Kosmetyki - opinie i recenzje

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 252

4 / 5

Kupiłam...zużyłam

Ponieważ włosy lecą mi jak jesienne liście zaczęłam bacznie przeczesywać drogeryjne półki w poszukiwaniu pomocy. A że kiedyś gdzieś wyczytałam ze to Hit na porost i aktywację cebulek włosów to wybór padł właśnie na ten produkt. Szampon o niebieskiej dość gęstej konsystencji i bardzo intensywnemu zapachowi męskiego żelu pod prysznic. Ja tam lubię takie zapachy. Dobrze oczyszcza skórę głowy, nie zauważyłam żeby po użyciu skóra jakoś mnie piekła a jakoś takie miałam wyobrażenia ???? ponieważ szampon zawiera kofeinę cebulki włosów są aktywowane i w ten sposób ma to wspomóc wzrost. Czy mam już włosy do pasa? No nie ???? ale jest progres w ilości baby hairów i jestem zadowolona z efektów oczyszczania. Szamponu nie stosuje też codziennie choć producent zapewnia że nadaje się do codziennego stosowania.

Przejdź do recenzji
Pestka2012

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 208

5 / 5

Rewelacyjny

Kolejny krem do rąk OnlyBio , który z czystym sumieniem mogę polecić. Moje dłonie są bardzo wrażliwe i wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Kremy OnlyBio idealnie spełniają moje wymagania. Produkt cudownie pachnie , świetnie nawilża skórę dłoni. Nie pozostawia tłustej warstwy. Szybko się rozprowadza i wchłania. Zapach utrzymuje się dość długo. Nie uczula , nie podrażnia. Kolejny strzał w dziesiątkę

Przejdź do recenzji