Bioderma, Sebium AKN, Active Cream (Krem aktywny)

Bioderma, Sebium AKN, Active Cream (Krem aktywny)

Krem aktywnie działający na wszystkie przyczyny i objawy trądziku. Opatentowany kompleks Fluidactiv koryguje własności sebum, zmniejszając tym samym powstawanie zaskórników.

Cichy pomocnik :)

Ten krem jest bardzo pomocny jeśli chodzi o moje niedoskonałości. Smaruje nim twarz codziennie i gdy tylko pojaw i się pierwsza oznaką trądziku po kilku dniach znika :) jest rewelacyjny, nie jest tłusty, dobrze się wchłania i super się sprawdza jako baza pod makijaż.

Działa, mocny i skuteczny

Produkt genialnie wygładza i odkrywa nową skórę - ma duże stężenie kwasów, więc efekt widać już po 1-szym użyciu - to lubię, szczególnie kiedy zależy mi na szybkim efekcie zdrowej, pięknej skóry.

Idealna baza pod podkład - wchłania się natychmiastowo.
Zastosowany na noc, sprawia, że rano moja buzia jest gładka, promienna i zmatowiona.

Mega wydajny - wystarczy kropla aby pokryć całą twarz.
Świeży przyjemny zapach i efekt matowej skóry sprawia, że używam go z chęcią i często.

Redukuje trądzik, świetny skład bogaty z substancje złuszczające i efekt na skórze - uwielbiam tę perełkę z apteki!

Uwielbiam i polecam!

Redukuje trądzik już po pierwszym użyciu

Fluid poleciła mi dermatolog- potrzebowałam czegoś antybakteryjnego, oczyszczajacego i odblokowujacego pory i zluszczajacego.

Ten produkt okazał się wybawieniem!

Zastosowałam go na noc A rano... szok - skóra wygladzona, koloryt wyrównany, pory niewidoczne, pięknie zmatowiona i ukojona.

Uznałam, że użyje go również na dzień i tu takze rewelacja, bo produkt pięknie matuje, natychmiast się wchłania, a makijaż trzyma się cały dzien.

Miły zapach, dobry skład (dużo kwasów, więc serio zluszcza i oczyszcza skórę z niedoskonałości), mega działanie i spełnianie obietnic producenta - ten fluid to moja perełka!

Polecam.

Wyjątkowy produkt

Pierwsze opakowanie dostałam w prezencie. Jak się okazało jest to idealny produkt dla mnie. Ma więcej plusów niż minusów. Cena w aptece ok 35-40 zł, czyli dość sporo jak za 350 ml. Przy codziennym używaniu trzeba pamiętać o używaniu kremu nawilżającego, np. wieczorem lub na noc.

Skutecznie poradził sobie z trądzikiem

Krem rewelacja, stosuję na noc dla redukcji trądziku. Krem bardzo ładnie odblokowuje pory, dzięki zawartym w sobie kwasom, działa jednocześnie jak peeling enzymatyczny. Rano człowiek budzi się z suchymi skórkami oraz brakiem trądziku. Na dzień trzeba pamiętać koniecznie o kremie z filtrem oraz kremie nawilżającym. Kupiony na promocji za 25 zł

Nie warty swojej ceny

Tytuł tej recenzji, to zdecydowanie największy minus tego produktu,
Mała poręczna tubka , która kosztuje całkiem sporo.
Plusem jest zapach , matowienie skóry , poręczność .
Minus to cena , wydajność , brak spełnienia zapewnień producenta, dalej pojawiają się niedoskonałości.

Opakowanie i zapach , nie są wystarczające to ponownego zakupienia tego produktu.

TYLKO dla cery tłustej i z zaskórnikami a nie poważnym trądzikiem

Plusy
+matuje rewelacyjnie, po dłuższym stosowaniu skóra nawet sama już się tak nie przetłuszcza,
+idealny pod makijaż, przedłuża jego trwałośc żeby nie spłyną z tłustej skóry
+leczy drobne zaskórniki

Minusy:
-cena - jest go mało i jest mało wydajny
-przesusza suchą skórę
-może podrażniać podrażnioną skórę
-NIE do cery leczonej, narażonej na inne specyfki, z otwartyki ranami jak tu dziwczyny pisały może podrażniać

Perła dermatologii to to nie jest...

Daję tylko pół gwiazdki. Kupiłam ten fluid niestety nie czytając żadnych opinii o tym produkcie. Przy kupnie tego kremu sugerowałam się jego wysoką ceną, znaną dobrą marką, obietnicami producenta.. Poza tym wyczytałam też, że produkt ten został perłą dermatologii kosmetycznej 2011 roku. Nie wiem jakim cudem..(można się tylko domyślać) krem ten został tak wyróżniony (jako perła dermatologii 2011). Krem mnie bardzo zawiódł..

Minusy

- roluje się na twarzy
- nieładny zapach
- skóra okropnie piecze i szczypie (ledwo wytrzymałam..)
- po miesiącu stosowania efektów zero, tylko pogorszenie stanu skóry
- wysyp pryszczy
- zła konsystencja

pół gwiazdki dostaje za w miarę ładne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie kremu

Słabiutko

Otrzymałam próbki tego kremu przy zakupie innych kosmetyków. I całe szczęście, że to były tylko darmowe próbki, bo oszczędziłam sobie niepotrzebnego wydatku...

Krem powoduje u mnie szczypanie skóry - już samo to jest dla mnie nie do przyjęcia. Poza tym tworzy coś w rodzaju powłoki na buzi, która po kilkunastu minutach zaczyna się łuszczyć :/

Jestem zdecydowanie na nie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: trzy próbki

zdecydowanie nie

Prawie bezzapachowy. Nie pozostawia tłustego filmu. Dobrze się rozprowadza. Łatwo go wycisnąć z tubki. Na tym zalety się kończą. Wg mnie bardzo nieskuteczny, nie zauważyłam wiekszej poprawy stanu skóry, mimo zużycia 2 opakowań. Szczypie przy nakładaniu, a skóra bardzo swędzi. Nie radzi sobie z grudkami, zaskórnikami zamkniętymi, a pory nie są szałowo zwężone, co obiecuje producent.
Używałam zdecydowanie lepsze kremy... do tego jego wydajność pozostawia wiele do życzenia :)

Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

gruszki na wierzbie

W poszukiwaniu nastepcy Lysanelu Active trafilam na Bioderme. Podobno ma wysoka zawartosc kwasow, ale to o niczym nie swiadczy, bo to lagodny krem. Za lagodny i nieskuteczny. Nie dzialal na zaskorniki zamkniete ani na wypryski. Zero efektow. Nie nadaje sie do leczenia nawet tego srednio-zaawansowanego tradziku.

Duze rozczarowanie i brak jakichkolwiek efektow przyniosl mi ten krem.

Jestem na NIE

Nie jestem zadowolona z tego kremu, a byłam do niego nastawiona bardzo pozytywnie. Miałam wobec niego dość duże opakowania, bo cena do małych nie należy.
Po kilku dniach używania miałam okropny wysyp. Cała twarz w bolących grudkach... To było straszne. Wzięłam to za oczyszczanie twarzy, zawsze tak miałam przez pierwsze dwa tygodnie używania kwasów, więc specjalnie mnie ten wysyp nie zdziwił. Problem zaczął się wtedy, gdy po trzech tygodniach używania pryszcze nie znikały, a wręcz było ich coraz więcej. Nie zmniejszył łojotoku, więc uznałam że coś jest nie tak. Odstawiłam go i od razu zauważyłam poprawę. Pryszczy było mniej, a twarz była gładsza.
Krem nie matuje, przy nakładaniu trochę piecze. Wałkuje się, więc nadaje się tylko na noc, bo raczej nikt nie chce oglądać naszej twarzy ozdobionej małymi rulonikami kremu ;) Plus za to, że nie pozostawia tłustego filmu.
Krem ma lekki zapach i wygodne opakowanie. Niestety nie jest wydajny, pół opakowania zużyłam w 3 tygodnie. No, więcej zużyć nie mogłam przez ten wysyp... Opakowanie jest malutkie, a cena do najniższych nie należy. Więcej już go nie kupię. Jest po prostu okropny.

Podsumowując:
Zapach: 4/5
Wydajność: 2/5
Cena: 2/5
Łącznie: 17/40

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania