L'Oreal Paris, Happyderm, Krem supernawilżający 24H (Cera normalna i mieszana - stara wersja)

Innowacja - Happyderm łączy w innowacyjnej konsystencji Fito-Dorfiny i silny składnik nawilżający, oraz zapach zapewniający skórze radość. Produkt przeznaczony do cery normalnej i mieszanej.

Już od pierwszych aplikacji HAPPYDERM sprawia, że skóra promienieje szczęściem:

* nawilżona skórza odczuwa komfort przez 24H i jest chroniona przez cały dzień

* skóra jest pełna życia i blasku. Oznaki zmęczenia i stresu znikają: aplikacja stymuluje blask i poprawia mikrocyrkulację komórek skóry

* jednolita i gładka skóra jest niewiarygodnie jedwabista w dotyku, jak skóra brzoskwini.

Skład: Aqua, Glycerin, Alcohol Denat., Cyclohexasiloxane, Caprylic/ Capric Triglyceride, Dimethicone, Silica, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Theobroma Cacao/Cocoa Extract, Sodium Hyaluronate, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Dimethiconol, Divinyldimethicone/Dimethicone Copolymer, Mica, Sodium Methylesculetin Acetate, Tocopheryl Acetate, Benzophenone-4, CI 77891/Titanium Dioxide, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Methylparaben, Chlorphenesin, Diazolodinyl, Urea, Tetrasodium Edta, Phenoxyethanol, Propylparaben, CI 14700/Red 4, CI 47005/Yellow 10, Parfum, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol (FIL B9683/1)

Cena: ok. 25 - 30zł / 50ml

Zdecydowanie nie dla wrażliwej skóry

Odradzam każdej osobie , któa ma wrażliwą cerę.
Ja taką mam i muszę powiedziec ze w zasadzie ten krem bardzo mi zaszkodził, w ogóle nic mi nie pomógł.

Jestem wkurzona bo wydałam 30 zł na krem który narobił mi szkód na twarzy mianowicie:

- wysusza skórę
- bardzo podrażnia
- robią się po nim syfy
- mało wydajny
- wielkosc buteleczki a cena

plusów niestety nie zauwazyłam. niestety nie dotrwałam do końca buteleczki, krem oddałam mamie, która ma cerę odporną na takie kremy.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Nieporozumienie!

Dawałam mu szansę kilka razy i niestety u mnie się kompletnie nie sprawdził! Rzeczywiście zapach jest bardzo przyjemny, ale poza tym nic! Ani jakoś super nie nawilżał (chyba, że po nałożeniu połowy opakowania) nawet ciężko jest coś o tym powiedzieć, a najgorsze było to, że potwornie się lepił i miał jakieś drobinki jakby brokatu plus totalna niewydajność! Porażka!

Używam tego produktu od: nie pamiętam :)
Ilość zużytych opakowań: chyba trzy

bardzo dobry

Bardzo lubiłam ten krem, bo to naprawdę świetny nawilżacz. Moja buzia była po nim jak pupka niemowlaka:)

Samo używanie Happyderm to przyjemność, ponieważ krem ma konsystencję lekkiego żelu. Szybko się wchłania, nie pozostawia filmu, dobrze nawilża. Uwielbiałam jego zapach :) No i cena - bardzo przystępna.

Gdyby nie to, że przypadkiem odkryłam zbawienne działanie systemu 3 kroków Clinique, zdecydowanie zostałabym przy tym kremie, bo po Clinique był najlepszy, jakiego używałam.

bardzo fajny

Kremik fajnie nawilża skórę, zniknęły moje suche skórki na nosie. Można nałożyć grubszą warstwę, a i tak się wchłonie pozostawiając gładką buzię. Ma super zapach. Genialne opakowanie - pompka, które zapewnia higieniczną aplikację.
Minusów nie znalazłam :)

świetny krem, szkoda, że wycofany :(

Happyderm to jedyny krem, który odpowiadał mojej cerze: brak podrażneń,wyprysków, zatkanych porów, skóra gładka i nawilżona - po innych kremach moja twarz wygladała jak pobojowisko.

Zastanawia mnie i dziwi fakt, że seria została wycofana ze sprzedaży. Wzamian L\'Oreal wprowadził Triple Active, który jest beznadziejny...tłusty, słabo sie wchłania...moja pół-tłusta cera błyszczy się niemiłosiernie po nim ;/

Używam tego produktu od: 3lat
Ilość zużytych opakowań: ok.40

duży zawód

Generalnie uważam Loreala za bardzo dobrą markę. Używam podkładów, maskar, błyszczyków i właśnie kremów tej firmy. I nigdy się na niej nie "przejechałam". Jednak ten krem to duży zawód. Przede wszystkim stosując go twarz jest jak jeden wielki lep:P Niezależnie od tego ile bym nie czekała i tak się rolował. Supernawilżenie to raczej właśnie super lepkość i kiepskie wchłanianie. Są o wiele lepsze kremy nawilżające mające świetne działanie i znacznie niższą cenę. Jestem na NIE

Używam tego produktu od:miesiąca

rewelacja!

Mam skórę mieszaną, ze skłonnością do zapychanych porów.
Uwielbiam ten krem za:
-nawilżenie, po dłuższym okresie skóra naprawdę jej gładziutka i widozcnie nawilżona.
-za to, że idealnie nadaje się pod make up, skóra po niej jest aksamitna!
-zapach
- konsystencja - coś jak jogurt.

Wady:
-wydajność!

Używam tego produktu od: 5miesięcy

bardzo go lubię

Zdecydowanie go polecam.
+ ładnie pachnie
+ super nawilża skórę
+ szybko widać efekty
+ lekki, nadaje się do każdej cery
+ cena jak za tak dobry produkt nie jest wygórowana, naprawdę się opłaca

Ilość zużytych opakowań: trochę jednego opakowania

Eeee tam...

Nic ciekawego.
Owszem, skóra zaraz po nałożeniu kremu jest satynowa i gładka, pokryta takim jakby silikonowym filmem. I co z tego, skoro to chwilowy efekt, bez wpływu na faktyczne wygładzenie skóry...? Zapach potworny, na początku był w miarę znośny, ale po chwili zaczęły mnie szczypać oczy, choć omijałam je szerokim łukiem :-) Jakby tego było mało, cała twarz lekko mnie piekła, i to był pierwszy i jedyny jak dotąd krem, który tak na mnie podziałał. Po kilku aplikacjach, kiedy to uparcie chciałam dać mu szansę i zobaczyć w końcu to szczęście mojej skóry, rzuciłam w kąt i leży tak już kilka miesięcy. Nigdy więcej, brrrrr...
Hm, może zużyję go do nóg...? :-)Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

Lekki na lato!

Swietny poprzez jego opakowanie. Wykorzystuje je teraz do innych kremow. Sam krem jest leciutki,stosowalam go latem na dzien. Ladnie pachnie,choc nie wiem czy faktycznie jest supernawilzajacy. Nie zauwazylam promiennej cery i poprawy kolorytu. Ogolnie fajny.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

Dobry krem

Krem dobry za małe pieniążki. Nawilża nie zostawiając tłustego filmu szybko się wchłania co powoduje że świetnie nadaje się pod makijaż. Nie jestem przekonana do kremów uniwersalnych czyli na dzień i na noc dlatego też Happyderm stosuję tylko na dzień i sprawdza się ok. Skóra jest promienna poprawia się jej koloryt wygląda zdrowo i jest wygładzona. Troszkę mało wydajny co jest malutkim minusem ale rekompensuje to opakowanie z dozownikiem który jest też odkręcany więc możemy być pewne że krem wykorzystamy go do końca;)Polecam

Lekki i przyjemny:)

Bardzo fajny kremik i leciutki , co przy mojej mieszanej cerze ma duże znaczenie, bo większość kremów jest dla mnie za tłusta.Poza tym faktycznie twarz wygląda promienniej i zdrowiej.Polecam

PS.Kupuje ten kremik za 18,99zł w Schlekerze, więc cena też nie jest wygórowana.

Używam tego produktu od:2008