Gal, Koenzym Q10, Kapsułki żelatynowe twist off

Gal, Koenzym Q10, Kapsułki żelatynowe twist off

Kapsułki żelatynowe typu twist off ( czyli ukręcany ogonek :) ), zawierają koenzym Q10, olej z nasion wiesiołka, witaminę E. Preparat łagodzi objawy wysuszenia, podrażnienia, ściągnięcia i pieczenia skóry. Rozjaśnia, łagodzi mikrourazy i zaczerwienienia.

preparaty punktowe
na zaczerwienienia, przeciwzapalne, regenerujące, łagodzące
żel
tłusta, sucha, wrażliwa, odwodniona
w ampułce
lekkie

Bardzo dobry produkt

Kapsułki zakupiłam w aptece, ponieważ pojawiły się w podpowiedziach do moich zakupów.
Kapsułki mają kształt rybek, kolor pomarańczowy, miękkie.

Łatwo dostać się do produktu, ja przebijam ogonek iflą i wyciskam trochę zawartości, gdyż cała rybka naraz to dla mnie za dużo. Mam ją na dwa / trzy użycia. Zapach lekki, przypomina mi kosmetyki do opalania. Konsystencja pół tłusta. Nie jest to gęstość oleju, ciut lżejsza. Raczej jak oliwka dziecięca.

Kapsułkę stosuję zawsze na noc, po oczyszczeniu twarzy i użyciu toniku bądź płynu micelarnego. Kapsułek używam od miesiąca, ale nie każdego dnia. Ponieważ bałam się wysypu krostek i zapchanych porów, z uwagi na gęstość produktu, zdecydowałam że będę stosować rybki dwa do trzech razy w tygodniu.

Produkt łatwo się wchłania, używam na twarz pomijając czoło, które mam dość tłuste. Również na okolice oczu. Cerę mam mieszaną w kierunku tłustej, ale moje obawy okazały się bezpodstawne. Kapsułki zawierają cudowny olej z wiesiołka, który działa na moją cerę zaskakująco dobrze. Skóra stała się promienna i pełna blasku. Rano produkt jest w 100% wchłonięty, skóra miękka i odżywiona. Kapsułki są bardzo tanie, wydajne, łatwe w użyciu. Raz na jakiś czas warto zastosować, w mojej ocenie jest to taki kopniak witaminowy dla skóry. Takie maxi odżywienie, natłuszczenie, nawilżenie i efekt zdrowej błyszczącej skóry. Jestem na tak.

Kocham, moje odkrycie!

Uwielbiam ten produkt. Używam jako serum na noc pod krem. Mam cerę suchą, wrażliwą, z pękającymi naczynkami i skłonną do zanieczyszczeń. Produkt szybko się wchłania (używam jednej kapsułki na raz na twarz i szyje), nie zapycha, pachnie jak oliwka dla dzieci, mi to pasuje. Nie podrażnia, ale trzeba uważać na okolice oczu, bo jeśli dostanie się do oka to piecze. Skóra po jego użyciu jest nawilżona, promienna, jędrna i ze zdrowym blaskiem.

Jestem zadowolona

Jestem zadowolona z tego produktu. Pachnie troszkę jak oliwka dla dzieci. Używam rano przed makijażem. Wieczorem na przemiennie używam olejku z pestek malin lub kremu z witaminą c. Uważam, że stan mojej cery poprawił się. A chodzi tutaj głównie o drobne wypryski, wągry oraz przebarwienia, które powoli zanikają. Ale do sedna, kapsułki są bardzo wygodne w użytkowaniu. Zajmują mało miejsca, więc i w podróży spisują się świetnie. Osobiście nie ukręcam ogonka rybce, lecz odcinam nożyczkami, dla mnie jest tak wygodniej. Konsystencja jest zbliżona do oliwki dla dzieci, tak jak i zapach. Mnie nie przeszkadza. Nadaje się pod makijaż, ale jedynie po około 30 minutach od aplikacji. Jest to spowodowane dość wolną wchłanialnością kosmetyku. Czasem pozwalam sobie nawet nie nakładać kolorowych kosmetyków , bardzo podoba mi się ten naturalny blask na twarzy, oczywiście po chłonięciu, nie od razu:). Mojej cery nie zapycha, ale myślę, że osoby z taką skłonnością mogą mieć problem. Na pewno kupię kolejne opakowanie.

Ujędrnienie i nawilżenie za małe pieniądze.

Produkt zamówiłam w ciemno w jednej z drogerii internetowych już jakiś czas temu i używam do dzisiaj. Bardzo fajny, intensywny efekt nawilżenia cery. Polecam stosować tylko na noc ze względu na bardzo tłustą, słabo wchłanialną konsystencję. Po kilku użyciach widać efekty gołym okiem: skóra jest ujędrniona, nawilżona, wygląda promiennie i zdrowo. Nie polecam częstego stosowania kapsułek - są bardzo tłuste i mogą zapychać.

bez szału

O ile serum pod oczy z tej marki lubię, to te kapsułki jakoś mi nie przypadły do gustu. Stosuję je do masażu twarzy, ale nawet po 15 min pozostaje tłusta warstwa na twarzy więc jest jakiś problem z wchłanianiem. Awaryjnie na bardzo suchą skórę rąk czy stóp. Czasem do kąpieli. Odniosę się jeszcze do innym opinii w kwestii wysypu krostek. U mnie nic takiego nie wystąpiło. Mam skórę mieszaną i bardzo rzadko mnie coś uczula.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Super!

Uzywam od tygodnia. Swietnie ujedrnia sucha skore, ale trzeba uwazac na oczy, a co najwazniejsze nie powoduje wagrow, zaskornikow czy innego syfu. Dla mnie doskonale jako serum pod krem. Kapsulka wystarcza na dwa uzycia.

zawiera wspaniały olej z wiesiołka!

Koenzym Q10 zakupiłam przy okazji realizacji recepty w jednej z aptek. Zapłaciłam 13,98zł za 48 kapsułek. Na początku podchodziłam sceptycznie do tego kosmetyku w kapsułkach, jednak zaczęłam regularnie, co wieczór smarować nim twarz i przyznam, że widzę bardzo pozytywne efekty stosowania - mam prawie pewność, iż to ze względu na zawarty w kosmetyku olej z wiesiołka. Płyn ma kolor żółty, pięknie pachnie; jednak trzeba bardzo uważać, aby nie dostał się do oczu - wtedy wywołuje szczypanie= ale wiadomo - nie jest to kosmetyk do oczu, zatem żadna ujma :) Jestem bardzo zadowolona z efektów, jakie przynosi pielęgnacja twarzy przy użyciu tego kosmetyku i na pewno go kupię już niedługo ponownie - ponieważ zostało mi tylko kilka kapsułek. POLECAM !

najgorsze kapsułki

Plusem tych kapsułek jest jedynie ich niska cena i duża ilość w opakowaniu. (48 kapsułek kupiłam w aptece za 10 zł)
Zapach jest okropny, chemiczny i intensywny.
Konsystencja oczywiście lejąca, ale jest to ciężki zapychający olej.
Podrażnia oczy nawet po nałożeniu nie bliżej niż ponad kość policzkową.
Użyłam tylko raz tej kapsułki bezpośrednio na twarz, co było bardzo nieprzyjemnym doznaniem. Moim zdaniem nie nadaje się do stosowania na twarz, nawet dla bardzo suchej cery (jak moja w czasie jesieni i zimy). Czułam jakbym posmarowała się smarem samochodowym.

Stosowałam potem tylko na biust, gdyż koenzym q10 ma udowodnione działanie ujędrniające.
Niestety tutaj też się nie sprawdził, gdyż po około 4-6 kapsułach miałam wysyp na całym dekolcie (mimo, że stosowałam na oczyszczoną skórę po kąpieli, co drugi dzień). Jak dotąd bardzo rzadko zdarzały mi się krostki na dekolcie, a po tym produkcie cały biust i dekolt miałam w drobne kropeczki.
Teraz używam tych kapsułek tylko do stóp.

Jak dla mnie ten produkt to tragedia - parafinowy zapychacz o wstrętnym zapachu.
Najgorsze kapsułki jakich stosowałam.
Zdecydowanie nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 18 kapsułek (z pakowania 48)

Ale po co?

Dostałam je od koleżanki, u której się nie sprawdziły. Z racji składu (parafina na pierwszym miejscu) ostrożnie nałożyłam ten specyfik tylko na czoło (bo w razie czego mogę je zakryć grzywką:D). W tamtym miejscu oczywiście miałam wysyp, więc u mnie stosowanie tych kapsułek na twarz odpada (w okolicach szyi i dekoltu również). Nadaje się nieźle pod oczy (ale trzeba nakładać je z umiarem) oraz do kąpieli. Właściwie nie widzę sensu w kupowaniu tego produktu. Kapsułki natłuszczają, a nie nawilżają cerę, więc nawet pod oczy lepiej nałożyć porządny krem/serum. Efekt mniej więcej taki, jak po słabej oliwce, czy nawet wazelinie. Kosmetyk nie wchłania się w ogóle, nawet nałożony w minimalnych ilościach.

Plusy:
-cena
-wydajność
-dostępność

Nie polecam aplikacji na twarz, jeżeli ktoś ma problematyczną cerę, którą parafina zapycha.

Nie dla mojej grupy wiekowej

Systematycznie używałam kapsułek dermogal i powiedziałam o nich koleżanką z pracy,a właściwie babką w wieku mojej mamy:)
Kobietki od razu kupiły rybki ,tyle ,że właśnie te z koenzymem dla swojej skóry i również mi dostało się kilka sztuk :)
Używałam je i stwierdzam ,że są fajne,nawilżają,nie wypryszczają buzi ,nie podrażniają.Mają tylko jeden minus w stosunku z dermogalem ,chodzi mi o skład.Na pierwszym miejscu pochodna frakcji ropy i ogólnie za dużo składników nie potrzebnych dla młodej skóry dlatego raczej ich nie kupię.Wolę nie rozpuszczać teraz skóry bo co będzie za kilka lat:))

Używam tego produktu od: w zeszłym roku testowałam
Ilość zużytych opakowań: kilka rybek

S.O.S dla uporczywego wysuszania skóry.

Rybki zakupiłam zachęcona ceną (9,90) razem z innym produktem tego samego producenta a mianowicie &quot;Odżywka keratynowa&quot; Nie używam go regularnie, ale zawsze wtedy gdy poszczególne partie mojego ciała ulegają przesuszeniu np. łokcie, kolana,dłonie itp. po opalaniu etc.. Niestety nie polecam nakładać go na twarz (szczególnie osobom z wrażliwą cerą... Wywołuje pieczenie i zaczerwienienia) tworzy nieprzyjemny tłusty film i słabo sie wchłania. Jeśli już zdecydujecie sie go zaaplikować na twarz, należy starannie omijać okolice oczu, ponieważ wywołuje silne pieczenie i łzawienie.
Ja nakładam go na twarz szyję i dekolt tylko przed udaniem się pod prysznic bądź do wanny. Aplikuję około 30 min przed, zostawiam do wchłonięcia od czasu do czasu masując nasmarowane miejsca.
Generalnie szału nie ma, ale rozsądne stosowanie pomaga uzyskać pożądane efekty (gładkie kolana, łokcie, dłonie)
Niewątpliwym plusem jest cena w stosunku do ilości.
Minusy to zapach i ten nieprzyjemny tłusty film który pozostawia na twarzy.

ok, ale bez większych wrażeń

Nawilżają - ale efekt nie utrzymuje się tak długo jak bym chciała.

Natłuszczają.

Nadają się do masażu twarzy.

Nie podrażniają, nie uczulają.

Wydajne.

Tanie.

Nie śmierdzą jak pozostałe.

Do aplikacji można się przyzwyczaić.

Ale niestety nie widzę większych efektów.
Niemniej jednak można spróbować.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc