Dermedic, Acne Expert, Kuracja przeciwtrądzikowa, Krem intensywnie nawilżający (stara wersja)

Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji skóry trądzikowej a jednocześnie wrażliwej, ze skłonnością do nadmiernego przesuszania się spowodowanego m.in. intensywnym leczeniem dermatologicznym. Kompleks składników aktywnych przeciwdziała rozwojowi bakterii zasiedlających gruczoły łojowe przez co działa profilaktycznie.
Zapobiega powstawaniu wykwitów, zapalnych grudek i krost. Krem normalizuje proces wydzielana sebum. Zawartość hydrokompleksu zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia oraz zapobiega wysuszaniu skóry.
Polecany dla osób o skórze trądzikowej ze skłonnością do nadmiernego przesuszania oraz łuszczenia.

Cena: 32 zł / 50 ml

Najlepszy

Stosowałam kiedyś ten krem i bardzo mi pomógł. Poprawił kondycję cery i trochę pomógł w leczeniu trądziku.Dobrze nawilżał i przy tym likwidował niedoskonałości. Nie ma co sie rozpisywać bo właśnie widze,że krem wycofali a ja już długo nie mogłam go znaleźć na półkach. Zaczęłam kupować inne kremy w podobnej cenie albo i dużo droższe i teraz mogę spokojnie stwierdzić ,że był to jeden z najlepszyh kremów jakie miałam(a miałam ich sporooo) Szukam zamiennika albo,żebychoć trochę był podobny do tego kremu i nie moge znaleźć.

Używam tego produktu od: przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: okolo 2-3 opakowań

Świetny!

Świetny krem polskiej firmy!!

Kiedy zaczynałam stosować ten krem miałam skórę suchą, ze skłonnością do wyprysków. Aktualnie wszystko unormowało się, cera nie jest przesuszona, a wypryski nie pojawiają się już tak często. Oczywiście nie jest to tylko zasługa tego kremu, ale na pewno odegrał w tym procesie duużą rolę! :)

W moim przekonaniu krem Acne Expert świetnie radzi sobie w nawilżaniu skóry trądzikowej ze skłonnością do przesuszania, czyli w zadaniach, do których został stworzony.

Przeogromny plus za polską markę!!!!

POLECAM!

Krem świetnie się wchłania, z makijażem czekam zawsze chwilę i wtedy się maluję. Nie pozostawia tłustej warstwy jak wiele innych kremów! Zauważyłam, że lekko leczy powstałe wcześniej wypryski, ale nie wykańcza ich do końca, za to nie pojawiają się nowe, po umyciu skóry, czuję napięcie na niej i wtedy on jest najlepszym lekarstwem. Stosuję go na dzień i na noc, bo nie mogę się bez niego obejść ;) Kupiłam katualnie durgie opakowanie, szukałam niebieskiego pudełeczka, a jak się okazało zmienili kolor na zielony... na opakowaniu troszkę inaczej pisze, a w środku tubka z kremem z niebieskim paskiem :) Trochę to zmyliło mnie. Wczoraj udało mi się w aptece kupić właśnie tenm krem w wersji zielonej na pudełku z żelem do mycia twarzy z tej samej serii, było to zapakowane w większym pudełku razem i kosztowało w sumie 34,90 zł za dwa produkty ;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1, 40 ml

Nie

Nie umiem się doczekać kiedy go wykończe.
Okropny krem, który w ogóle nie nawilża, używam go już długi czas, a suche skórki po brevoxylu w dalszym ciągu są widoczne.
Oprócz tego zauważyłam powstawanie zaskórników po jego stosowaniu.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa

Świetny! Najlepszy dla trądzikowych!

Szczerze mówiąc jestem zachwycona tym kremem, tak samo jak bliźniaczo podobnym nawilżająco-kojącym. Szukałam polskiego aptecznego nawilżacza i trafiłam na to cudo.
Świetnie się wchłania, do matu, nawilża, koi wypryski, które dzięki niemu pojawiają się rzadziej, ma przyjemny zapach i konsystencje. Nie błyszczę się po nim tak jak po innych kremach, skóra ma ładny koloryt, jest taka rozświetlona. Nie zapchał mnie, za co jestem mu ogromnie wdzięczna;). Będę do niego wracać, to taki muszę-mieć ;) w kosmetyczce.

Jedyny minus to otwieranie tubki, w moich 2 egzemplarzach potrzeba było do tego siły Pudziana, dlatego odejmuję pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy (w międzyczasie zdradzałam go z innymi kremami)
Ilość zużytych opakowań: 2 x 50g

Można spróbować

Od kilku lat zmagam się z trądzikiem, także wypróbowałam już wiele kremów przeciwtrądzikowych. Ten sprawuje się dość dobrze. Przede wszystkim największym dla mnie plusem jest to, że krem nie pozostawia po sobie tłustej warstwy i szybko się wchłania. Skóra nie błyszczy się po nim. Co do nawilżenia to jest dość dobrze, choć z bardzo mocno wysuszoną skórą może sobie nie poradzić. Działania przeciwtrądzikowego raczej nie zauważyłam. Ale krem na pewno nie szkodzi i nie powoduje gorszego wysypu niedoskonałości. Można wypróbować.

Dobry

Dobry krem nawilżający dla osób o cerze tłustej i mieszanej, niestety osoby o suchej skórze raczej nie będą z niego zadowolone.
Ma ładny zapach, dobrze się nakłada i szybko wchłania, pozostawiając skórę gładką i odprężoną. Powiedziałabym, że średnio nawilża, ale za to nie jest tłusty, nie powoduje świecenia i świetnie nadaje się pod makijaż. Właśnie w takim celu go stosowałam, natomiast na noc nakładałam krem o bardziej intensywnym działaniu nawilżającym. Mimo wszystko uważam, że jest to dobry krem, a jego największym plusem jest fakt, że mnie nie "zapchał".

Raczej nie polecam

Mam cerę suchą, wrażliwą z trądzikiem i wieloma ciemnymi zaskórnikami (na brodzie i czole). Krem był moim pierwszym aptecznym kosmetykiem i chyba ostatnim. Nie jest aż tak zły, ponieważ już po pierwszym użyciu skóra twarzy jest wygładzona, miękka bez gródek, po nałożeniu go wieczorem, rano budzisz się z ładną cerą, ale... krem nie nawilża, a do tego najwyraźniej został stworzony, twarz strasznie się po nim świeci, a co najgorsze... zatyka, przez co pojawiło się kilka nowych wągrów na brodzie. Normalizuję cerę, ale mojej, suchej i lekko popękanej na nosie cery nie nawilża. Nie zauważyłem żadnych efektów, co do (przynajmniej lekkiego) eliminowania trądziku. Ma ładny zapach, ale co komu po zapachu. Kosmetyk jest za drogi, jeśli chodzi o działanie, nawet jak na kosmetyk apteczny.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno / 50 ml (dostępne tylko w tym wariancie)

Całkiem niezły

Krem jest całkiem dobry. W połączeniu z tonikiem z tej serii daje fajne efekty. Używam go na noc i rano budzę się z gładziutką i miłą w dotyku cerą. Czasem tylko zdarza się, że w strefie T skóra po użyciu przetłuszcza się, ale może dlatego, że za dużo go nakładam. Jednak jest warty polecenia!

Używam tego produktu od: około 2 miesiące

Dobry krem.

Co do przeciwtrądzikowego czy też normalizującego działania tego kremu mam pewne wątpliwości. Jednak jedno jest pewne: naprawdę intensywnie, dogłębnie nawilża, pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku. Prawdziwy ratunek dla przesuszonej skóry, dodam, że działa (w tym zakresie) bardzo szybko. Oceniam go na trzy plus, cztery minus.

Używam tego produktu od:

porządny

Miałam przesuszoną skórę po wyszuszających maściach na trądzik. Jeżeli chodzi o nawilżenie to nawilża dość dobrze, aczkolwiek za słabo na moją przesuszona skórę.

Podczas stosowania tego kremu zmniejszyły mi się pory, zmniejszyła się liczba zaskórników, pryszcze praktycznie w ogóle nie wyskakiwały.

Zapach jak chlor z basenu, ale koleżanka mnie uświadomiła, że to jabłkowy hehe. Ponad to nie można go zbyt dużo nawalić, bo się wałkuje. Po prostu nie przesadzać z ilością, a będzie dobrze.

Reasumując... krem godny polecenia.

Używam tego produktu od:1mc
Ilość zużytych opakowań:jedno

TAK:)

+bardzo dobrze nawilża przesuszona skórę
+szybo się wchłania
+wydajny
+skóra jest gładka i miekka
+nie zatyka porów, nie powoduje podskorników ani wyprysków
+moim zdaniem b.dobry pod makijaż
+ślicznie pachnie
+nie podrażnia
BARDZO DOBRY KREM:)
pomogł bardzo mojej przesuszonej skorze zabiegami dermatologicznymi:)
Cena jak na tak dobry apteczny kosmetyk tez ok-30zl:)

Używam tego produktu od:3 miesiace