Joanna, Styling Effect, Brylantyna w żelu (stara wersja)

Joanna, Styling Effect, Brylantyna w żelu (stara wersja)

Perłowa brylantyna w żelu pozwala na ujarzmienie nawet najbardziej niesfornych kosmyków. Zawiera czynnik AVC oraz filtr UV, które pielęgnują i chronią włosy. Pozwala szybko i skutecznie nadać fryzurze właściwy kształt zapewniając długotrwały efekt. Przy jej pomocy można podkreślić szczegóły, zaakcentować i oddzielić pasma, a także uzyskać efekt większej objętości włosów lub "mokre loki". Dzięki wyjątkowej konsystencji nadaje włosom ekstra kształt i perłowy blask.

Cena: 7zł/ 150g

Nie

Jak dla mnie masakra. Kupiłam to w zastępstwie żelu z Garniera i się zawiodłam

- rzeczywiście utrwala, ale trzeba nałożyc jej dużo
-rzadka konsystencja
- po aplikacji nie kleją się ręce
-niska cena

pozostawia na włosach ,,łupież"
-strasznie ciężko włosy potem rozczesac

Porażka, nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

To jest to.

Tak szczerze mówiąc to nie wyobrazam sobie stylizacji mojej fryzury bez tego produktu.Ma same zalety:
-poręczna tuba,
-ładny zapach,
-nie skleja wlosów tylko ładnie je podnosi i układa,
-można nią sprawić by wlosy cienkie nabraly objętości.A robię to tak : Na umyte wysuszone wlosy wcieram brylantynę następnie je suszę co daje efekt sztywniejszych i gęstszych wlosów(mam krotkie) a następnie wcieram jeszcze odrobinę brylantyny ,utrwalam lakierem i fryzura trzyma sie super.
-cena bardo przystępna,
Produkt wart uwagi.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: oj wiele

bardzo skleja włosy, ladnie mozna je za to ulozyc.

- skleja wlosy,
- nie widac tak naprawde ile nalozymy , w mokre wlosy sie miesza
- nieporeczne opakowanie w tubce - koncowki trudno wycisnac

+nie drOgi
+przyciagajace kolorystycznie opakowania zwlaszcza te nowe czarne:P

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 3 te 250 ml.

fajna

Podkreśla fale i loczki ale nie lubię jej stosować codziennie bo męczy mnie układanie włosów wszystkimi żelami i innymi klejami poza tym ma w składzie alkohol
co nie podoba się moim przesuszonym końcówkom. Ma bardzo przyjemny zapach za co lubię ją najbardziej. A co do tych drobinek brokatu to nie zauważam ich na włosach (ani pozytywnie ani negatywnie, po prostu ich nie ma)

Używam tego produktu od:roku

ok

Świetna do podkreslania skrętu. Ale do prostych, to już tak srednio:( Tzn. jesli nałoże je na włosy i nie rozczesze, okrutnie się skleja, jeśli rozczesze- nie ma żadnego efektu, tak jakby jej nie było. Generalnie lubie naturalne utrwalenie, ktore jest, ale go nie widać:) ale jesli chodzi o loczki- jest super.W wypadku moich lekko falowanych włosow, wystarczy wgniesc ja w nie i posuszyc.

Bardzo fajny

Świetnie się spisuje przy podkreślaniu skrętu, dobrze utrwala, podnosi, włosy nie puszą się i nabierają charakteru:) Bez niego zwykle sobie nie radzę. Do tego jest całkiem wydajny - i tani.

Drobinki są praktycznie niewidoczne, przez roczny okres czasu usłyszałam tylko jedną zdziwioną uwagę koleżanki:) A, i jeszcze nieśmiałe pytanie ekspedientki w sklepie - co ja robię, że włosy tak ładnie się błyszczą?:D

Odejmuję gwiazdkę za to, że skleja, trzeba uważać z ilością... kiedyś pokusiłam się o próbę zdyscyplinowania grzywki, no i wyszło nie za ciekawie - dodam tylko, że mam cienkie, przetłuszczające się włosy.
Z drugiej strony nie jestem zbyt doświadczona w kategorii żeli/wosków itede;)

W każdym razie - polecam!

Ilość zużytych opakowań: co najmniej kilka

świetna do gniecionych loków!

Kupiłąm tę oto brylantynę w żelu pod wpływem pochlebnych recenzji na wizażu :) Świetnie układa się przy jej pomocy gniecione loki :D nie skleja włosów, nadaje im deliatny połysk, nie wysusza ich, ładnie pachnie i do tego jeszcze ta cena ! :) (kupiłam za 7 zł w Naturze)

Używam tego produktu od:jakieś półtora tygodnia

Doskonały!

Uważam, że produkt jest doskonały. Osobiście stosuje go zawsze na końcówki włosów po prostowaniu. Ewentualeni czasem do ugniecienia loków/ fal. Natomiast mój chłopak zawsze podkradał go d postawienia włosów, aż sam zdecydował się sobie zakupić go. Jednak trzeba uważać na ilośc nakładaną na włosy. Czasem powstaje efekt łupieżu. Ale wystarczy dobrze aplikować by do tego nie dopuścić.
Pozatym nie wiem dlaczego, lubię jego zapach. :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

dobra jakość za dobrą cenę :)

Sprawdza się u włosów krótkich (moja mama) do podkreślania pazurków, podnoszenia włosów i długich w moim przypadku do przygładzenia albo wygniatania fal. Mocny, ładnie nabłyszcza włosy. Cena super :) Polecam

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań:mnóstwo ;]

efekt łupieżu

Ta brylantyna jest super dla uzyskania większej objętości włosów (jest w tym lepsza od żelu super mocnego z tej samej firmy), nałożona na mokre włosy (u nasady) i wysuszona dyfuzorem dale naprawdę dobry efekt, nie wysusza ich nie skleja, ale ma poważny minus, drobinki wyglądają na włosach jak łupież :/Używam tego produktu od:nie wiem

nie dla mnie

zachecona dobrymi opiniami zakupilam brylantyne, uzylam moze ze 2 razy i nie wiem czy sie jeszcze kiedys skusze, miala posluzyc mi do podkreslenia lokow, bo za to wiele osob ja chwalilo, po samym nalozeniu wlosy wygladaja ok ale po pewnym czasie wygladaja na suche i odnosze wrazenie iz faktycznie wysusza mi wlosy, przynajmniej nie wyrzucone za duze pieniadze ale dziwi mnie taka ilosc dobrych komentarzy, moje gwiazdki to jedynie za cene, nienajgorszy zapach i chwilowy efekt

Używam tego produktu od: 2 razy

może być

Stosowałam brylantynę do podkreślenia moich naturalnych loczków i spisała się nawet lepiej niż wiele innych marketowych środków przeznaczonych to tego celu.Jest to uniwersalny produkt polecany do każdego rodzaju włosów czyli jego zadaniem nie jest ani prostowanie, ani skręcanie, toteż nie spodziewałam się jakiś powalających efektów a i to fryzura wyglądała nieźle, Jednak ja potrzebuję czegoś typowo wzmacniającego skręt włosa.
Na trzy gwiazdki jednak zasługuje :-)
Używam tego produktu od:kilku tygodni