Perfecta, Face & Body, Chocolate Cream (Krem czekoladowy energetyzujący do twarzy i ciała z magnezem)

Polecany do pielęgnacji twarzy i ciała. Przeznaczony szczególnie do skóry suchej lub poszarzałej. poprawia jej koloryt, zawarty w nim magnez i witaminy z grupy B pobudzają przemiany energetyczne skóry, regenerują ją i wzmacniają.
Delikatny czekoladowy zapach uspokaja zmysły i działa relaksująco.

Piękny zapach

Krem oprócz wspaniałego zapachu i przyjemnej konsystencji nie spełnia żadnej z obietnic producenta. Wg mnie kompletnie nie nadaje się na twarz - jest za tłusty. Polecam jako gadżet do przetestowania, szczególnie dla tych lubujących się w ciepłych czekoladowych zapachach. Jeśli chodzi o resztę - nie liczyłabym na jakiekolwiek efekty.

Używam tego produktu od: Kupiłam ok. 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 albo 2

dobryy ;D

Plusy :
- rewelacyjnie pachnie. kupiłabym go ze względu na sam zapach ;))
-nieźle nawilża
- opakowanie. można zużyć do końca bez problemów :)

Minusy:
-poprawy kolorytu nie zauważyłam więc te pół gwiazdki odejmę.

nie testowałam go na twarzy (wolałam nie ryzykować - mam dosyć wrażliwą cerę, poza tym nie lubię mieć tłustej buzi)

Podsumowanie ;D :
Fajny gadżet ale nie do zadań specjalnych. Mimo to polecam bo zapach obłędny :D.

Super.

Niedawno e tego kremu,więc najwyższy czas się wypowiedzieć.

No więc tak:
-śliczny zapach:love:- prawdziwa mleczna czekolada,a nie wyrób czekoladopodobny
-budyniowa konsystencja(dla mnie to masło,a nie krem;))
-szybko się wchłania,pozostawiając skórę pięknie nawilżoną i aksamitnie gładką
-nie uczula,i łagodzi podrażnienia
-wydajność
-cena

Minus jest jeden: kiedy dłużej używam tego kremu(np.przez miesiąc),to zaczynają wyskakiwać mi krostki:(
Ale wystarczy,że zaprzestaję używania na jakieś 10 dni,i mogę od nowa zacząć swoją czekoladową przygodę:D

Używam tego produktu od:roku

mniam :)

Uwielbiam go!!! :)

Co prawda nie zaryzykowałabym nałożenia na twarz ale do ciała jako alternatywa balsamu sprawdza sie swietnie! :)

+ super konsystencja
+ ZAPACH! :) cudowny :D i bardzo trwały, długo utrzymuje się na ciele
+ szybko się wchłania
+ nie zostawia tłustej powłoczki
+ rozsądna cena
+ dość przyjemne opakowanie

Minusów jak dla mnie nie ma :)

Używam tego produktu od: dawna :)

super

Dostałam ten kremik już bardzo dawno temu. Już dawno go zużyłam ale postanowiłam napisać o nim recenzje.Powiem tak , zapach jest genialny. Miałam wiele kremów niby "czekoladowych" ale tylko ten miał taki miły zapach. Najbardziej bliski do prawdziwej czekolady. Chyba jeden z niewielu kremów którymi miałam ochotę się smarować. Przeważnie nie czuję takiej potrzeby ale przy tym było inaczej. Codziennie musiałam poczuc wieczorem ten zapach. mmm. cudowny.Jeśli chodzi o nawilżenie to było dobre. Pudełeczko też wporządku. Zależy kto co lubi. Mnie on zaspokoił. Polecam ;)

Używam tego produktu od:2 lat

Pyszny!

Mam nadzieję, że tym razem moja recenzja nie zniknie :P Jak już większość dziewczyn zaznaczyła - zapach jest boski! Prawdziwa, mleczna czekolada, a nie jakiś chemiczny czekoladopodobny aromat. Krem ma świetne właściwości nawilżające - super koi podrażnioną po depilacji skórę, odżywia, likwiduje uczucie szorstkosci. Rzeczywiście poprawia koloryt skóry, moja mama stwierdziła nawet, że mam trochę ciemniejszą skórę. Używałam tego produktu tylko do ciała, ponieważ na twarzy strasznie mnie zapychał i obciążał- jest zbyt treściwy dla mojej skóry. Na pewno kupię jeszcze nie raz, bo świetnie nawilża, ale używać będę na zmianę z innym, lżejszym balsamem.

Bym go zjadła

Zapach orzechowej czekolady i gęsta konsystencja sprawiają, że mam ochotę nabrać go na palec i zjeść :-)
Mimo tej gęstości na skórze robi się bardziej oleisty przez co łatwo się rozsmarowuje i wchłania. Fajnie natłuszcza i nawilża no i ten zapaaaaach... Jednak patrząc na skład to prawdziwy truciciel, te wszystkie parabeny, parafiny itp. niezbyt mi się podobają. Tak więc zużyję ze względu na zapach i raczej do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:poczatek 1

smakowity

Kupiłam go z lekką obawą, bo już kilka razy zdarzyło mie się naciąć na kosmetyki o zapachu czekolady - przeważnie pachną bardzo chemicznie i zbyt słodko. Ten kremik na szczęście pachnie jak prawdziwa kakaowo-mleczna czeokladka. Zapach jest słodki, ale też ma odrobinę kakowej goryczy.
Co do pielęgnacji, to też jestem zadowolona (używam tylko do ciała). Dobrze nawilża, odżywia i lekko natłuszcza skórę, a efekt jest długotrwały. Krem ma konsystencję bardzo gęstego budyniu, jednak na skórze się jakby roztapia, dzięki czemu nie ma problemów z jego rozsmarowaniem.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Średni

Jako maniaczka zapachu czekoldowego zakupiłam go ,jednak nie spodziewałam się ,ż będzie on ,aż TAK czekoladowy i w tym momencie można go używać tylko na noc bo w dzień gryzie się z perfumami.
Jest bardzo tłusty przez co jak najbardziej nadaje się na wysuszone partie ciała jak i po depilacji,przez co trudno się roprowadza ,jednak za to dobrze nawilża (i za to 3 gwiazdki).
Czy kupie ? Nie mówie nie ;)

Używam tego produktu od: rok temu

Średni

Ma wygodne opakowanie, z którego można wszystko wygrzebać.
Zapach czekolady owszem prawdziwy, ale nie zachwycający. Są ładniejsze. No i właśnie problem z perfumami - czasami się gryzie.
Konsystencja gęsta, średnio się rozprowadza, wchłania kiepsko.
Nie zauważyłam poprawy kolorytu, choć może i by mi się przydała. Żadnego wzmocnienia czy tam ujędrnienia.
Średnio wydajny.

Ogółem średni, nie zachwycił mnie.
Mazidło typu gadżet, a nie poważny kosmetyk.

Używam tego produktu od: kiedyś

wspaniały!

Plusy:
+ boski zapach
+ NIE TESTOWANY NA ZWIERZĘTACH!!!
+ świetna konsystencja
+ miły, beżowy kolor
+ dobre wchłanianie
+ niska cena
+ wydajność
+ świetnie nawilża, ale nie przetłuszcza
+ łagodny nawet dla mojej skóry skłonnej do podrażnień

Minusy:
- niezbyt estetyczne opakowanie

Jak dla mnie - ideał:)

całkiem całkiem

Przede wszystkim on pachnie prawdziwą czekoladą(!) i zapach utrzymuje się dość długo na skórze.

Naprawdę poprawia kolor skóry!

Jest dość wydajny,a dzięki opakowaniu da się go zużyć do końca.

Nieźle nawilża.

Minus- tępa konsystencja- kiepsko się rozprowadza.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy