, choć naloznona w wkieszych ilościach potrafi sklejac. Nie polecam natomiast uzywac jej jako bazę pod tusz kolorowy jak radzi porducent gdyz efekt jest oplakany - mocno sklejone rzesy a tusz nie rozprowadza sie za dobrze. jest bardzo tania i jak na tę cene całkiem ok.