KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Gosh X-Ceptional Wear Make-up (stara wersja)

3,9 na 5144 opinie

patycek
    28 marca 2011 o 20:10
    1 / 5
    Podkreślacz suchych skórek!
    W ogóle nie rozumiem tych zachwytów. Podkład jest bardzo toporny, trzeba go dobrze rozcierać żeby nie porobić sobie jakiś plam. Kupiłam niestety odcień "natural" który wygląda trupio blado. Widziałam opinie że podkład nadaje twarzy blasku ? W którym momencie ja się pytam ? :D Zobaczyłam się w lusterku w świetle dzienny po kilku godzinach z tym podkładem na twarzy i się wystraszyłam, cera postarzała sie o 5 lat, była sucha, blada, widziałam każdą swoją zmarszczkę i wszystkie suche skórki. Kiepski produkt. Na plus dodam że nie zapycha i matuje aż za bardzo niestety, poza tym w miarę dobrze kryje, niestety w podkreślaniu suchych skórek i wysuszaniu twarzy nie ma sobie równych. A pisze to osoba której twarz jest przetłuszczająca się w strefie "T". Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

qqlka
    8 października 2011 o 20:56
    5 / 5
    świetny dla wprawionych:)
    Po pierwsze do wszytkich użytkowniczek przyszłych i obecnych tego podkładu- JEGO SIĘ NIE ROZSMAROWUJE tylko WKLEPUJE!!! delikatnie opuszkami palców ewentualnie gąbeczką. Inaczej nie dziwię się że może coś nbie wyjść, bo sam w sobie ma dość gęstą, pudrową konsystencję. Potrzeba go naprawdę mało, żeby przykryć całą twarz. Jest bardzo wydajny, ładnie pachnie, ma wygodne opakowanie. Dobrze wklepany nie odznacza się na twarzy, nie robi efektu maski. GOSH nie posiada typowej, standardwej kolorystyki dlatego też można znaleść ciekawy odcień, nawet jasny( dla mnie idealny jest 12) Polecam dla osób o cerze mieszanej, z niedoskonałościami. I jeszcze taka ciekawostka- podczas deszczu krople spływające z twarzy były przejrzyste, podklad zostawał na swoim miejscu, nie spływał. polecam!:) Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam jeszcze jednego

Kasiaczek_
    24 października 2011 o 14:33
    4 / 5
    Lubie
    Do podkladu Gosha,wracam co jakis czas,po pomylkach z nowymi podkladami... Nie jest idealny,ale uwazam,ze warty uwagi i ceny. W Angli kosztuje ok.7 funtów. PLUSY +idealny do mojej cery kolor-natural +dobrze kryje +nawilza +raczej nie zapycha,choc to i tak zalezy od cery +swietnie chroni skóre naczynkowa +nie drogi +wydajny +nie zostawia plam +nie wazy sie +nie tworzy efektu maski MINUSY -czasem zdazy mu sie podkreslic suche skórki -fluid jest podobno z filtrem,ale nie mam na opakowaniu jaki to filtr ,czy silny,czy slaby,kompletnie nic - po kilku godzinach buzia lekko sie swieci Tak jak pisala moje poprzedniczka, trzeba pamietac o tym ,ze ten podklad sie wklepuje!!! Mam cere problemowa w strefie T oraz policzki z rumiencami,z tendecja do naczynek. Na policzku pod podklad uzywam zielonej bazy ,równiez Gosha. Efekt zadowalajacy jak na taki przedzial cenowych. Ale cudów nie ma i szukam dalej;) Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: W trakcie piatego
    Używa produktu od:nie określono

Karolinaa176
    17 stycznia 2012 o 20:50
    5 / 5
    Świetny!!
    ten podkład jest idealny jak dla mojej cery -świetnie kryje -dobra cena - zazwyczaj trafie na okazje, ok 35 zł -bez efektu maski -nie podkreśla skórek -dość długo trzyma się na skórze przy dobrej aplikacji. -nawilża -mniejsza ilość wyprysków - może to dziwne, ale jak go odstawiłam na chwilkę ( bo mi sie skończył) to powoli zaczęły mi się pojawiać wypryski. wydaje mi się , że działa antybakteryjnie bardzo dobrze:) troszkę denerwuje mnie opakowanie jak odkręcam to wylewa się niepotrzebnie duża ilość fluidu, ale już sobie z tym radzę, idzie przeżyć. :) nie jest to fluid dla każdego, ale dla większości osób na pewno, koleżanka miała skórę bardzo wrażliwą i naczyńkową i stwierdziła , że jej skórę ten fluid jeszcze bardziej wysusza, ja niczego takiego u siebie nie zauważyłam także..:) Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: 3, w trakcie 4

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    mlonek7
    13 stycznia 2012 o 15:15
    4 / 5
    Zadowalajacy.
    Fajna,przyjemna konstystencja podkladu sprawia,ze jego aplikacja nalezy do dosyc przyjemnych. Podoba mi sie to uczucie jakby \\\'przylepial sie\\\'do naszej buzi :) Utrzymuje sie na twarzy dosyc dlugo,nie zbiera sie w zalamaniach,nie brudzi ubran. Twarz wyglada swiezo i promiennie. +cena +trwalosc +konsystencja +nie podkresla suchych skorek Jak kazdy ma jednak i swoje wady,a do tych naleza.... - bladolice chwala sobie to,co mi osobiscie nie odpowiada,mianowicie kolory. Mam odcien16 Golden i jest zbyt jasny.... Po nalozeniu podkladu na cala buzie,niestety rozjasnia sie(?) -dosyc szybko buzia zaczyna sie swiecic -jak juz dziewczyny spominaly trudno go dostac. Podsumowujac,jest to podklad,ktorego warto sprobowac. Ja posiadam go w swojej kosmetyczce i uzywam na przemian z innym. Posiadam i posiadac go bede,poniewaz po prostu go lubie:)

0 osób uznało tą opinię za pomocną