Vipera, Art of Color, Puder Collage

Vipera, Art of Color, Puder Collage

Puder w kompakcie COLLAGE stworzony z wielowarstwowego melanżu kolorystycznego matujących pigmentów i świetlistych pereł. Pozostawia cerę jednocześnie matową i świetlistą, daje optymalny efekt naturalnie wyglądającego, upiększonego makijażu. Atrakcyjnie wygładza skórę dodając jej szczególnego blasku. Spowija cerę matującą mgiełką przeplataną perłowymi rozbłyskami. Dodaje urody, pielęgnuje i ochrania cerę. Pięknie wygładza skórę, dodając jej szczególnego blasku.
Dostępny w trzech wariantach kolorystycznych.

matujące, rozświetlające
prasowany

Niedoceniona, Polska firma

Viperę trudno jest dostać- więc gdy miałam tylko okazję kupić coś z tej firmy, nie omieszkałam z niej skorzystać. Posiadam kolo 405- collage neutralize red. Puder ma fajne, dobrej jakości opakowanie, szkoda tylko że nie ma lusterka. Kolor jest na szczęście jasny, ale brązowe plamki mogą delikatnie przyciemnić. Co mnie najbardziej zaskoczyło, to jego wyśmienita jakość, porównywalna do pewnego wysoko półkowego pudru. Utrzymuje się na twarzy cały dzień- rzeczywiście delikatnie kryje zaczerwienienie cery, ale nie należy się tu spodziewać nie wiadomo jakiego efektu. Doskonale przykrywa rozszerzone pory. W związku z tym że mam cerę mieszaną, akurat w okolicach rozszerzonych porów skóra się mocniej przetłuszcza, a ten puder daje efekt photoshopa- wygładza powierzchnię skóry. Utrzymuje nawet tańsze podkłady w dobrym stanie do końca dnia. Jestem w szoku, że puder za nie duże pieniądze daje taki efekt- naprawdę nie warto przepłacać!

mój naj Tekst:

Pudry od Vipery należą do moich ulubionych kosmetyków. Według mnie ten puder bije na głowę wszystkich najdroższych producentów. Ten puder za śmiesznie niską cenę jest rewelacyjny. Jakość zdecydowanie przewyższa wartość, jaką musimy zapłacić! Ale do rzeczy:

Plusy:

- Puder doskonale matuje skórę, bez względu czy pełni rolę wykończenia dla fluidu, czy też nakładam go bezpośrednio na nawilżoną kremem cerę.

- Kosmetyk jest bardzo trwały, utrzymuje się do 5h bez poprawek.

- Nie zapycha; nie powoduje również reakcji alergicznych skóry; nigdy mnie nie uczulił, ani nie spowodował wyprysków; jest delikatny i nadaje się doskonale do cery wrażliwej;

- cera jest gładka i wygląda zdrowo; nie ma efektu "tapety", nawet jeśli nałoży się troszkę więcej;

- duży wybór odcieni; mam jasną cerę i bez problemu znalazłam "swój" kolor 506.

Minusów nie dostrzegłam! Tani, wygodny i skuteczny produkt, czego chcieć więcej ?

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: wiele...

Dobry

Swietny, wygładza twarza, nie jest wyczuwalny ani widoczny. Lekkim minusen są te drobinki, na szczęście są naprawdę prawie niewidoczne. Swietny do poprawek, długo się też utrzymuje, skóra jakby nabiera po nim blasku, życia, nowego, zdrowego kolorytu. Bardzo go lubię.

Używam tego produktu od: miesięcy

jakosc za rozsadna cene

Bardzo fajny brazer. Ladnie sie rozprowadza. Nie robi plam. Ma fajne drobinki. Pachnie ladnie. Jest tani i meeega wydajny. Opakowanie nie zachwyca. Za to zawartosc jak najbardziej. Calkiem trwaly. Polecam.

rozczarowanie

Zachęcona opiniami na wizażu kupiłam ten puder niestety u mnie się nie sprawdził jest za ciemny żeby oprószyc cała twarz ale za jasny jako bronzer ,szybko znika.. próbowałam na kilka sposobów ,,polubic\'\' sie z nim jednak nic z tego nie wyszło.Więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

świetny !

Kupiłam ten bronzer przypadkiem, gdyż poszukiwałam czegoś dobrego jak na pierwszy raz. Skusiła mnie niska cena i fajna pigmentacja. Od kupienia używam ten bronzer codziennie i nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez niego :) Polecam !

Używam tego produktu od: kwiecień 2012

Zaskoczył mnie pozytywnie

Kupiłam z ciekawości i atrakcyjnej ceny. Powiem szczerze, że byłam z niego zadowolona. Posiadam mieszaną cerę ze skłonnością do błyszczenia i mimo, że puder nadaje lekkiego „blasku” – wcale mi to nie przeszkadzało, bo buzia faktycznie była w miarę matowa.

+ nadaje promienistego wyglądu
+ nawet matuje
+ lubiłam jego zapach
+ dobrze się rozprowadzał
+ bogata gama odcieni
+atrakcyjna cena
+ działa podobnie jak droższe pudry (praktycznie nawet zaobserwował, że daje lepszy efekt)
+ nie uczula
+ ładnie kryje
+ buzia jest miękka, matowa, promienista wręcz idealna
+ nie daje efektu maski
+ z trwałością jest różnie, jednak nie najgorzej (porównywalnie z drogimi)

Właściwie to same plusy ;D Chyba , że można by się było doczepić opakowania, które przypomina kosmetyk kupiony na targu czy odpuście ;p
Ale czy to ważne ? Hmm dla mnie wcale. Więc testujcie Koleżanki, bo warto.
Ciężko jest go dostać ;/ w dużym mieście mam z tym naprawdę problem. Kosmetyki tej firmy mimo, że odpychają wyglądem zewnętrznym i swoim marketingiem są naprawdę spoko.

Testowałam go równo z mamą i koleżanką, mimo że mamy różne odcienie skóry i potrzeby, każda z nas była w nim zakochana.

Używam tego produktu od: 2 lata

-cera wygladzona,promienna

Minusow brak!!!!!!!!Gorąco POLECAM!!!!!!:)

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Mistrzowski :)

Jeden z moich ulubieńców.
Świetny stosunek jakości produktu do ceny, o co teraz trudno. Nie płacimy za markę, a za produkt, na dodatek jeszcze wspomagając polskich producentów :)

Opakowanie niestety nie jest hitem sezonu, mimo że generalnie szkaradne nie jest, to jednak zamknięcie jest trefne-lubi się otwierać, zarówno w torebce, jak i normalnie, np.gdy przechylimy puder do góry dnem. Napisy szybko się ścierają, co nie wygląda estetycznie.
Ale to w końcu puder za jedyne 14zł, więc nie spodziewajmy się szklanych szkatułek rodem z Guerlain, najistotniejsza jest w końcu zawartość ;)

A tutaj, muszę przyznać, producenci spisali się na medal.
Rzeczywiście lepszy od niejednego dużo droższego konkurenta. Przede wszystkim trwałość-na mojej tłustej cerze nie wymaga żadnych poprawek przez jakieś hmm...4-5h.
Po tym czasie niestety buźka zaczyna się świecić, jednak nie oszukujmy się-tego typu puder nie zmniejszy produkcji sebum, w szczególności przy takim typie cery jak moja.
Bez wątpienia jeden z lepszych pudrów jakich używałam.
Pięknie mieni się w słońcu, w neutralnym świetle ładnie rozświetla, jednocześnie zapewniając efekt matu. Śmiało mogę powiedzieć że redukuje skutki nieprzespanej nocy-twarz wygląda na autentycznie wypoczęta i rozpromienioną.

Lubi się pylić, nakładanie go więc wymaga precyzji. Niestety migruje troszkę po twarzy, ale dla mnie nie jest to jakieś szczególnie uciążliwe, bo używam na całą twarz(mam najjaśniejszy kolor). Drobinki mogłyby być nieco mniejsze, jednak nie jest to tandetny brokat tylko mika...choć nie całkiem taka subtelna :)
Kryje, ale bardzo delikatnie, nie ma mowy o efekcie maski.

Po nałożeniu Viperki zawsze przypruszam twarz jeszcze jakimś pudrem transparentnym-niestety stosowany na całą twarz solo efekt rozświetlenia jest jak dla mnie zbyt nienaturalny, chociaż stosowany jako rozświetlacz na kości policzkowe bez wątpienia sprawdzi się rewelacyjnie.

Serdecznie polecam!

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dobry... ale nie zachwycający :)

Posiadam odcień 401. Używam go jako bronzera.
Puder jest trwały, dobrze się go nakłada, nie tworzy plam (nakładam pędzlem). Dla mnie ma bardzo przyjemny zapach, który czuć przy aplikacji produktu (osobą które nie lubią perfumowanych pudrów może przeszkadzać). Posiada małe, srebrne drobinki, które rozświetlają cerę (w "normale" dni dają delikatny błysk, natomiast w słońcu są bardzo widoczne).
Do minusów - puder przy aplikacji pyli się i kruszy w opakowaniu, trzeba pamiętać by otrzepać nadmiar z pędzla, przez co dużo produktu się marnuje, opakowanie też jest całe w pyłku.
W połowie opakowania już nie jest kolorowy, cały środek jest w jednym kolorze.
Opakowanie po roku użytkowania nie wygląda estetycznie, napis na przodzie jest do połowy starty, z obramowania schodzi srebrna folia (nie obniżam za to oceny - ale lubię jak kosmetyki wyglądają dobrze do końca, przyjemniej się wtedy ich używa).

Ilość zużytych opakowań: ok połowa pierwszego

super!

Zachęcona opiniami produktu postanowiłam wypróbować ten puder w najciemniejszym odcieniu .
Jestem bardzo zadowolona
+fajnie się trzyma
+twarz wygląda na wypoczętą i gładziutką (na zdjęciach efekt photoshop)
+nie uczula
+cena
Minusów nie dostrzegam.
kiedyś nabywałam kosmetyki drogich firm i juz do nich nie wrócę dzięki pewnym Polskim odkryciom ale to oczywiście zasługa wizazu :)
pozdrawiam

CUDO :)

Mam odcien 401. uzywam tego pudru jako bronzera na kosci policzkowe oraz czasami na szyje i dekold. Achh kocham go :) odcien jest dla mnie idealny, pięknie wyglada w sloncu -to za sprawa drobinek(nie są one nachalne !) nie da się nim zrobić krzywdy, dość wydajny no i cena bardzo przystępna. W moim opakowaniu pokazuje się już dno :( myśle ze kupie go jeszze raz:)

Używam tego produktu od: 2 lata