Garnier, Skóra muśnięta słońcem, Krem nawilżający

Garnier, Skóra muśnięta słońcem, Krem nawilżający

Krem nadaje skórze promienny wygląd - efekt muśniętej słońcem skóry - tworzy delikatną i naturalną opaleniznę. W przeciwieństwie do klasycznego samoopalacza pozwala kontrolować proces nadawania skórze słonecznego kolorytu. Ma również silne właściwości nawilżające - gasi pragnienie skóry przez 12 godzin. Wzbogacony w olejek z moreli - trwale utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry, która pozostaje jedwabista, jeszcze bardziej delikatna. Jego formuła z niewielką ilością substancji samoopalających stopniowo nadaje skórze słoneczną, harmonijną barwę.
Po 4 dniach skóra uzyskuje zdrowy, letni wygląd. Stosując krem codziennie, zachowujesz naturalnie rozświetloną, muśniętą słońcem skórę - bez pomarańczowych smug i bez efektu sztucznej opalenizny, niezależnie od pory roku.
Produkt nie zawiera ochronnych filtrów słonecznych.
2 rodzaje:
- do cery jasnej;
- do cery śniadej.

Mimo wszystko najlepszy

W wersji do jasnej cery (!) jest lekki, nie zostawia smug, ma ładny zapach, zostawia naturalny efekt delikatnej opalenizny (babka w pracy pytała, jakiego używam podkładu).

Przy tłustej skórze trzeba go często matować, bo szybko się błyszczy, ale nie ma problemu z używaniem go tylko pod puder. Świetnie sprawdza się też pod podkład (w razie jakiejś zimowej potrzeby).

Wczesną wiosną bardzo poprawia humor.

Albo to wrażenie, albo szybko się zużywa :)

Po dłuższym noszeniu może przebijać zapach samoopalacza.

Używam tego produktu od: sześciu lat
Ilość zużytych opakowań: W trakcie trzeciego

najlepszy

mam jasną karnacje i używam przeróżnych balsamów brązujących cały czas, ten jest NAJLEPSZY!!! opalenizna nie jest zbyt mocna, można stopniowo ja przyciemniać wedle uznania, praktycznie nie ma po nim smug, zapach calkiem przyjemny + co chyba najwazniejsze - skóra jest po nim cudownie miekka, nawilzona ;) POLECAM !!!

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ok 6

średni

Używałam wersji do jasnej cery.
Początkowo używałam go na dzień, bo ma dość delikatną i wodnistą konsystencję (na noc używałam kremu na naczynka), ale niestety zamieniłam je porami stosowania, ponieważ krem ten zostawiał taką nieprzyjemną lepką warstwę na skórze i dziwne uczucie "ciężkości", co mnie bardzo drażniło. Aby skończyć opakowanie stosowałam tylko na noc, chociaż i tak niezbyt przyjemnie było mi się kłaść spać z taką lepką buzią.
Z tego też powodu więcej go nie kupię.
Poza tym był ok - nie zauważyłam, żeby zapychał, ma dość przyjemny zapach, dobrze się rozprowadza i z tego co pamiętam przez te kilka pierwszych dni pod makijaż też był ok. Efekt opalenia - subtelny.

Używam tego produktu od: maja 2010

gdzie to muśnięcie?

Od tego kremu oczekiwałam tego, co głównie obiecywał producent i sugeruje sama nazwa - skóry muśniętej słońcem. Chodziło o delikatny efekt, leciutkie zbrązowienie. Nie ma nic :[ Ładnie pachnie, ma fajną konsystencję, nie wysusza. Ale jego zadanie jest inne i go zupełnie nie spełnił.

[używałam wersji do cery jasnej, może ciemniejsza lepiej by zadziałała? ]

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

b, dobry

jak najbardziej.
szybko opala, nie zostawia smug (potrzebne oczywiście UMIEJĘTNE smarowanie) dobry nawet na twarz (również umiejętnie) mam do cery śniadej, bo do jasnej podobno pomaranczowy.

Używam tego produktu od roku
Ilość zużytych opakowań : 1, teraz mam 2.

Średniawka

Taki to niby samoopalacz do twarzy, mam wersję do cery śniadej, robi mi plamy jak za dużo go nałożę, a jak za mało to go wcale nie widać.

Plusy:
Ładne opakowanie;)
ładny zapach, tylko trochę drażniący nos, właśnie mam katar jak go wącham:P

Minusy:
rzadka konsystencja
robi plamy
wcale nie czyni skóry jedwabistej ani nawilżonej, jest za rzadki, aby zdziałać takie cuda o których mówi producent

Za tę cenę to wolę się po buzi posmarować samoopalaczem do ciała, efekt jest taki sam

Ilość zużytych opakowań: pół

ok

nie przepadam za samoopalaczami bo zazwyczaj zostają po nich smugi,a ten krem jest jak w sam raz. buzia troszkę przyciemniona, bez żadnego sztucznego efektu, łatwo się nakłada:)

Używam tego produktu od: 1 rok

Polecam!

Kupiłam kremik jakies 1,5 miesiąca temu. I miłe zaskoczenie. Mam cerę alergiczną. Skłonną do podrażnień i występujących okresowo alergicznych wyprysków w zw. z przesuszeniem skóry. Wypróbowałam już masę kremów róznego typu by w końcu trafić na ten, który zaspokoi moje oczekiwania. Nie twierdzę, że ten jest idealny i bijący o głowe inne stojące na mojej półce, ale z ręką na sercu powiem, że spełnia moje oczekiwania. Skóra jest dobrze nawilżona, krem szybko się wchłania , przyjemnie pachnie ( nie dusi) i w moim przypadku, a mam jasną cerę, nadaje promienny blask. Co najważniejsze nie powoduje zacieków, jak w przypadku samoopalaczy, ładnie i gładko się rozprowadza i nie podrażnia mojej naprawdę bardzo wrażliwej cery.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

JAK DLA MNIE SUPER!!!

Kremik ten zakupiłam pierwszy raz w tamtym roku na wiosne żeby nadać buzi ładny odcień opalenizny.Zakupiłam odcień do cery śniadej i w moim przypadku sprawdził się doskonale.Już po pierwszym użyciu było widać efekt.Kremik wygodnie się nakłada ,szybko się wchłania i ładnie pachnie.A co najwazniejsze nie pozostawia smug jak nieraz po użyciu samoopalacza.Jest dość wydajny.Ja stosowałam przeważnie na wieczór żeby rano cieszyć się ładnym kolorkiem na buzi.Ogólnie szczerze polecam właśnie zamierzam znów go zakupić:)

Używam tego produktu od:roku

Krem, nie krem brązujący.

Zacznę od początku ;)
Opakowanie- proste, wygodne.
Zapach- przyjemny, nie czuć samoopalaczem
Konsystencja- jak najbardziej mi odpowiada, fajnie się rozsmarowuje i wchłania.
Wydajność- bardzo duża.
Efekty- bark!

Posiadam wersję dla skóry jasnej, używam rano, wieczorem czasem jeszcze w południe od miesiąca albo i dłużej a efektów które miały być po 4 dniu jak nie było tak nie ma! Względnie nawilża używam pod podkład. Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię bo na pewno zastanowię się nad wersją dla skóry śniadej, dla jasnej stanowczo odradzam.

ładna opalenizna

Jak dla mnie sprawuje się naprawdę dobrze:
-nadaje ładny, brązowy kolor - mam wersję dla skóry śniadej
-nie zostawia smug
-dobrze nawilża
-mam problemy z trądzikiem, ale mi nie zapycha skóry, wręcz często stosuje go, gdy mam więcej krostek, bo wówczas są mniej widoczne
- ma ładny zapach- w przeciwieństwie do Dove Summer Glow, który strasznie śmierdział i nieprzyjemny zapach długo utrzymywał się na skórze
-dosyć wydajny

Ogółem jestem z niego bardziej zadowolona niż z innych tego typu produktów (miałam Dove i Johnson & Johnson).
Nie używam go regularnie, raczej co kilka dni, jak wydaje mi się, że jestem zbyt blada i wyglądam na zmęczoną lub krostki są bardzo widoczne. Używam go najwyżej dwa dni z rzędu, bo doświadczenie związane z innymi kremami mówi mi, że po większej ilości dni skóra zaczyna być pomarańczowa (acz z tym kremem tego nie sprawdzałam).

Niestety zapycha.

Uwielbiam mieć delikatnie brązową skórę, teraz kiedy lato już za nami, postanowiłam zbrązowić skórę kremem. Wybór padł na Garniera.
Mam wersję dla ciemnej karnacji.

Krem faktycznie nadaje piękny kolor skórze - bardzo naturalny, złociście opalony, taki jak moja naturalna opalenizna. Nie wymagałam od niego nawilżenia, bo od tego mam inne kremy, ten miał po prostu nadawać piękny kolor skórze i nie zapychać.

Niestety, kiedy użyję go kilka dni pod rząd zapycha mi skórę. :( Resztę zużyję jako balsam do ciała, bo na twarz, szyję i dekolt już go nie położę.

Nie podrażnia i stosunkowo nieźle pachnie.