Perfecta, ExtraSlim, Serum - koncentrat wyszczuplający do szybkiej redukcji cellulitu (stara wersja)

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej, zaawansowanej technologii, preparat działa w sposób uderzeniowy i szybko redukuje objawy nadwagi oraz problemy skórne. Caffeine-SLIM Complex to aktywny składnik preparatu na cellulit, który natychmiastowo pobudza spalanie tłuszczów w tkance podskórnej oraz rozbija złogi lipidowe dające efekt "skórki pomarańczowej". Po 4 tygodniach stosowania zapewnia 85% redukcji cellulitu.

numer 1!

Od dłuższego czasu walczę z cellulitem i próbowałam już naprawdę różnych różności z baaaardzo różnymi skutkami i jeśli o mnie chodzi to Perfecta jest absolutnym numerem 1. Po 5 miesiącach w miarę regularnego stosowania w połączeniu z peelingiem antycellulitowym i ćwiczeniami, niestety bardzo nieregularnymi, właściwie nie ma śladu po moim paskudnym cellulicie i z pełną odwagą zakładam bikini (o czym w ogóle bałam się nawet pomysleć jeszcze w lutym).

Na początku stosowania trochę przeszkadzało mi to chłodzenie, ale już się przyzwyczaiłam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3-go

SUPER!

Wcześniej tego kosmetyku nie używałam systematycznie, więc efekty nie byly zadowalające i pomyślałam że zrobię test i poużywam regularnie. Więc smarowałam się nim przez ponad tydzień codziennie wieczorem I SĄ EFEKTY! Skóra jest bardziej napięta, cellulit naprawdę mniej widoczny! Denerwuje mnie ten efekt mrożenia, szczególnie w zimę, ale na lato bardzo fajny sposób na ochłodzenie :) Cena też nie jest wysoka. NAPRAWDĘ POLECAM!

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Dla mnie bomba

Koncentratu używałam dwa lata temu. Miałam wtedy straszny cellulit. Po miesiącu stosowania całkowicie zniknął. Moja skóra stała się wtedy naprawdę jędrna, dużo ładniejsza. Jak na razie jedyny kosmetyk tego typu który na mnie zadziałał.
Niestety żeby osiągnąć zadowalające efekty trzeba być systematycznym. Ja go wcierałam w siebie dwa razy dziennie przez prawie miesiąc. Pod koniec moja skóra już nie mogła go znieść, zaczęły się podrażnienia. Jednak efekt był powalający, więc kurację zakończyłam kilka dni wcześniej.
Dla mnie minusem jest to że ten koncentrat strasznie mrozi. Zimą było to nie do zniesienia, ale zacisnęłam zęby i dałam radę.
Teraz ponownie go kupiłam, bo niestety po dwóch latach znowu trochę mi się tego cellulitu pojawiło i od kilku dni znów walczę.
Wielką zaletą jest niewysoka cena.

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Godny polecenia

Po te serum siegnelam latem przed wyjazdem na wakcje.
Chcialam troche ujedrnic skore gdyz byla obwisła i pojawil sie cellulit. Nie wyszlabym w takim stanie na plaze. No i postanowilam sie za siebie wziasc pamietam ze w polaczeniu z peelingiem antycellulitowym perfecty dawal bardzo dobre rezultaty, gdyz po tygodniu regularnego stosowania bylo widac pierwsze efekty.
Skora byla gladsza, napieta i ladnie ujedrniona.
Bardzo fajnie te kosmetyki wspolgraja z cwiczonkami.
Bo jezeli myslimy, ze posmarujemy sie balsamem i bedziemy lezec calymi dniami na kanapie i zniknie nam cellulit to sie zawiedziemy i bedziemy pisaly opinie ze kosmetyk jest do kitu i nic nie dziala.
Tak naprawde trzeba sie wziasc za siebie i w polaczeniu z cwiczeniami bardzo szybko zobaczymy efekty.
Ja widzialam po tygodniu juz pierwsze efekty.
Mi pani w drogerii wytluamczyla, ze trzeba smarowac zgodnie z zaleceniami producenta 2 razy dziennie- rano i wieczorem. Bo jezeli posmarujemy sie raz na kilka dni to efektow nie bedzie zadnych;/
Dlatego podstawa to regularne stosowanie +wykonywanie cwiczen na miejsca objete cellulitem.
W moim przypadku to byly uda i posladki.

plusy:
- przyjemna konystencja i zapach.
- dobrze sie wchłania w skore i nie pozostawia tlustych plam na ubraniach.
- dobrze ujedrnia skore.
- likwiduje cellulit***> jesli jest regularnie stosowany
- wygladza skore, jest bardzo przyjemna w dotyku.
- po tygodniu juz widac pierwsze efekty poniewaz optycznie poprawia wyglad skory.
- nie wysusza skory.
- przystepna cena.
- wydajny.
- w sam raz na upalne lato albo wtedy gdy wykonujemy intensywnie cwiczenia silowe badz aerobowe ***> wtedy uczucie chlodu nie przeszkadza tak bardzo.

Minusy:
- straszne uczucie zimna po nalozeniu preparatu, ciezko wytrzymac te kilka minut- ja musialam lezec pod koldra i tak sie trzeslam cala z zimna.
Dlatego teraz zima przerzucilam sie na termoaktywne serum perfecty- gdyz wole uczucie ciepla niz zimna;/

Pogromca celulitu

Mój celulit znika za sprawą serum Perfecty!
PLUSY:
- redukcja celulitu/zdecydowanie mniej widoczny po paru tygodniach stosowania raz dziennie/
- przyjemnie napięta i gładka skóra
Niestety są też minusy i dlatego nie daję pięciu gwiazdek.
- dosyć wydajny
- śmiesznie niska cena za taką jakość
MINUSY:
-nieprzyjemne uczucie chłodu po nałożeniu
- okropny zapach, który na szczęście nie utrzymuje się zbyt długo

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Przeciętny

Sama nie wiem czego się spodziewałam po tym serum, może cudu? Cellulitu na pewno nie zmniejszył, to raz, nawet odrobinkę. Wyszczuplić też raczej nie wyszczuplił, to dwa.
Jednak bardzo fajnie wygładził skórę na udach i pośladkach. Ma bardzo fajną konsystencję i daje uczucie przyjemnego chłodzenia. Nie wiem czy skuszę się na kolejne opakowanie, ponieważ ciągle szukam czegoś - wow! a to serum raczej takie nie jest, ponadto jest bardzo słabo wydajne. Jedna tuba 200 ml wystarczała mi zaledwie na 7 - 10 dni smarowania się 2 razy dziennie. moim zdaniem zwyczajny balsam.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc temu

najzwyklejszy

Jednak wolę balsamy Eveline. Kupiłam jednak Perfectę, by spróbować czegoś nowego.

+ niska cena
+ fajowo chłodzi

Trudno to określić jako minus, ale jak dla mnie zbyt wodnista maź. Jeśli zaś chodzi o efekty to nie widziałam, ale na pewno coś tam podziałał, nie wątpię w uczciwość producenta.

Używam tego produktu od:m-ca

nic nie robi

plusy:
-mnie się podobał zapach :)
-konsystencja
-cena

minusy:
-za mocno chłodzi
-średnio wydajny
-nic nie robi: stosowałam 2 razy dziennie w połączeniu z ćwiczeniami, mojej skóry nie nawilżył, nie ujędrnił a o zmniejszeniu cellulitu mowy nie ma

Używam tego produktu od:juz skonczyłam

Polecam!

Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami, zakupiłam serum.
Używam kosmetyku od zaledwie tygodnia i już widzę zmiany! Skóra jest przede wszystkim wygładzona,a cellulit tj. zmniejszył się.
Polecam produkt, ponieważ za niską cenę można pozbyć się niedoskonałości.
Jedynym minusem jest dość nieprzyjemne uczucie chłodu po użyciu serum(odejmuję jedną gwiazdkę).
Mi osobiście to przeszkadza, ale mogę się poświęcić dla dobra moich ud;)

Używam tego produktu od: tygodnia

Polecam :)

Produkt godny polecenia ale jeśli chodzi o używanie go na partie ciała na których cellulit jest mniej widoczny. W tych częściach cellulit faktycznie mniej widoczny.Niestety w bardziej uciążliwych miejscach nie wiele zdziałał. Skóra wygładzona, elastyczna i 100 % jędrniejsza. Cena przystępna. Jedyny minus jak dla mnie to nieprzyjemne chłodzenie. Gdy zastosowałam go po raz pierwszy po kilku minutach pobiegłam zmyć bo mrowienie bardzo mi przeszkadzało. Ale warto się było do tego przyzwyczaić:)
Napewno do niego wrócę dla tej jędrnej skóry:) No i fajnie wymodelował mi pośladki :) to muszę przyznać:D

Używam tego produktu od: 4 tyg

może kupię ponownie, kiedyś...

Ogólnie kosmetyk na plus, ale nie powala. Ojędrnia, nawilża i ładnie wygładza, ale działanie nie jest aż tak widoczne, jak zapewnia producent. Na bardziej uporczywe miejsca prawie wcale nie działa. Może kiedyś go kupię.

PS. Zapach i konsystencja jak najbardziej okej.

Używam tego produktu od:miesiąca

naprawdę działa

Serum tego używam od trzech tygodni i gołym okiem widać rezulaty. Na czas testów zarzuciłam masaż, używanie gąbki Syrena i aktywność fizyczną, aby przekonać się, czy stosowanie tego typu specyfików ma jakikolwiek sens.

Reduckją cellulitu jest widoczna gołym okiem, oceniam ją na około 30%, co przy stosowaniu serum raz dziennie, uważam za ogromny sukces (zapewnienia producenta o redukcji rzędu 85% w przeciągu 4 tygodni są jednak sporo naciągane;)). Skóra jest wygładzona i ujędrniona (co prawda nieznacznie, ale dostrzegalnie). Serum szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy, nie roluje się w czasie wcierania. Zaraz po użyciu skóra jest niesamowicie gładka i miła w dotyku. Z minusów jakie zaobserwowałam to uczucie chłodu jakie pojawia się zaraz po nałożeniu kosmetyku i jego okropny zapach, którego trudno pozbyć się z dłoni... Prócz tego serum wydaje się być mało wydajne, ale biorąc pod uwagę jego działanie i cenę jestem to w stanie przeboleć:)Używam tego produktu od:3 tygodnie