John Frieda, Sheer Blonde, Spotlight - nabłyszczacz do włosów

John Frieda, Sheer Blonde, Spotlight - nabłyszczacz do włosów

Nowoczesna formuła wygładza i nabłyszcza jasne wlosy. Nadaje intensywny, krystaliczny blask. Stosowanz na wilgotne włosy dziala wygładzająco. Na włosach suchych - nabłyszczająco.
W niektórych krajach opakowanie jest inne niż na zdjeciu (metalowa buteleczka z aplikatorem)

Wart ceny !

Odkupiłam ten kosmetyk od koleżanki i szczerze polecam go każdej posiadacce blond włosów :)
+na suchych wlosach ładnie nabłyszcza
+na mokrych nadaje im niesamowitej miekkości
+bardzo wydajny
+konsystencja

-zapach bliżej nieokreślony ..
-cena,jak na polskie warunki troche za drogi ;)

Cheetnie kupie go ponownie,jednak bardzo ciezko go dostac. :/

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno w metalowej butelce

Blysk i wygladzenie !!!

Moge powtorzyc slowa napisane przez Asinek i Madziarra, mimo ze dopiero 3 razy uzylam tego specyfiku !!! Spotlight: wygladza, nablyszcza, ulatwia rozczesywanie moich dlugich blond wlosow :)
Zgadzam sie rowniez z tym, ze wystarczy tylko odrobinka. Kosmetyk jest wiec bardzo wydajny, mimo swojej pojemnosci 68ml (w Kanadzie Spotlight wystepuje w takiej pojemnosci).
Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tubki :)

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

uwielbiam!

CHyba nigdy nie miałam lepsze preparatu do włosów...Ale zacznijmy od początku...
Moja przygodna z Johnem Friedą zaczęła się rok temu , podczas pobytu w Niemczech. Zakupiłam wtedy chyba wszystkie możliwe preparaty do pielęgnacji włosów blond, w tym także ten preparat, mimo że ... kompletnie nie wiedziałam co to jest, do czego służy i jak go się używa ;) ( niestety moja znajomość niemieckiego ogranicza się do podstawowych zwrotów) Dopiero na anglojęzycznej stronie poczytałam trochę o Friedzie i zaczęłam użytkowanie. Na początku nie byłam zadowolona z tego kosmetyku, pewnie dlatego, że nie do końca wiedziałam,co chce dzięki niemu uzyskać i jaki efekt osiągnąć. Teraz nakładam go na jeszcze mokre włosy, wmasowuje starannie, szczególnie w końcówki. Dzięki temu włosy są wygładzone, mega błyszczące , lśniące i wyglądają zdrowo ! Stosuję kosmetyk szczególnie wtedy, kiedy wiem ,że będę musiała wysuszyć włosy suszarką - dzięki temu włosy się nie niszczą tak bardzo, są gładkie ale przy tym puszyste !Kosmetyk nie obciąża cienkich włosów, nie powoduje szybszego przetłuszczania. Bardzo wydajny, niewielka ilość spokojnie wystarczy na całe włosy.
Gorąco polecam i już będę się na niego czaić na tegorocznych , zagranicznych wojażach :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:wciąż 1

moj KW do wlosow

uwielbiam ten zel. Jest przezroczsty i tlustawy w dotyku (taaa, silikony az sie roja). Uzywam go raczej zamiast odzywki typu leave-in do wlosow - nakladam na wilgotne wlosy i nie mam problemow z rozczesywaniem, wlosy robia sie miekkie i gladsze, troche bardziej zdyscyplinowane.
Sprawdza sie rowniez jako nablyszczacz, choc nie jest tak spektakularny jak Hair Gum Tecni Art, ale tez duzo mniej natluszcza wlosy.
Rowniez na suchych wlosach daje efekt wygladzenia i zmiekczenia. Ja moge go uzywac prawie bez ograniczen i mimo to nie musze myc wlosow czesciej niz zwykle (mam grube, geste, falujace i suchawe wlosy, ktore maja duzo wspolnego z wlosami Meduzy Gorgony - to znaczy zyja wlasnym zyciem, na szczescie nie sa jadowite :P).
Acha, uwazam ze ten produkt (jak zreszta wszystkie z serii Sheer Blonde) swietnie nadaje sie nie tylko dla blondynek, sama tez juz takowa nie jestem :D.