Ziaja, HerbikaPlant, Krem odżywczo-kojący do cery suchej i wrażliwej z olejem awokado

Wpływa osłaniająco na skórę oraz wzmacnia jej naturalną barierę ochronną. Skutecznie łagodzi podrażnienia. Intensywnie nawilża, odżywia i wygładza naskórek. Likwiduje uczucie napięcia skóry.

Najlepszy!

Najlepszy krem jaki kiedykolwiek miałam.
Pamiętam jak kupiłam go pierwszy raz, miałam wtedy bardzo przesuszoną skórę, schodziła mi wiórami i on mi pomógł! Wtedy się w nim zakochałam!

Robi wszystko co tylko jestem w stanie sobie wyobrazić.
Nawilża, uelastycznia, łatwo się rozprowadza, chroni, nadaję się zarówno na zimę jak i lato.
Do tego pięknie pachnie, mało kosztuję, ładnie wygląda.

Genialny aż brak mi słów. Niestety ciężko mi go dostać...

Używam tego produktu od: 3 lat a może i dłużej
Ilość zużytych opakowań: 3 słoiczki

Jestem na nie

Plusy:
- cena,
- zapach,
- olej z awokado w składzie,
- dobry na zimę i na noc,

Minusy:
- ciężki,
- nie tylko nawilża, ale wręcz natłuszcza skórę,
- skóra się po nim strasznie świeci,
- nie podoba mi się m.in. PARAFINA w składzie,

Przyjemny

Przyjemny krem, którego używałam głównie pod makijaż.

+ dobre nawilżenie
+ szybko się wchłaniał
+ ładny zapach
+ dobra cena
+ wydajny

- łatwo "przedawkować" i nałożyć go za dużo

Krem odpowiadający swojej cenie.

Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5

Przyjemny

Mój kolejny krem Ziaji.

KOSMETYK: Dobra konsystencja kremu (nie za gęsta ani nie za rzadka) sprawia że bez problemu skóra przyjmuje specyfik. Posiada przyjemny, delikatny zapach. Bardzo wydajny. Dobrze sprawdza się na chłodniejsze pory roku.

DZIAŁANIE: Skóra twarzy była dobrze nawilżona przez większość dnia. Niestety, trochę może zapychać pory.

OPAKOWANIE: Ładne, estetyczne i skromne. Nie ma problemu z wydobyciem produktu.

CENA: Bardzo atrakcyjna w stosunku do wydajności i działania.

DODATKOWE UWAGI: Brak

Używam tego produktu od: ok 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

Bardzo fajny kremik

Chyba jedyny minus:
- zdecydowanie odradzam nakładanie na podrażnioną skórę, gdy użyłam po depilacji kremem myślałam że wbiję zęby w umywalkę
Plusy:
- dostępny
- bardzo wydajny, opakowanie wygląda niepozornie a starcza na bardzo długo
- tani
- świetnie nawilża
- zapach
- rozprowadza się całkiem nieźle
- dobrze sprawdza się zimą

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Polubiliśmy się

Krem kupiłam zupełnie przypadkiem- szukałam czegoś nowego do nawilżania twarzy, padło na Ziaję- nie żałuję.

Kremik otrzymujemy w przyjemnym, niebieskim, prostym i plastikowym słoiczku. Wielkim plusem jest to, ze został zabezpieczony folią- możemy mieć pewność, że żadna ciekawska łapka w drogerii nie gmerała nam w środku.

Kremik wprost urzekł mnie swoim zapachem, naprawdę czuć tu nutkę awokado. Bardzo mi się podoba.

Jestem posiadaczką cery mieszanej (w kierunku do tłustej w strefie T), która też, jak wiadomo, potrzebuje nawilżenia. Mimo, że ten krem preferowany jest do cery suchej- u mnie sprawdził się wystarczająco, stąd śmiem sądzić, że do naprawdę suchej skóry może być zbyt słaby.

Zmieniłam jego zastosowanie- używam go jako nocnego nawilżacza, łączę również z "Siarkową mocą" Barwy na policzki, pod makijaż. Rano skóra wygląda rzeczywiście na wypoczętą, a sam krem, zgodnie z obietnicą producenta likwiduje uczucie napięcia skóry- nie znam przyjemniejszego uczucia, zwłaszcza zimą. ; )

Chciałabym zaznaczyć, że jest naprawdę wydajny- używam go już jakiś czas, ubytek szacuję na połowę- rewelka: ).

Mimo wszystko nie daję maksymalnej oceny, gdyż obwiniam go za pojawienie się wągrów na nosie- jednak dobry peeling i po sprawie.

Naprawdę polecam, bo to dobry kosmetyk za grosze.

Używam tego produktu od: około 3-4 m-cy

IDEALNY NA PODRAŻNIONĄ SKÓRĘ:)

Kupiłam go, by używać jako normalny krem na dzień jednak okazał się zbyt ciężki i odłożyłam go na półkę. Sięgnełam po niego ponownie gdy spaliłam twarz na słońcu.
Do tego celu okazał się idealny. Podrażnienia znikneły po kilku godzinach. Cudownie ukoił podrażnioną skórę.
Dobrze sprawdził się również jako krem do rąk:)

Plusy:
- szybko koi
- niska cena
- śliczny i delikatny zapach
- dostępność
Minusy:
- bardzo tłusty

Średniaczek, ale dobrze koi

Wg mnie krem jest dobry dla młodych osób z wrażliwą, ale nie nazbyt suchą cerą. Ja używałam go ponad rok, gdyż mnie nie uczulal tak, jak wiele innych kremów. W zimie i pod makijażem jednak sobie totalnie nie radził- musiałam po paru h nakładać go ponownie w niektóre miejsca ( dodam, że mam naprawdę bardzo suchą skórę).

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: Nie umiem określić

zbyt ciężki

Mam cerę normalną, jednak zeszłoroczne mrozy dały jej się we wznaki, więc postanowiłam kupić coś ochronnego i jednocześnie odżywczego. Niestety, ten krem się nie sprawdził.

+ niedrogi
+ świeży, lekki zapach
+ wydajny

- skóra po jego użyciu wyglądała jakby podpuchnięta nadmiarem wody w organizmie
- twarz się strasznie świeci
- jest to klasyczny krem tłusty, a brandowany jest jako lekki, pomyłka zupełna
- zwyczajnie ciężki, nie wchłania się do końca, zostaje tłusta warstwa na twarzy
- przez to nie nadaje się pod makijaż
- nawet przy stosowaniu tylko na noc powodował wzmożone świecenie się w ciągu dnia

Stosowałam go zimą, ale i tak był za ciężki. Przy tej konsystencji moim zdaniem może się nadawać ewentualnie do dziecięcych buziek...
Wysmarowałam go do pięt.

Używam tego produktu od: półtora roku temu
Ilość zużytych opakowań: jedno wymęczone

Dobry krem.

Krem świetnie sie sprawdza na mojej suchej skórze. Doskonale nawilża, pielęgnuje oraz likwiduje uczucie napiętej skóry. Stosuję go jedynie jako krem na dzień. Jest tani i łatwo dostępny.

Krem niestety zawiera nekorzystny dla zdrowia konserwant, o nazwie bronopol, za co odejmuję jedną gwiazdkę. Na szczęście w jego składzie nie ma żadnych parabenów.

Ilość zużytych opakowań: trudno określić

Mój ulubiony krem do twarzy!:)

Gdyby nie to, że co pare miesięcy trzeba zmieniać kosmetyki do twarzy, używałabym go non stop:) Bardzo mi się podoba. Te droższe to się do niego równają! Krem doskonale nawilża skórę, koi ją, buzia się po nim nie świeci, szybko się wchłania. Naprawde polecam osobom ze skórą wrażliwą, problemową i suchą. Krem jest tani, a świetny!

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań 50ml

SUPER NAWILŻENIE

Po pierwsze krem rewelacyjnie nawilża, pięknie pachnie, ma spf, nie uczula, nie ściąga skóry. Skóra jest po nim nawilżona, jedwabista i zadbana. Jak dla mnie jeden z moich ulubionych kremów do twarzy, jakie miałam. Cena atrakcyjna. Wydajny!