Clinique, Superbalanced Compact Makeup (Podkład w kompakcie)

Clinique, Superbalanced Compact Makeup (Podkład w kompakcie)

Podkład w formie kompaktu do cery mieszanej, średnio do mocno kryjący. Dostosowuje się do potrzeb skóry - jednocześnie nawilża suche partie i absorbuje sebum w strefie T, dzięki specjalnej technologii uwalniania wilgoci i absorbowania sebum:
- Miniaturowe kanaliki, wypełnione odżywką dla skóry, absorbują sebum uwalniając odżywkę (nawet tłusta skóra potrzebuje odżywienia)
- W tym samym czasie, suche partie skóry wchłaniają odżywkę, która uwalniana jest z kanalików
- Yegepol (substancja matująca, najczęściej otrzymywana z soi) absorbuje sebum, pozostawiając skórę miłą w dotyku.
Zapewnia skuteczną ochronę przeciwsłoneczną (SPF 20), jednocześnie nie podrażniając skóry: zawiera niepenetrujący naskórka - zamknięty w kapsułach chemiczny filtr przeciwsłoneczny połączony z filtrem fizycznym (tlenek cynku).
Długo (do 8 godzin) utrzymuje na twarzy.
Wygodny, w użyciu - łatwo się rozprowadza dzięki zawartości dimethiconu. Po nałożeniu na skórę staje się lekko pudrowy, wygląda naturalnie.

Nie dla mnie

Kosmetyki Clinique bardzo lubię i nie ukrywam, że na stałe goszczą w mojej kosmetyczne, ale niestety nie przedstawiony powyżej podkład w kompakcie. Chociaż początkowo myślałam, że z pudrem Almost Powder Makeup SPF 15 Clinique stworzy on duet idealny.

Niestety już po kilku dniach zauważyłam że podkład niekorzystnie wpływa na moją cerę - o ile w ciągu dnia moja twarz początkowo wyglądała nienagannie o tyle po wieczornym demakijażu wołała o pomstę do nieba. Zatkane pory okazały się być jedną z wielu niechcianych pamiątek po zastosowaniu podkładu. Z czasem skóra mojej twarzy stała sie przesuszona i pojawiły się niechciane skórki - to uniemożliwiało równą aplikację podkładu i sprawiło, że zaprzestałam jego używania.

Plusy:
ładne opakowanie
dobry aplikator

Wady
wysusza cerę
zatyka pory
ma niezbyt przyjemny zapach

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

nie najgorszy, ale są lepsze

Lubię markę Clinique, ale ten podkład jakoś mi nie podszedł.
Jest dosyć ciężki, ale nie przekłada się to na jego krycie. Nie mam większych problemów ze skórą, ale ten kosmetyk nie był w stanie zakryć nawet małych niedoskonałości. Miałam za to wrażenie, że bardzo obciąża moją skórę.
Miał parę plusów- wygładzał skórę i ładnie się z nią komponował. Lubię opakowania Clinique, więc to też mi podpasowało, oprócz załączonej gąbki. Nie polecam nakladać nią podkładu, efekt jest kiepski.

idelany

To jest jedyny trwały podkład jakiego uzywalam.A mialam stycznośc z Diorem, Lancomem, HR.
Z ręką na sercu polecam go do twarzy tłustej/mieszanej z trądzikiem.
Ja nie mam trądziku ale delikatne przebarwienia i u mnie sie sprawdzil doskonale.
Pięknie matuje, jednak nei tworzy maski. Kryje doskonale, nie zmienia koloru na twarzy, nie ciemniej.REWELACJA!
Jedyny minus to informacja ze zostaje wycofany ze sprzedaży. Mam nadzieje ze wyjdzie w to miejsce cos równie idelanego.

dobry produkt

Po pierwsze zaznaczylam ze nie kupie go ponownie tylko z tego wzgledu ze preferuje bardziej Superbalanced w plynie,i nie zmienia to faktu ze jest gorszy-bo moim zdaniem nie.pudeleczko ladne i praktyczne z duzym lusterkiem w srodku(chociaz na przodzie opakowania rowniez mozna sie przejzec),bardzo dobre rozwiazanie-brak stycznosci gabki z podkladem,podklad jest w malym bialo-przezroczystym zamykanym pudeleczku(funkcja wymienna),od lat zakupuje kolor 12 vanilla w fluidzie,i rowniez ten w kompakcie.Jedyny minus jaki zauwazylam to mam klopot z rozsmarowaniem gabeczka,mam uczucie ze podklad ciagnie sie za gabka,dlatego leciutko go wklepuje,ladnie wyrownuje koloryt nie kryje mocno(jest to raczej lekki podklad)takowe lubie,matuje te miejsca ktore tego potrzebuja ale na 3/4 godz,pozniej trzeba poprawki.Pod koniec dnia bez poprawek jest juz prawie niewidoczny,dlatego uzywam rano wplynie a pozniej jesli jest taka potrzeba dokladka w kompakcie .Nie tworzy maski,nie podkresla porow,ladnie stapia sie ze skora.Jesli chodzi o wydajnosc po 1.5 mies uzywania(na przemian z innymi lub do poprawek) ubylo go bardzo malo,wydajnosc podkladow jest plusem u Clinique.Ogolnie jestem bardzo zadowolona z podkladow Clinique,jednak wygrywa Devy smooth,pozniej superbalanced-ale w plynie.

Używam tego produktu od:wrzesien 2009
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego.

nein. nein. nein.

zdecydowanie nie polecam. to jeden z najgorszych kompaktów jakie miałam. w porównaniu z Shiseido to jest kosmos. podobnie jeśli chodzi np. o Clarins czy Avene.

w ogóle nie kryje. źle sie rozsmarowywuje. fatalnie tłusty i podła gąbka w zestawie.

ODRADZAM.

:D

Najlepszy w kompakcie. Po pierwsze podoba mi się to, że gąbeczka nie ma cały czas styczności z podkładem, a sam podkład jest dodatkowo zamknięty. Poza tym cera wygląda dzięki niemu idealnie - zdrowy mat, gładka i świeża. Bardzo się z niego cieszę. Polecam.

Używam tego produktu od: ??
Ilość zużytych opakowań: ..

zdał egzamin

Zamówiłam odcień najciemniejszy 16 sand i jestem z niego bardzo zadowolona. Zaopatrzyłam się w sam wkład bez puderniczki bo nie wiedziałam czy sie sprawdzi ale zdecydowanie zdał egzamin. Na codzień używam podkładów w kremie, ten zostawiam na większe wyjścia i na takim też byłam wczoraj. W połączeniu z utrwalaczem kryolan przetrwał całą noc w stanie idealnym. Mam cerę tłustą ze skłonnościami do wyprysków i radzi sobie z tym dobrze, nie błyszczę się i przykrywa to co trzeba. Polecam !Używam tego produktu od: kilku dni

Piękne opakowanie

Mam wersję alabaster breeze. Zimą mam bladą cerę, chciałam ją ładnie wyrównać, i to mi sie akurat udało. Podkład dobrze się nakłada, stapia się ze skórą, całkiem dobrze kryje. Ale niestety zaczął mi wysuszać okolice policzków i nosa :(
Kompakty polecane są do cer mieszanych, a nawet tłustych, a ja mam cerę mieszaną ze skłonnościami do suchej, więc to pewnie mój błąd.

Przepiękne opakowanie, ale cena też niczego sobie.

Używam tego produktu od: 1 roku

polecam

Uwielbiam go za delikatną konsystencję i idealne krycie niedoskonałości Nadaje cerze naturalny zdrowy wygląd.Wygodnie się go nakłada ,daje trwały efekt.Opakowanie ładne i poręczne .Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

niestety nadal sie swiece

Podklad rozprowadza sie bardzo dobrze, daje fajne uczucie aksamitnej cery, na poczatku buzia wyglada super jednak juz po kilku godzinach zaczynam sie cala rozmazywac, swieci mi sie twarz i wszystko doslownie splywa mi z niej :( niestety tym razem Clinique mnie rozczarowal.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

wart swojej ceny ZDECYDOWANIE!

Pierwszy raz mogę polecić podkład w comakcie:) Pierwszy PLUS jest pięknie opakowany, ma dobre lusterko, wystarczające żeby się właściwie pomalować. Następny PLUS: pięknie się rozprowadza na skórze, nadaje jej jednolity koloryt i gładkość. Nie zatyka porów i nie obciąża skóry a utrzymuje się przez wiele godzin! Uważam, że aby pasował innym tak jak m.in. pasuje mi musicie BARDZO WŁAŚCIWIE dobrać kolor w przeciwnym razie nie spełni swojej roli (nie będzie się"wcielał" w koloryt skóry. Dzięki właściewemu doradcy mam bardzo dobrze dobrany kolor i jestem z tego produktu w 100% zadowolona:)

Zdecydowanie nigdy więcej

Zachwycona estetyką opakowania tego kompaktu nabyłam go z nadzieją ze zawartość mnie nie rozczaruje wszak Clinique to marka słynąca z kosmetyków dobrej jakości.Stało sie jednak inaczej ,kompakt przerażająco wysuszył moją mieszaną cerę , brzydko podkreslał łuszcząca sie skórę, nie zauwazyłam minimalnego nawilzenia jedynie płaski mat.Niezbyt dobrze sie rozprowadza trzeba sie namęczyc by uzyskac jednolity efekt, duży wybór kolorów i miłe dla oka opakowanie to chyba jedyne jego plusy, napewno do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy