Nivea, Body, Intensywnie pielęgnujący olejek do skóry bardzo suchej

Nivea, Body, Intensywnie pielęgnujący olejek do skóry bardzo suchej

Olejek pielęgnujący NIVEA body to skuteczna i wyjątkowo intensywna pielęgnacja dla skóry bardzo suchej. Łagodzi i koi napiętą, naprężoną skórę, tworzy na skórze powłokę ochronną, zatrzymując wilgoć. Formuła olejku wzbogacona została naturalnym olejkiem z avocado, który doskonale wygładza skórę.

Skład: Paraffinum Liquidum, Caprylic/Capric Triglyceride, Persea Gratissima, Parfum.

Cena: 14zł / 250ml

Są lepsze

Zdecydowanie wolę zwykłą oliwkę dla dzieci. Co prawda nawilża i ładnie pachnie, ale jeśli posmaruję się na wieczór, to jeszcze rano czuję na skórze tłustą warstwę. Dlatego latem w upalne dni nie mogłam go stosować, bo cała się kleiłam.

Po prostu nie dla mnie.

Olejek zapewne jest dobry dla naprawdę bardzo suchej skóry, jednak dla mnie jest on zbyt tłusty i bardzo wolno się wchłania. Ciągle miałam uczucie, że posmarowałam się olejem do smażenia. Nie mogąc czekać pół godziny aż się wchłonie ubierałam się i miałam wrażenie, że ubrania kleją się do każdej części mojego ciała. Oddałam go siostrze.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam jednego

kupuje regularnie :)

Jest to jeden z niewielu tak łatwo dostępnych i tanich olejków po kąpieli dla "dorosłych" na polskich półkach drogeryjnych. Bardzo go lubię. Nie jest tak tłusty jak oliwki dla dzieci, które czasami zapychają, oblepiają i wcale nie zapewniają komfortu skórze.
Pozostawia na skórze delikatny film i subtelny ładny zapach. Zapewnia skórze komfort, ale nie na cały dzień. Wieczorem najbardziej problematyczne miejsca na moim ciele są przesuszone jakbym po kąpieli nie użyła żadnego kosmetyku pielęgnacyjnego :(
Lekka konsystencja i dobra wchłanialność sprawia, że nadaje się do stosowania na sucho i do masaży.
Opakowanie szczelne i nieotwierające się podczas podroży, więc można je ze sobą śmiało zabierać. Ale i tak zawsze wkładam je do jakieś plastikowej torby w obawie przed zalaniem swoich rzeczy :)
Typowy kosmetyk Nivea dobry i tani :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

tłusty

Produkt sprawdza się w okresie zimowym, gdy skóra jest bardzo przesuszona, lecz ja szukam produktu mniej tłustego i lepiej wchlanianego przez skórę.Po nałożeniu cały czas czuć ten olej na sobie.

+ ładny zapach
+ spełnia swoje funkcje ( dobrze nawilża)
+ wydajny
+ niedrogi

-tłusty
-długo się wchłania

Polecam dla osób, którym nie przeszkadza uczucie tłustości.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Bardzo dobrze nawilża,wygładza,natłuszcza,ma przyjemny zapach,nie uczula,jest bardzo wydajny szczególnie jak używa się na mokrą skórę,nie wchłania się od razu wiec nie polecam używania go przed wyjściem.Ja stosuję pora zimową, kiedy skóra bardziej jest przesuszona i tu sprawdza się doskonale.Opakowanie wygodne szkoda tylko, że całe tłuste od olejku, ale na to nic się nie poradzi.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Bardzo dobry.

Plusy:
+ pięknie pachnie,
+ dobrze się rozsmarowuje,
+ skóra jest bardzo dobrze nawilżona (dla mnie to bardzo ważne,bo często miałam "białe" suche nogi),
+ wydajny,
+ dobry do masażu.

Minusy:
- trochę długo się wchłania, co niektórym może przeszkadząc, ale dla mnie nie jest zbyt uciążliwe.

Ogólnie gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

relaksujący

Olejek ten po pierwsze ładne pachnie, po drugie daje poczucie relaksu podczas nakładania, ponieważ swoją konsystencją zachęca do masażu :) Najlepsze rezultaty daje po aplikacji na wilgotną skórę. Ja po kąpieli smaruję się olejkiem, następnie kończę toaletę (mycie zębów itp), po czym wycieram delikatnie skórę. Daje to rewelacyjny efekt miękkiej, nawilżonej skóry. POza tym pozostawia delikatny miły zapach.
Jest jednak minus - opakowanie, a raczej etykieta. NIe powinno jej w ogóle być, ponieważ pod wpływem tłostej konsystencji odkleja się od opakowania i wygląda nieestetycznie.
Ale nie powinno to zniechęcić nikogo do zakupu. Polecam - WARTO!!
Cena też super :)

Używam tego produktu od:kjklih

Kupię znów...

bo mi odpowiada. Nawilżenie super (nie muszę używać go codziennie, bo i tak skóra się nim nasyci po wcześniejszych użyciach i nie wysycha) i bardzo ładnie pachnie po nim skóra. Na długo mi wystarcza. Denerwuje mnie tylko to, że "odchodzą" naklejki od butelki (trzymam go pod prysznicem, bo niby gdzie...), ale to taki szczególik ;)

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

uwielbiam....

Uwielbiam olejki, a ten jest jednym z najlepszych jakie miałam. Pięknie pachnie, super się wciera i sprawia,ze skóra na długo pozostaje miękka i nawilżona.....

Używam tego produktu od: 1rok
Ilość zużytych opakowań :5

śmierdziuszek

Ten olejek nie przypadł mi do gustu, nie podoba mi się jego zapach, mam z nim jakieś dziwne skojarzenia, wydaje mi się nieświeży i nieprzyjemny.
Działanie - olejek jak olejek, natłuszcza skórę, jest dość rzadki, wolę jednak gęściejsze oliwki. Pozostawia na skórze tłustawą warstwę. Natłuszcza skórę, odżywia ale to robi każda oliwka dlatego do tego produktu już nie wrócę.
opakowanie ładne, wygodne, bez zarzutu. Cena przystępna. Olejek jest wydajny.

Super!!!

Kapitalny olejek nawilżający do suchej skóry. Szalenie przyjemny w użyciu, z delikatnym zapachem, który zupełnie nie przeszkadza ,a dla mnie to bardzo ważne :-) Jest to pierwszy olejek, który miałam okazję wypróbować i spodobało mi się ;-) Dla początkujących nieco stresujące może być dawkowanie olejku na początku, żeby nie zalać łazienki, ale to taki szczegół.

Świetny; zapobiega rozstępom!

Lubię olejki i oliwki; dają mi poczucie naprawdę dobrej pielęgnacji skóry. Dopóki nie zobaczyłam olejku Nivea myślałam, że ta forma "balsamów" jest przeznaczona dla niemowląt. To miłe, że się myliłam. Olejek jest dość gęsty, co czyni aplikację przyjemną i wygodną. Ładnie pachnie. Co rzadkie w przypadku olejków/oliwek - po kilku godzinach od aplikacji skóra nie robi się znów spięta - naprawdę odżywia. Dla mniej największym plusem jest to, że spełnia obietnice producenta w kontekście rozstępów - tak dobrze natłuszcza, że istotnie im zapobiega. Cena jak najbardziej przystępna (11 zł) a w stosunku do jakości produktu - bardzo niska; tylko się cieszyć. Olejek jest niespecjalnie wydajny, ale może to tylko ze względu na moje hojne użytkowanie. Jedyne z czego jestem niezadowolona w tym przypadku to opakowanie - przy każdym użyciu trochę się rozlewa no i trzeba je dokładnie wyczyścić, żeby nie ubrudzić wszystkiego wokół.

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: jedno.