Cree, Rozcieńczalnik do lakieru

Cree, Rozcieńczalnik do lakieru

Nadaje się do wszystkich typów lakierów. Pozwala przedłużyć przydatność zbyt zgęstniałych lakierów nie zmieniając ich właściwości. Bardzo prosty i skuteczny w użytkowaniu.

fajny

Kupiłam go, bo rozcieńczanie lakieru zmywaczem to jakaś porażka. Fajny, wydajny, dobrze się dozuje, ale niestety potrafi tez się wylać, bo ma słaba zatyczkę i to jego największa wada.
Nie wpływa tak bardzo na jakość lakieru. Oczywiście nie poprawia jego konsystencji na długo, ale jako ostatni ratunek przed wyrzuceniem jest ok.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Gdyby nie ten dozownik...

Faktycznie rozcieńcza lakiery. Co prawda równie szybko gęstnieją ponownie, ale w końcu zawsze można wkroczyć do akcji po raz drugi.
Odejmuję gwiazdkę za obniżenie trwałości lakierów na paznokciach - nie łudźmy się - nie ma mowy o tygodniowym manicure...
Odejmuję druga gwiazdkę za ten przeklęty dozownik!!! Nie wiem jak wy to robicie, że płyn trafia tam gdzie należy, czyli do buteleczki - mój strzela po całej łazience :-( Wystarczy lekko przechylić butlę rozcieńczalnika i płyn zwyczajnie się wylewa. Do aplikacji uzywam zakraplacza, bo choć jest to wydajny produkt, nie mam zamiaru połowy wylać na glazurę.

Co do dostepności: ja kupiłam w Superpharmie.

niezbedny

No wreszcie znalazlma cos na moje geste lakiery:) Rozcieńcza nie niszcząc jednoczesnie lakieru. Nie powoduje jego matowienia, rozwarstwiania itd. Naprawde rozciencza porządnie i to na długo-a nie tlyko do nastepnego uzycia. Świetny. Bardzo duza butla-wydajna. Tylko trzeba uwazac, bo mzoe sie wylac.

Używam tego produktu od:roku

super ale..

super sprawa. dzieki niemu nie wywalam zaschnietych lakierow tylko rozcienczam i sa gotowe do uzycia.
mam wrazenie, ze niektore lakiery go jednak nie lubia i przedluza im sie czas schniecia. ale to moze mi sie wydawac tylko.
odjelam gwiazdke tez za to ze trudny jest do kupienia (ja kupuje na esetnii). jest wydajny.

Używam tego produktu od: rok

rewelacyjny

Kolejny zakup pod wpływem wizażu :) Rewelacyjny produkt. Nie zużywam dużych ilości lakierów do paznokci, więc często miałam problem z tym, iż zasychały, sądziłam że nadają się już tylko do wyrzucenia. Jakież było moje zdziwienie gdy natknęłam się na opis rozcieńczalnika. Oczywiście stwierdziłam że muszę nabyć :) i to był strzał w dziesiątkę! Co prawda nie jest łatwo go dostać, ale warto się porozglądać. Wydajność jest naprawdę spora, biorąc pod uwagę tak małe ilości jakie zużywam do jednego lakieru, muasiałabym mieć chyba sklep z lakierami żeby zużyć go w przepisowym terminie przydatności. Lakiery nim potraktowane faktycznie odzyskują odpowiednią gęstość, kolor się nie zmienia, trwałość lakiery na paznokciach też nie (przynajmniej nie zauważyłam). Świetne opakowanie - mamy od razy dozownik, nie potrzeba już żadnego zakraplacza.
Zaznaczyłam opcję że kupię ponownie, ale nie wiem ile czasu musi upłynąć żebym go zużyła, prędzej się przeterminuje ;)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1/5 buteleczki

Uwielbiam

Po prostu jest wygodny. Opakowanie ułatwia rozcieńczenie. Rozpuszczalnik swoją funkcje pełni jak należy. Zabieram jedną gwiazdkkę tylko dlatego że skówka nie trzyma się solidnie przez co miałam wiel problemów w podróży. Preparat zniszczył mi moje dwie ulubione bluzki, dlatego radze uważać jak się go pakuje.
Koniecznie trzeba zawinąć w plastikową siatkę bo kosmetyczka nie wystarczy.

Dobry pomysł

Kupiłam ten rozcieńczalnik, kiedy miał jeszcze tylko 2 maksymalnie pozytywne recenzje i długo bardzo zwlekałam z wystawieniem mu oceny.
Generalnie działa tak jak powinien: rozrzedza lakiery, przez co można je dłużej używać, nie zmieniając niczego, poza ich konsystencją. Trochę przesadzili z ilością - te 2-3 krople to za mało, nawet w przypadku lakierów typu "mini". Jednak nie w tym rzecz. Mam wrażenie, że ten rozcieńczalnik nie działa zawsze, nie na każdy lakier i to nawet nie jest zależne od firmy, bo z jednym lakierem konkretnej firmy poradzi sobie dobrze, a z innym tej samej marki - już nie. Nie wiem, czym to wytłumaczyć, ale takie mam spostrzeżenia.
Początkowo wydawało mi się, że jest dość drogi, ale biorąc pod uwagę jego wydajność (nie zdążę raczej go zużyć przed upływem daty ważności) i fakt, że oszczędzamy na samych lakierach, opłaca się go kupić.
Ogólnie uważam, że jest to przydatna rzecz i dobrze ją mieć, także polecam.

można spróbować

Moja recenzja nie będzie już taka entuzjastyczna jak te wczesniejsze. Kupiłam preparat dzięki KWC - dawniej nie miałam na pojęcia, że cos takiego istnieje. I od razu pomyslałam, że muszę go mieć - wiele lakierów i to całkiem drogich wyrzuciłam, bo mi wyschły.
Ale do rzeczy: faktycznie wystarczy kilka kropel dolać do lakieru, potrzasnać buteleczka i z zastygłej masy znów robi się płynny lakier do paznokci. Im bardziej chcemy płynnš konsystencję tym więcej należy wlać preparatu (byle nie przesadzić). Lakier wyglada jak nowy, łatwo się go aplikuje na paznokcie, jednak ... mam pewne zastrzeżenie co do trwałosci lakieru. Dodałam go do lakieru maybelline colorama - jak był nowy trzymał się na paznokciach około 4-5 dni, po wyschnięciu i "zmartwychwstaniu" dzięki cree, trzyma się na paznokciach maksymalnie 2 dni.
Przypadkowo postawiłam rozcieńczalnik koło zmywacza do paznokci i odkryłam, że maja podobne składy (ale nie takie same) i cos mnie pokusiło, aby spróbować zmyć lakier z paznokci preparatem cree.. i zadziałał. Na jego obronę mogę powiedzieć, że jak próbowałam rozcieńczać wyschnięte lakiery zmywaczem do paznokci, to nic z tego nie wychodziło.
Podsumowujac preparat jest niedrogi (w stosunku do wydajnosci), faktycznie przedłuża życie lakieru, ale niestety lakier nie jest już taki trwały, chociaż jak najbardziej nadaje się do użytku. Trzy gwiazdki.

Warto go mieć

Ktoś miał świetny pomysł, wypuszczając ten produkt na rynek.Przychylam się do opinni moich poprzedniczek.
Wystarcza na długo, odświeża lakiery , które szybko gęstnieją do ich stanu poczatkowego, choć przyznam, że czasem trzeba czynność powtarzać - dlatego nie dałam oceny maksymalnej. Można też się przyczepić do zamknięcia, dość niefortunnego.Nie nadaje się w podróż, ponieważ lubi się wylewać.
Faktycznie nie niszczy paznokci.

*************************

Bardzo, bardzo, bardzo wydajny :) Mam jedną butelkę 2 lata, a nie zużyłam nawet połowy (dość często dolewam go do różnego rodzaju lakierów, preferuję rzadką konsystencję). Łatwo się go aplikuję... wystarczy kilka kropel, ruch butelką (można trochę potańczyć :) ) i gotowe. Nie wpływa na trwałość lakieru, nie zmienia jego koloru, nie niszczy paznokci. Naprawdę bardzo dobry preparat i bardzo tani. Kosmetyk idealny.

Rewelacja!

Chciałoby się powiedzieć "wreszcie!". Wreszcie znalazłam coś co działa tak jak powinno i tak jak tego oczekuję. Po dziesiątkach nieudanych prób z przeróżnymi substancjami i zepsuciem niezliczonej ilości lakierów znalazłam rozcieńczalnik, który nie niszczy lakieru i przedłuża jego życie, a dodatkowo jest bardzo tani. Nie zauważyłam negatywnego wpływu tego preparatu na lakier.