Eva Natura, Zioła Polskie, Krem intensywnie nawilżający na dzień i na noc z ekstraktem z melisy

Lekki i doskonale wchłaniający się krem o intensywnym działaniu nawilżającym. Zapewnia optymalny efekt wygładzenia i poprawy elastyczności skóry. Zawiera ekstrakt z melisy bogaty w polifenole, flawonoidy, sole mineralne, wzbogacony o kompleks nawilżający NMF o specjalnym składzie, dzięki czemu nawilżenie skóry jest natychmiastowe, głębokie i długotrwałe. Działa uspokajająco i kojąco, chroni skórę przed wolnymi rodnikami opóźniając procesy starzenia.

Przyjemny

Myślę, że to dobry krem

Plusy:
-cena
-zapach
-konsystencja
-działanie

Minusy:
-słabo z dostępnością jak na razie, ale widzę, że to się zmienia
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Jestem z niego zadowolona :)

Szukalam lekkiego nawilżającego kremu , ktory nie bedzie zapychal, w niskiej cenie ( w razie gdyby nie pasowal nie żalowła bym wydanych pieniedzy) oraz takiegio ktory nie podrazni naczynkowej cery. Wzielam sie z lekture kwc :) i ten wlasnie krem wydawal sie odpowiedni, i faktycznie udalo sie :) kremik jest taki jakiego poszukiwalam :) wszystkie jego zalety juz zostaly wymienione nizej przez wizażynki wiec nie bede sie sie rozpisywac ale szczerze go polecam !
Moim zdaniem krem nie nadaje sie do cery suchej poniewaz moze za slabo nawilżać, polecam go dla tych normalych i mieszanych.
Przy najblizszej okazji zakupie jakis inny lekki krem (poniewaz lubie zmieniac kosmetyki )ale jesli ten nowy nie bedzie mi odpowiadal bede wiedziala po jaki krem wrocic!!!

za tą cenę rewelacja

kupilam na promocji za ok 5zł, potrzebowalam na szybko czegokolwiek, bo w podrozy zapomnialam swojego kremu.
jak dla mnie na lato idealny- szybko się wchlania, nie jest tłusty, delikatna konsystencja i niedrażniący zapach

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Niezły

Co prawda "Intensywnie nawilżający" jest tutaj przesadą (dla cery suchej ten krem nadawałby sie raczej na dzień) dla mnie był bardzo dobry.

Po pierwsze, jest lekki. ie zapycha mojej mieszanej buzi, a dobrze ją nawilża. Tani i naprawdę niewydajny - generalnie można kupić, ale nie warto spodziewać się rewelacji. Zapach "koniczynowaty" - typowy dla kosmetyków tej firmy.

Używam tego produktu od: Kilka tygodni

Najlepszy

Dla mojej cery -super!

Jak każda kobieta chciałabym mieć gładką i promienną cerę.Wypróbowałam tony kremów i innych mazideł do buzi zarówno tych ze średniej jak i wysokiej półki, drogeryjnych, kupionych w perfumerii i aptekach.

Żaden krem tak nie ukoił, nie uspokoił i nie pozostawił promiennej cery jak ten.
Jestem wrażliwa na wszelkiego rodzaju zapychacze, a moja skóra (już nie nastoletnia) natychmiast reaguje brzydkimi krostkami czy zaskórnikami, gdy zaaplikuję cięzkie kremy.
Jesli szukacie kremu, po którym będziecie czuć, że Wasze bużki oddychają, są świeże i odżywione to polecam ten własnie kosmetyk.

Na dzień dziesiejszy to mój numer jeden!

"+"
-cena
-opakowanie

"-"
-dostępność
-nie jest to nawilżenie, jakiego bym sobie życzyła..mogłoby być lepiej;) za co odejmuję pół gwiazdki

Ilość zużytych opakowań: kilka

Fajny

Kolejny dobry polski produkt. Mam cerę mieszanką ze skłonnością do zapychania i trądziku. Krem dostępny jest głownie w wielkich marketach typu tesco czy real.

Plusy:
+ tani
+ nie zapycha
+ delikatna konsystencja nietłuszcząca skóry
+ szybko się wchłania
+ nie robi krzywdy skórze
+ delikatnie orzeźwiający ziołowy zapach
+ nadaje się na dzień

Minusy:
- jak dla mnie za słabe działanie nawilżające mimo, że napisali na opakowaniu "intensywnie nawilżający"
- mało wydajny, trzeba dużo nałożyć, aby poczuć go na skórze.

Krem oceniam bardzo dobrze, jednak szukam czegoś bardziej nawilżającego. Szkoda, że nie działa mocniej, bo spodobała mi się cena i skład chemiczny produktu. Idealny dla osób z cerą normalną lub mało kłopotliwą.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

delikatny idealny pod podkład

Krem nawilżający, który nie obciąża i nie przetłuszcza cery i nadaje się pod podkład.
Dla mnie jest idealny !

PLUSY :
+super delikatna
+dobre nawilżanie
+ nie obciąża tłustych partji
+ nie zapycha porów
+ nadaje się jako baza pod podkład
+ niska cena
+ ładne szklane opakowanie
+ przyjemny zapach

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Całkiem niezły.

Mój pierwszy produkt z Evy Natury. Polubiłam ten krem. Zapach jest delikatny i naturalny, skład nie jest chemiczny i nie śmierdzi alkoholem. Używam go tylko na noc ponieważ na dzie jest za ciężki. Nie podoba mi się jedynie to że trzeba go tak dokładnie rozsmarowywać bo zostawia białe smugi.
Nie jest zbyt wydajny. Dobrze nawilża, i nieco matuje.

Używam tego produktu od: Miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Dobry krem

- dobrze nawilża i szybko się wchłania
- dobry dla alergików
- lekka, jakby żelowa konsystencja
- wydajny
- tani
- na zimę raczej za słaby
- zapach adekwatny do nazwy :)
- ja kupowałam w realu

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

dla nie wrażliwych cer dobry

Trudno mi ocenić ten krem, ponieważ gdyby nie to, że mnie podrażniał to byłby fajnym kremikiem.

Największy minus jest taki, że na pudełku było napisane, że nadaje się nawet dla wrażliwych cer, a niestety tak nie jest.
Ja miałam po nim buzie bardziej czerwoną niż zwykle i nie tylko ja to zauważyłam.
Miałam o wiele więcej krostek, na czole, polikach i też niestety nie tylko ja to widziałam...
Ogólnie cera była podrażniona.

Używałam go trochę ponad miesiąc licząc, że to nie on wyrządza mi takie szkody co niestety było głupotą :P

Co do samego kremu, dla osób które nie mają cery wrażliwej to jest on fajny. Konsystencje ma w sam raz, nie za gęstą nie za rzadką. Szybko się wchłania lecz kiedy cera nie jest dobrze nawilżona trzeba nałożyć dwie warstwy.
Zapach ma piękny, przypomina mi zapach łąki ;)
Oczywiście cena też na plus. Skład nawet nawet niezły.

Ogólnie nie polecam jeśli ktoś ma cere skłonną do podrażnień, mimo iż producent napisał, że do takich cer też się nadaje. Za to polecam cerom, których nic nie rusza ;)

Używam tego produktu od: trochę ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: połowa

Rewelacyjny dla cery tłustej!

Jest to jedyny krem który wchłania się do matu.Mam bardzo tłustą skórę, skłonną do zapychania. Nakładam go na dzień, po kilku minutach od użycia śmiało mogę nakładać podkład. Krem troszkę zmniejsza wydzielanie się sebum (normalnie po 30 minutach bardzo się świecę, po tym kremie efekt świecenia nie jest taki mocny). Troszkę ciężko z dostępnością (znalazłam go w małym sklepiku za 8zł, w innym - także małym za 7,55zł, aż w końcu natrafiłam na owy krem w kauflandzie za 5,99zł, wziełam kilka na zapas, bo nie wiem czy jak następnym razem pójdę to także będzie). Co najważniejsze - krem nie zapycha. Ma fajny ziołowy zapach, niską cenę, ładnie nawilża (mógłby troszkę bardziej, ale nie można mieć wszystkiego). Jak dla mnie jest świetny. Nie wiem czy sprawdzi się przy cerze suchej, jednak moim zdaniem dla tłustej i mieszanej będzie świetny! :) Stosuję go razem z tonikiem z koniczyny, mleczkiem z koniczyny i żelem z tej samej firmy :) Tworzą zgrany duet.

Używam go od około roku. a (używałam z przerwami, po czasie i tak wracałam do niego).

raczej tak

Krem ma bardzo lekką konsystencję co pozwala na jego użycie pod makijaż.Jest dosyć wydajny;przy używaniu tego kremu 2 razy dziennie starcza mniej wiecęj na ok 1,5 miesiąca.Faktycznie nawilża, o czym mogłam się przekonać gdy moja skóra była bardzo podrażniona i wysuszona, z tym że musiałam nakładać grubą warstwę kremu.Jedyne do czego mogę się przyczepić to zapach( za co odejmuję jedną gwiazdkę.)Trochę drażni, na opakowaniu jest napisane że jest to ekstrakt z melisy jednak mi bardziej przypomina zapach paprotki(???)..:P

Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania