Lirene Dermoprogram, Beauty Care, Nawilżająco - kojący żel do mycia twarzy

Lirene Dermoprogram, Beauty Care, Nawilżająco - kojący żel do mycia twarzy

Formuła żelu zawiera kompleks składników aktywnie oczyszczających skórę z wszelkich zanieczyszczeń, jednocześnie dbając o komfort i przyjemność codziennej pielęgnacji.
Produkt przeznaczony dla każdego typu cery, w codziennej pielęgnacji oczyszczania twarzy. Wzmacnia skórę i ma działanie również łagodzące, utrzymuje prawidłowy poziom wody w naskórku przez 24h, zapewnia uczucie komfortu.

Nie wiem...

Z tym żelem to normalnie nie wiem...raz wydaje mi się bardzo dobry a innym razem zupełnie bez sensu...Na pewno jest delikatny i nie czuję po nim ściągnięcia a to duży plus. Na pewno nie podrażnia choć wydaje mi się, że przy gorszym stanie skóry jednak trochę to robi..tak jakby był tylko na specjalne okazje i wtedy sprawdza się idealnie. To, że słabo się pieni i ma się wrażenie mycia bez mycia to fakt. Nie lubię też za bardzo jego zapachu-taki jakiś mydlany ale to indywidualna kwestia. Wydaje mi się też mało wydajny. Normalnie nie wiem jak z nim jest. Reasumują sprawdza się ale nie do użytku codziennego. Warto go mieć w zastępstwie innego.

Używam tego produktu od: od roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: ok 4

nie powrócę do niego na pewno

Nie byłam zadowolona z tego żelu. Może nie powinnam wymagać od niego świetnego demakijażu, bo przeznaczony jest do oczyszczania buzi, ale jednak dla mnie żel musi zmywać również makijaż. Z oczyszczaniem u mnie też sobie nie radził.

Żel nie podrażnia, oczyszcza w stopniu poprawnym.

Na minus -
-nie pieni się!
-nie czuć dobrego oczyszczenia twarzy,
-w ogóle nie radzi sobie z demakijażem(choć wiem, że jednak to nie jego rola, nie jest wspomniane w opisie, więc nie powinnam wymagać, ale..)
-konsystencja zbyt gęsta, utrudnia mycie dokładne twarzy

Nie wpływa na niekorzyść, ale na korzyść również u mnie nie zrobił nic.

Używam tego produktu od: 5 miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 opak

Świetny ;D

Parę lat temu miałam okropny problem z cerą po uczuleniu słonecznym i alergii na żel Garnier\'a. Zamęczona miliardem ropnych wyprysków na buzi odstawiłam od twarzy wszystkie czyszczące specyfiki i zakupiłam ten żelik. Po miesiącu nie było śladu po pryszczach, miałam cerę ładną jak nigdy! :) Wracam do niego często a ostatnio zakupiłam przez pomyłkę inny (Lirene Dermoprogram, Pielęgnacja Oczyszczająca, Nawilżający żel do mycia twarzy) i nie jestem już tak zachwycona.
Polecam serdecznie !!! :)

Używam tego produktu od: około 4 lat
Ilość zużytych opakowań: duuuużo

jeden z lepszych

Bardzo dobry żel do mycia twarzy. Już tłumaczę dlaczego :)

Zalety:
- wydajny,
- skóra po umyciu jest "ściągnięta" i świeża,
- ładnie pachnie,
- dobrze nawilża,
- ma bardzo przyjemną konsystencję,
- niska cena.

Wady:
- jest bardzo delikatny (dla niektórych zapewne będzie to zaleta, ale dla mnie jest dużą wadą).

Ilość zużytych opakowań: 1 lub 2

Znakomicie sprawdza się przy mojej suchej skórze, nie ściąga jej, nie podrażnia, nie wysusza. Doskonalne radzi sobie ze zmywaniem makijażu, pozostawiając skórę świeżą i oczyszczoną. Jest wydajny, ma lekką konsystencję, nikły zapach.
Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: 2009
Ilość zużytych opakowań: 5 x 150 ml

całkiem porządny

Dobry kosmetyk,ładnie myje i nie powoduje uczucia ściągniętej skóry, a to już duży plus.Nie jest też paskudnie ślimakowaty w trakcie rozprowadzania jak niektóre inne żele.Nie przypadł mi do gustu jedynie zapach,dlatego zaznaczyłam opcję nie wiem przy ponownym zakupie.Aha i drobna uwaga co do opakowania,producent to chyba sadysta pragnący łamać klientkom paznokcie ;-) To już któryś z rzędu kosmetyk lirene,z otwarciem którego mam problemy i o pomoc zawsze muszę prosić łazienkowy parapet :-)

Używam tego produktu od:3 m-cy

dobry

Żel jak obiecuje producent-nawilża i koi,po umyciu skóra wcale nie jest jakoś specjalnie ściągnięta-jest jedynie nawilżona i czysta.Jest niedrogi i wydajny.Nie pieni się bo nie ma w nim SLS,ale to akurat zaleta.Byłby moim KWC gdyby moja cera była sucha lub normalna,jest mieszana, wiec żebym poczuła że jest całkowicie czysta potrzebuje troszkę mocniejszego oczyszczenia
.Używam tego produktu od:dwóch miesiecy

Fajny żel

Bardzo przyzwoity żelik do mycia twarzy w bardzo przyzwoitej cenie. I do tego nie zawiera silikonów, nie zapycha porów. Bardzo wydajny.

Uważam jednak, że mógłby ładniej pachnieć i lepiej się pienić.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Rewelacja!

Całkowicie redukuje zaczerwienienia, nawilża i sprawia, że skóra wygląda na świeżą, odprężoną i zadbaną. Zawsze myślałam, że żel do mycia twarzy ma tylko oczyszczać- ten produkt to było pozytywne zaskoczenie. Naprawdę warto wypróbować. Chyba najlepszy kosmetyk Lirene.

Używam tego produktu od: 3 miesiące temu

Nie wiem czego dokładnie mogę oczekiwać od żelu do mycia twarzy, ale wiem, ze ten żel jest najlepszy ze wszystkich jakich do tej pory używałam, a było ich sporo. Jak kończył się jeden, to kupowałam następny, oczywiście inny, licząc na kolejny cud, a temu żelowi jestem wierna już od około 5 opakowań :)po tym, jak mój wcześniejszy faworyt, Garnier oczyszczający, zaczął wysuszać moją problemtyczną cerę, zaczęłam szukać czegoś innego. Pomyślałam, że jak przestanę traktować moją cerę preparatami przeciwtrądzikowymi, to też taka się stanie :) i dlatego kupiłam, ten oto żel nawilżająco- kojący.
Żel nie wysusza skóry, nie podrażnia, cera nie jest ściągnieta, po prostu jest przyjemny w użyciu. Ktoś wczesniej napisał, że mógłby trochę lepiej oczyszczać i pienić się i tu przyznam rację.
Jeśli nie wymagacie cudów od zwykłego żelu do mycia twarzy to polecam :)

Używam tego produktu od:roku

Solidny

Właściwie nie mam mu wiele do zarzucenia. Oczywiście mógłby lepiej oczyszczać, lepiej się pienić i być bardziej wydajnym, jednak używając żeli bez SLS przywykłam do niewygód, które niesie ze sobą brak mydła. W charakterze rekompensaty otrzymujemy zmywacz delikatny, lekko wygładzający i jakby tonizujący (skóra jest lekko napięta, ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa). Oczyszcza nieźle, oczywiście czasami proces wymaga powtórzenia, jednakże nie przesusza i - co jest kolejnym plusem - nie powoduje wysypu żadnych niespodzianek (jak jego jedwabiście kremowy kolega). Podoba mi się gliceryna na drugim miejscu w składzie - wydaje mi się, że to wygładzanie jest jej sprawką. Polecam na jesień/wiosnę.
Solidny typ; wracam do niego wtedy, kiedy nie mam pomysłu na to, jaki żel kupić.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Świetny

Najlepszy jakiego do tej pory używałam. Dobrze oczyszcza skórę, nie podrażnia, koi niewielkie podrażnienia, jest wydajny, nie przyczynia się do powstawania wyprysków. Jednak słabo nawilża - w moim przypadku uzycie kremu jest nieuniknione.Używam tego produktu od:kilku miesiecy