Uroda, Melisa, Tonik bezalkoholowy z zieloną herbatą, wyciągiem z melisy, alantoiną i prowitaminą B5 (stara wersja)

Delikatny tonik bezalkoholowy z wyciągami z zielonej herbaty i melisy, alantoiną oraz prowitaminą B5 wspomaga naturalny proces odnowy skóry. Melisa od dawna zanana jest jako roślina lecznicza, głównie ze względu na swoje właściwości uspokajające i łagodzące. Wyciąg z zielonej herbaty chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, opóźniając w ten sposób proces przedwczesnego starzenia się skóry. Tonik dokładnie oczyszcza oraz pozostawia na skórze uczucie nawilżenia i świeżości. Sprawia, że skóra jest gładka w dotyku. Przyjemny, relaksujący zapach daje uczucie komfortu.

pozytywne zaskoczenie!

Kupila go przez czysty przypadek i sa to chyba jedne z najlepiej wydanych pieniedzy. I to jeszcze jakze ogromnej sumy.

plusy:

+zapach - taki przyjmeny, jakby ziołowa herbatka
+działanie - tonizuje, odświeża cerę, skóra wygląda na wypoczętą, łagodzi podrażnienia
+skład
+cena

Co do wydajnosci tego produktu ciezko mi cokolwiek powiedziec, gdyz srednio go uzywalam raz na dwa dni moze, wiec starczyl mi naprawde na dlugo.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 zuzyte opakowanie

Ukojenie

Posiadam całą serię Melisy - płyn mincelarny, tonik, krem na dzień i krem silnie nawilzający, który uzywam na noc.
Za wszystko dałam 22 zł - po prostu śmieszne pieniądze :)
A działanie? Genialne!
Tonik sprawia się wyśmienicie, koi skórę, bardzo dobrze ją tonizuje. Niczym nie rózni się od tych z wyższej półki, a nawet od niektórych jest duzo lepszy.
Ogólnie całą serią jestem zachwycona. Dawno nie miałam tak gładkiej i dobrze nawilżonej buźki :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Uwielbiam

Długo szukałam tak idealnego tonika :)

+BEZ ALKOHOLU
+pięknie pachnie
+dobra cena
+bardzo wydajny

Minusów brak.

Polecam dziewczynom z cerą wrażliwą i suchą!
Używałam również różowego z serii Kwiaty Polskie. Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 4 lub więcej

EDIT: zamieniłam go póki co na wodę różaną, co nie oznacza jednak, że nie jest świetny ;)

Bardzo dobry produkt

Po tonik Melisa sięgnęłam prawie 2 lata temu - moja cera była delikatnie przesuszona, ale bez zmian trądzikowych. Byłam z niego bardzo zadowolona.

Tonik ma fajny skład, składniki wymieniane na etykiecie rzeczywiście są wysoko.

-doskonale tonizuje

-odświeża

-delikatnie nawilża

-koi i uspokaja cerę

-nie uczula

-nie alergizuje

-nie podrażnia

-nie wysusza

-dobry skład, bez alkoholu denatu

-bardzo ładnie pachnie ziołowo, ale słodkawo, nie potrafię opisać tego zapaszku, ale jest bardzo przyjemny :)

-poręczne opakowanie

-ogólnodostępny

-tani

Polecam!

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Dobry, ale bez szału.

Opakowanie - mało wygodne stosowanie, lubiące się zacinac zamykanie. Wizualnie, mało efektowne.

Zapach - przyjemny, melisowy.

działanie - tonik tonizuje, choc moim zdaniem słabo. po zastosowaniu toniku lubie to uczucie mrowienia na twarzy. Mam wtedy przekonanie, że tonik działa. tutaj takiego efektu nie ma, no ale to dzięki łagodnej formule bez alkoholu. Tonik za to bardzo fajnie nawilża (o dziwo!) i pozostawia buźkę miękką w dotyku.

Wydajnośc - bardzo wydajny w porównaniu do innych toników jakie stosowałam w ostatnim czasie - 6 tygodni stosowania przy użyciu 2x dziennie.

Miły produkt, ideałem nie jest, dlatego szukam dalej :)

Używam tego produktu od: sierpień 2013

bardzo fajny

używam go razem z kremem nawilżającym melisa i obydwa produkty są świetne. nie wymagam dużo od toniku, ten spełnia swoje zadanie:
- dobrze tonizuje,
- lekko nawilża,
- nie zapycha i nie uczula (co niestety często mi się zdarza),
- nie pozostawia na twarzy lepkiego filmu,
- ładnie pachnie, jest tani, wydajny, dostępny w Naturze

na pewno kupię go ponownie.

dobry tonik

Tonik kupiłam pod wpływem pozytywnych opini wizazu i jest dobry
Plusy:
+cena
+wydajnosc
+nawilza
+wydajny
+ładny zapach

Minusy to dostępnośc tylko w Naturze go znalazłam

Bardzo lubię ten tonik. Czasem zmieniam go na tonik celii z nagietkiem lub na biodermę, jednak często do niego wracam. Ładnie pachnie, lekko nawilża, pozostawia twarz uspokojoną. Używam go na noc i na dzień pod krem.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Najlepszy tonik

Nie będę ukrywać, że nie miałam doświadczenia z tonikami. Uważałam to za zbędny kosmetyk, któy właściwie nikomu nie jest potrzebny. Poczytałam jednak o tym produkcie, gdy miałam problemy z cerą i mnoe olśniło.

Na szczęście nie musiałam poświęcać czasu i pieniędzy- niemal od razu trafił mi się tonik Urody, który jest absolutnym strzałem w dziesiątkę. Buzia jest po nim miękka i nawilżona, nawet moja wrażliwa cera nie jest ściągnięta. Pięknie pachnie, jest bardzo wydajny i tani oraz bardzo lubię jego opakowanie. Jest dość dostępny (ja kupuję go w Carrefourze). Kosztuje śmieszne pieniądze. Nie zapycha, nie wysusza, nie zaognia.

O ile moja cera się nim nie znudzi- zdecydowany KWC

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Bardzo dobry.

Bardzo dobry produkt, zdetronizował nawet moją do niedawna ulubioną ogórkową Ziaję.
Plus za to, że to polski produkt.
Tani, wydajny, łagodny.
Minus za dostępność, bywa tylko w Naturze, w marketach i innych drogeriach go nie widziałam.
Małym minusem jest dla mnie również nowe opakowanie. Owszem, jest ładne, ale mam wrażenie, że nie do końca szczelne, bałabym się zabrać kosmetyk w podróż, bałabym się, że opakowanie samo się otworzy i wszystko się rozleje.

Ilość zużytych opakowań: dwa całe

uwielbiam

Kiedy pierwszy raz wpadł w moje ręce nie wiedziałam, że się w nim zakocham. Już po pierwszym użyciu przypadł mi do gustu, a teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego. Wspaniale oczyszcza i nawilża moją skórę, pozostawiając ją pachnącą i odświeżoną.

plusy:
+ produkt bezalkoholowy
+ wydajny i niedrogi
+ polski
+ świetnie oczyszcza i nawilża
+ przyjemny zapach

minusy:
jak dla mnie brak :)

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Zachwyca!

Fajny tonik, lekki i przyjemny w użyciu. Przy tym tani. Stanowczo polecam. Odświeża skórę, nie wysusza. Ciekawy skład, nie zawiera alkoholu. Niedrogi, dodatkowo jest to Polski produkt. Jednym słowem nic, tylko kupywac. ^^ Jest wydajny, a ja sama uwielbiam jego zapach. Na pewno na długo zagości w mojej kosmetyczce. :)