La Roche-Posay, Unifiance, Creme (Podkład do cery suchej i bardzo suchej)

La Roche-Posay, Unifiance, Creme (Podkład do cery suchej i bardzo suchej)

Podkład dla cery suchej i bardzo suchej. Również dla cery wrażliwej i podrażnionej. Zawiera gilcerynę i karite-butter. Wygładza cerę i relaksuje ją. Szybko się wchłania. Trwały (do 8 h). Nie zawiera środków zapachowych. Niekomedogenny. Testowany na osobach ze skórą atopową. Występuje w 6 kolorach.

Magiczny :)

Była to moja pierwsza inwestycja w drogi podkład no i przy okazji dermokosmetyk (wcześniej z racji braku pracyu używałam takich z drogerii za 20zł z lepszymi lub gorszymi skutkami). Zakupiłam go po przetestowaniu próbki z gazetki La Roche Posay i obstawiam, że nie będę za bardzo eksperymentować w przyszłosci i kupię go ponownie, z uwagi na moje wrażliwe okolice oczu - bo praktycznie tylko tam używam podkładu.

A teraz sama recencja:

+ podkład jest lekki (chyba, że się człowiek nim zaszpachluje, ale to chyba nic dziwnego!),
+ delikatnie nawilża (mógłby troszę bardziej!)
+ jest wydajny (mam go chyba już z rok jak nie lepiej...)
+ długo się utrzymuje i przede wszystkim w dobrym stanie, tj. nie roluje się, nie spływa nie wiem co jeszcze :) używam go rano, a po pracy wystarczy "przypudrować nosek"
+ nie świeci się jak za przeproszeniem psu jajca jak inne podkłady, ale nadaje skórze przyjemny blask, niewiele gorszy od prawdziwych koreańskich kremów BB (ktoś porównał go do satyny - zgadzam się!)

- cena... niestety uparcie koszuje ponad 100 zł... Jakby tak chociaż zszedł do 100! <marzyciel>

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Jeden z lepszych.

Mam suchą skórę, wrażliwą. Podkład ją minimalnie nawilża, nie podrażnia- co najważniejsze. Nawilżanie powinno być większe- nie wyobrażam sobie niezastosowanie pod niego kremu- mimo to bardzo dobrze matuje. Poza tym długo się utrzymuje. Jak dla mnie mógłby być nieco tanszy. Ogólnie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

satyna na buzi

Chyba pierwszy raz trafiłam na podkład bez wad! No, może cena tyłka nie urywa, ale twarz mam jedną i nie zasłonię długim rękawem czy golfem, w kapeluszu z woalką też nie będę trwała całe dnie, więc wolę zainwestować.
Więc co my tu mamy?
Dobrze rozprowadzający się podkład, ładnie wyrównujący koloryt lica. Nie jest jakiś megakryjący, ale nie mam za dużo do tuszowania, jedynie małe sińce pod oczami po nie do końca przespanej nocy (ale kto by wstawał rześki codziennie o 5 rano?). Z tym sobie radzi bez problemu.
Jedziemy dalej - nie wysusza skóry jak większość podkładów i nie podkreśla czających się na policzkach czy na czole suchych skórek (cud?? inne podkłady zawsze zostawiały mi gdzieniegdzie placki bardziej jak papier ścierny niż skóra). Żywotność na obliczu oceniam całkiem nieźle - nawet przy wyjściu z pracy widzę, że buźka jest rześka i nie nanoszę poprawek. Ale na wieczorne wyjście to już trzeba by zaszpachlować się od nowa, nie ma zmiłuj, w końcu nie ma to być jakiś arcytrwały beton, tylko podkład dla suchej skóry.
Wydajny - mam tubkę od lipca, używam codziennie i wydaje mi się, że zostało jeszcze ok 1/3 opakowania.
Rozprowadza się bardzo ładnie, nie bawię się w żadne gąbeczki, tylko jadę paluchami. Nie zostawia żadnych smug, dziwnych placków nie do starcia, oblicze jest jednolite, satynowe, miękkie, no po prostu takie, jakie powinno być. I utrzymuje się takie przez kilka godzin.

Używam tego produktu od: prawie 4 m-ce

Rozczarowanie

Przy mojej skórze suchej, nadwrażliwej i naczynkowej...
ani nie nawilżył wystarczająco, podrażnił i sprawił że stan skóry się pogorszył, no i naczynek nie przykrył.

Moja SUCHA skora zaczęła ponadto błyszczeć z nadmiaru kosmetyku, którym próbowałam zakryć naczynka :(

Używam tego produktu od: 2 lata temu raz
Ilość zużytych opakowań: 1 i oddane pełne w 90% w dobre ręce (ale też się nie przyjelo)

BEZNADZIEJNY!!

ZDECYDOWANIE NIE! CHYBA, ŻE KTOŚ NIE WIE CO ROBIĆ Z KASĄ;)

PLUSÓW NIE MA ŻADNYCH!

MINUSY:

- KIEPSKIE KRYCIE
- ŻÓŁTO-POMARAŃCZOWE ODCIENIE- TANDETA;/
- CIĘŻKO SIĘ APLIKUJE
- W CIĄGU DNIA POWSTAJĄ PLAMY NA TWARZY
- SZYBKO ZNIKA Z BUZI

OKROPNY;/

Używam tego produktu od: TYDZIEŃ
Ilość zużytych opakowań: 2 PRÓBKI

OK, ale to nie to

Kupiłam zachęcona pozytywnymi recenzjami, ale niestety się rozczarowałam, bo w porównaniu do używanego przeze mnie dotychczas Colour Copy Deborah jest niestety taki sobie.

Plusy:
- opakowanie OK,
- przyjemna konsystencja - łatwo się rozprowadza, jak krem,
- wybór kolorów (ja kupiłam najjaśniejszy i niestety okazał się zbyt porcelanowy)

Minusy:
- niestety, w porównaniu do wspomnianego wyżej Deborah nawilża słabo (po całym dniu w klimatyzacji cera jest ściągnięta)
- słabe krycie - to taki bardziej krem koloryzujący niż podkład;
- cena - zapłaciłam 90zł!
- największy minus - twarz się świeci! nie wiem jak to możliwe, nigdy mi się to nie zdarzyło...

być może wersja matująca tego podkładu jest lepsza, ale nie wiem czy zdecyduję się na jej zakup.

Ilość zużytych opakowań: pół

Dziwią mnie tak dobre recenzje

Produkt &amp;quot;niby&amp;quot; dla cery suchej ale koszmarnie podkreśla skórki, już po paru godzinach (ok.3) osadza się w załamaniach, podkreśla pory i jest potwornie widoczny. Pozytywnie oceniam jedynie konsystencje i kolor (używam nr 02). Podkład polecany przez dermatologów choć nie wiem dlaczego. Przestrzegam przed pochopnym wydaniem ok. 87 zł, jeśli jesteście zainteresowane najpierw poproście o próbkę! Używam tego produktu od: 3 miesięcy

Promienna skóra

Podkład świetnie sprawdza się dla wrażliwej cery skłonnej do przesuszania. Skóra nie jest ściągnięta ani podrażniona. Kryje drobne zaczerwienienia i krostki. Wygląda bardzo naturalnie. Dobrze się nakłada i rozprowadza. Zdradziłam go z Chanel Teint Innocence, ale tylko ze względu na lepiej dopasowany kolor.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Idealny!!!

Podkładzik idealny delikatny i aksamitny!!! dostałam dwie próbki w aptece bo nie mogłam sie zdecydowac czy wybrac matujacy czy w kremie...otóż w kremie jest świetny na moja sucha i wrażliwa skóre,po solarium skóra jest bardzo sucha a on świetnie ja nawilża i co najwazniejsze nie zatyka porów !!! wcale go nie czuc na skórze,wczesniej używałam podkładów firm takich jak isadora oraz deborah bez porównania !!! produkt jest warty tej ceny !!! wreszcie znalazłam to co chcialam KWC!!polecam wszystkim wizażynka z cerą suchą:)Używam tego produktu od:1miesiac

Cena mogłaby być niższa

Kupiłam ten podkład na podstawie rewelacyjnych ocen na KWC... hmm nie do końca się zawiodłam.
Mam skórę skłonną do mocnych przesuszeń (atopową). Mimo lekkiej konsystencji podkładu nadal po nałożeniu widzę te charakterystyczne skórki...
+ nie wysusza
+ ekonomiczny, na prawde niewielka ilość wystarczy na całą twarz
+ ma płynną konsystencję łatwą do roztarcia palcami
+ wtapia się w skórę, nie tworzy smug po rość pobieżnym roztarciu
+nie zauważyłam aby mnie uczulał

- niezbyt dobrze kryje... przy drobnych wypryskach trzeba chwytać za korektor
- szybko schodzi z twarzy, zaledwie po paru godzinach
- właściwości nawilżające są mocno przesadzone

Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

nablyszczacz;)

Dostalam probke i uzywalam przez kilka dni. Nie kupie na pewno. To co mi najbardziej przeszkadzalo to to, ze moja cera po nim blyszczala, a dodam, ze normalnie nie mam z tym problemow i mam zwyczaj uzywac sam podklad bez zadnych sypkich pudrow.

Efekt wygladzenia tez nie powalal, twalosc przecietna, komfort noszenia sredniawy w kierunku niski. I to wszystko za dosc odczuwalna cene.

Wniosek prosty i logiczny - nie kupie, zwlaszcza, ze znam lepsze podklady.

Aha odcien tez mi nie do konca pasowal, ale to juz nie wina podkladu. ;.)

Używam tego produktu od: kilka dni probka z apteki
Ilość zużytych opakowań: tester

Nareszcie

Po wielkich próbach i eksperymentach kupiłam ten podkład zachęcona recenzjami na wizażu. Jestem zachwycona - mam wrażenie ,że nawet zmarszczki pod oczami mi wygładził, pięknie odżywia skórę - jest mięciutka i bardzo gładka. Makijaż wygląda naturalnie i wręcz nie zauważalnie. Koleżanka w pracy dzis spytała mnie czego używam na twarzy - bo taka ładna. Polecam dla cery suchej - bo taką mam.

Używam tego produktu od miesiąca