Ziaja, 100% pielęgnacji, Bioaktywny krem rewitalizujący z kompleksem multirozświetlającym do cery tłustej i mieszanej

Krem zawiera bioaktywny systemdotleniający.
Działanie:
- Seanergilium(R), filtr UV, witamina E)
- poprawia proces dotleniania komórek skóry.
- przywraca równowagę energetyczną, stymulując syntezę ATP - naturalnego nośnika energii
- aktywnie rewitalizuje skórę oraz zapobiega fotostarzeniu.
- delikatnie koryguje, wygładza i modeluje owal twarzy.
Subliten(R), kompleks multirozświetlający, prowitamina B5 (D-panthenol)
- intensywnie nawilża, poprawia koloryt skóry oraz dostosowuje go do rodzaju karnacji
- rozświetla i dodaje skórze subtelnego blasku.
Polecany od 20 roku życia.
Substancje aktywne:
Seanergilium(R), filtr UV, witamina E, Subliten(R), kompleks multirozświetlający, prowitamina B5 (D-panthenol)

Ideał na lato

Używam go latem pod makijaż, albo zamiast makijażu, bo super ujednolica cerę, matowi i w ogóle jest idealny. Polecam jako ochronę przed słońcem.

+lekki
+matuje
+skóra się po nim nie świeci
+filtr UV
+cena

Same plusy

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Bardzo fajny pod makijaż;)

Krem mi się podoba, ponieważ jest delikatny, dobrze nawilża. Idealnie wpasowywuje się pod makijaż. Ja jednak bym go więcej nie kupiła, ponieważ mijają niecałe 2 godziny i buzia zaczyna mi się świecić.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50ml

jednak nie...

Na początku bardzo go lubiłam. Stosowałam go na noc bo chciałam trochę nawilżyć moją trądzikową i tłustą skórę (swoją drogą pod makijaż i tak się nie nadawał, ponieważ twarz się błyszczała i lekko lepiła) Nie był ciężki, fajnie pachniał, stosowało się go przyjemnie a zniszczona skóra po jednym kremie z nivei zabierała się z powrotem do życia. To trwało z 3 tygodnie. Potem zauważyłam że krem strasznie zapycha (nie wiem, może skóra się przyzwyczaiła), a twarz znów zaczęła być w upiornym stanie. Na pewno od nivei nie jest gorszy (nie wyobrażam sobie by było coś gorszego),ale i tak się zawiodłam :( daje tylko 1,5 gwiazdki...
jakiś dużych pieniędzy nie dałam za niego bo tylko 10 zł i to razem z kremem pod oczy z tej samej serii...
szukam mojego kremu na noc dalej :) ziajki nie skreślam bo każda firma ma lepsze i gorsze produkty, a ja ziaje i tak lubię mimo paru bubli ;)

Używam tego produktu od: ok 6-7 tygodni
Ilość zużytych opakowań: jeden słoiczek

Bardzo dobry krem

Krem ten poleciła mi koleżanka z wizażu ;) nie wspomnę, że trochę się go naszukałam w drogeriach, nie wiem czemu jest tak trudno dostępny.
Plusy:
*konsystencja przede wszystkim! Lekki, delikatny, łatwo się wchłania, nie zostawia po sobie tłustego filmu
*delikatny zapach
*świecące drobinki
*wydajność
*można śmiało używać pod makijaż
*po paru użyciach skóra jest wyraźnie gładsza
*cena

Minusy:
*dostępność a raczej jej brak

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Uwialbiam!

Bardzo lubię tan krem. Stosuję go codziennie. Buzia po nim jest przyjemna w dotyku. Nie jest bardziej tłusta, niż przed nałożeniem. Krem ma bardzo fajną konsystencję, lekką, delikatną. Dodatkowo kusi ceną, zapachem oraz kompozycją i kolorystyką opakowania. Cena jest bardzo atrakcyjna, tylko trudno mi na niego natrafić w sklepach:|

Używam tego produktu od: obecnie
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Rewelacja!

Ten krem jest fantastyczny. Bardzo fajnie nawilża skórę, nie za gęsty, nie za rzadki, no i te delikatne drobinki są idealne. Pięknie rozświetlają twarz, czasem jak go nakładam to nie myję rąk i przeczesuję palcami włosy. Nawet nogi nimi smaruję żeby się błyszczały. Cudeńko

nie dla mnie

+ szybko się wchłania
+ pachnie dziwnie ale przyjemnie ;)
+ bardzo wydajny
+ idealny pod makijaż

ale....

- zapycha pory
- zbyt widoczne drobinki brokatu

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe opakowanie

tak,tak,tak!

super krem,super cena ,super mat. nadaje buzi jednolity kolor,swietnie matuje,cera jest idealna,pory,zaczerwieniania i nierownosci mniej widoczne. bylam bardzo pozytywnie zaskoczona tym kremem,nie spodziewalam sie az taki dobrych efektow.
na pewno jesszcze nieraz go kupie

Używam tego produktu od: 2miesiące

nie jest zły, ale na więcej niż 3 * nie zasłużył...

Krem nie jest zły ma raczej lekką ale nie wodnistą konsystencję. Raczej dobrze się wchłania jednak po pewnym czasie skóra twarzy się po nim świeci. Nie wiem na ile spowodowane jest to samym kremem a na ile to działanie tych rozświetlających drobinek. Drobinki w kremie nie rzucają mi się w oczy tzn widać je ale dopiero w słońcu. Na buzi nie zauważyłam żeby mi jakoś szkodziły. Jednak nie jestem zadowolona z tego kremu tak do końca. Przeszkadza mi trochę zapach jest taki duszny. No i jeśli idzie o działanie praktycznie nie zauważyłam ani jednego efektu na buzi z tego co obiecywał producent. Ma ode mnie gwiazdki za cenę i za to że nie zaszkodził mi.
Czy kupię ponownie? tego konretnego napewno już nie bo 100% pielęgnacji jest wycofane a raczej zamienione na Sopot rozświetlanie którego to mam jeden słoiczek w zapasie. Więc zaznaczam że nie bo jest to niby ten sam ale inny krem.
Jeśli idzie o wydajność starcza standardowo na miesiąc regularnego stosowania raz dziennie. Myślę że to całkiem dobry wynik.

Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

raczej nie

kupiłam, bo był tani, a generalnie lubię produkty Ziaji.
niestety krem to niewypał, nic nie robi. jedynie można powiedzieć, że rozświetla, ale to przez te drobinki brokatu. konsystencja jest ok, dobrze się wchłania, zapach też w miarę. i tyle z plusów.
ogólnie nie polecam

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno nieskończone

u mnie się nie sprawdził...

Lubie Ziaję, stąd ten zakup.Niestety tym razem zawiodłam się.Krem fajnie pachnie, konsystencja ok, wydajny.na tym koniec zalet.efekt rozświetlenia jakiś był, zapewne dzięki drobinkom brokatu, drobinki są małe i nienachalne, ale to chyba nie był dobry pomysł by je dodawać do kremu do cery tłustej... podobnie jak niektóre inne kremy ziaji, u mnie ten też słabo się wchłaniał, miałam też wrażenie, że nieco zapycha.zrobienie na nim makijażu mijało się z celem-po godzinie podkład się warzył, było go widać.ewidentnie nie współgrał dobrze z żadnym z moich 4 podkładów. właściwości pielęgnujących nie zaobserwowałam.
nie mogłam go też używać na noc, bo potrzebuje nieco pielęgnacji i nawilżenia w nocy, a on tego nie zapewniał.zużyłam go więc do ciała i w tej roli sprawdził się lepiej niż na twarzy :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

spodziewałam się czegoś lepszego.

Zaznaczę jednak od razu, że mam raczej cerę normalną, więc nie wiem czy moja recenzja będzie miarodajna.

Po pozytywnych komentarzach kupiłam ten krem, bo jestem wielką fanką Ziai, która ma doskonałe produkty. Niestety, ten krem nie zrobił nic fajnego, ale na pewno nie zaszkodził.

- zapach, zbyt "kremowy", a jednocześnie za mało "kremowy"; ma w sobie coś, co mnie odrzuca, nie pachnie świeżością, wręcz przeciwnie
- tłusty
- źle się nakłada, paćka się
- długo się wchłania

+ nawilża, ale przeciętnie
+ zdecydowanie poprawił koloryt, nadał ciepłego koloru, jak napisała moja poprzedniczka

Za taką cenę warto spróbować, a nuż na kogoś podziała. Ja do niego już nie wrócę.

Ilość zużytych opakowań: jedno.