Clearasil, Complete, Żel antybakteryjny na noc

Clearasil, Complete, Żel antybakteryjny na noc

Żel na noc wysuszający pryszcze już istniejące i zapobiegający powstawaniu nowych. Należy go nanosić na miejsca zmienione chorobowo i pozostawić na noc. Najlepiej używać co wieczór. A ja tylko dodam, że skóra schodzi płateczkami po tym alkoholu :)

Kiepski produkt

Oczywiście obietnice producenta okazały się zgubne.
Stosowałam ten produkt dobre parę lat temu, ale doskonale pamiętam zarówno jego zapach jak i działanie-
A WŁAŚCIWIE BRAK DZIAŁANIA.

Pamiętam mocne ściągniecie i wysuszenie skóry rano.
Na pewno z likwidowaniem trądzika ten produkt nie ma wiele wspólnego.

Używam tego produktu od: parę lat temu

jakoś nie bardzo

na poczatku efekty byly bardzo fajne, dwa dni i po klopocie, jak nie hamowal powstawania pryszcza to szybko wysuszal i zmniejszal juz istniejące :) przesusza skórę po dluzszym stosowaniu. Niestety ostatnio zauwazylam ze nie bardzo zaczal sluzyc mojej skórze, gdyz po nalozeniu na skore, po jakiejs godzinie strasznie swedzi mnie w posmarowanych miejscach skora i jestem zmuszana go ściągnąć. Jeśli prześpie ten moment to jest ok, a jak nie to niestety z jego efektów nici..

Używam tego produktu od: 6 m-cy ?
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

Całkiem niezły

Przede wszystkim strasznie piecze. Na policzki nie mogę go nakładać bo pieczenie było nie do wytrzymania.Jednak faktycznie działa. Po tygodniu stosowania już są efekty. Używam codziennie na nos i czoło i widzę że nie tylko zlikwidował pryszcze na czole ale też sprawił że zaskórniki na nosie są o wiele mniej widoczne. Jest też dosyć wydajny. Niestety mimo że genialnie wysusza wszelkie "czające" się pryszcze to moją skóre traktuje równie brutalnie- dość mocno wysusza.

Używam tego produktu od: tygodnia

NIe działa.

Dostałam kiedyś ten żel w jakimś zestawie.

W ogóle nie działa na moją skórę, pomimo tego, że używałam go bardzo regularnie. Masakrycznie szczypał i podrażnił mi skórę.

Zużyłam pół tubki i resztę wyrzuciłam - nie dałam rady dalej tak katowac mojej skóry. Za taką cenę można kupic kosmetyk, który będzie działał o wiele lepiej niż to "cudo".

Odradzam.

Używam tego produktu: rok temu
Ilość zużytych opakowań: połowa

Dla mnie ok

Dla mnie jest całkiem dobry, dodam że mam dosyć większe kłopoty z trądzikiem i świetnie działa. Już po pierwszej nocy pryszcz zostaje wysuszony a po następnej już go nie ma.

Używam tego produktu od:3

Działa nie najlepiej

Nie jestem specjalnie zadowolona z działania tego żelu. Po nałożeniu leciutko szczypie, fakt, ale to nie jesy akurat problem. Nie wysusza mi wyprysków, tylko skórę wokół nich. Owszem, po kilku (a może kilkunastu) użyciach wyprysk znika, ale w takim tempie to krosty znikają mi bez używania tego typu specyfików.

punktowo proszę :)

Nalozony punktowo na syfka zasycha na nim, tworzac błonkę, pod ktora calkiem sprawnie syfek sie goi :) Dwie nocki i po klopocie (fakt, ze moje klopoty to klopociki, nie wiem, jak dziala na klopociska :) ) Faktycznie, po nalozeniu troche szczypie i podsusza skore wokol syfka, a rano wyglada sie dosc drastycznie, bo błonka jest widoczna i wyglada, jakby skora platami zlazila, wiec lepiej stosowac to cos w samotnosci :D

OK

Szczypie tuż po nałożeniu, wysusza trochę skórę, ale pryszcze wysusza całkiem nieźle i do tego się nie przyczepię.Przy systematycznym stosowaniu znika znaczna część wyprysków.

Szczypie :'(...

Wysusza skórę, ale zapobiega powstawaniu pryszczy. Tego nie mogę się czepiać! Najgorsze jest to, że gdy go nałożę nie mogę wytrzymać! Bardzooo szczypie! No ale żeby byc pięnym trzeba cierpieć! :)

Dobry, ale w wysuszaniu

Zgłosiłam to i ocenię. Żel działa dobrze, ładnie wysusza pryszcze, ale dopiero po kilkukrotnym użyciu. Cudów się nie spodziewałam bo na moje syfki nie działa nic :( ale ten nawet trochę radę im dał. To z pozytywów negatywna cecha jest jedna, ale za to decydująca o tym, że już drugi raz go nie kupię. Otóż, żel bardzo wysusza ( alkohol denat :)) i rano kiedy ściągam taką zaschniętą błonkę z syfka to robię to razem z kawalkami naskórka. skóra zaczyna się łuszczyć, schodzić, wygląda to tak jakbym miała łupież :fou: Ogólnie mówiąc działa, ale jednocześnie wysusza i to bardzo