Veet, Mini plastry do depilacji na zimno

Veet, Mini plastry do depilacji na zimno

Dzięki małym rozmiarom łatwo jest je stosować, nawet w trudno dostępnych miejscach, na twarzy i w okolicach bikini. I tak łatwo ich używać - po prostu nałóż plaster na skórę, a następnie oderwij jednym zdecydowanym ruchem - nie potrzeba żadnych dodatkowych przygotowań.
Ponieważ Mini Plastry są nasączone łagodzącym wyciągiem z nagietka nie powodują zaczerwienienia skóry. Są idealne do delikatnej skóry. Jak wszystkie plastry z woskiem pozostawiają skórę gładką na wiele tygodni. Mini Plastry z woskiem Veet - superszybki sposób na uzyskanie gładkiej skóry.
Zawartość opakowania:
- 20 pojedynczych plastrów do kilkakrotnego użytku z łagodzącymi wyciągami roślinnymi
- 4 nawilżające chusteczki z łagodzącymi wyciągami roślinnymi

całkowicie nie polecam

eheh w sumie nie wiem co mam o tych plastrach myslec gdyz kilka razy udalo mi sie je zerwac razem ze skora:):):)naprawde.plastry z roznych opakowan nie z tego samego dla scislosci:)nie wiem moze za mocno je docisnelam.jak sie mozna domyslic skoro urwalam skore to wloski rowniez.sosuje je dalej nie dociskam ich juz tak mocno natomiast zdarza sie ze nadal jakis kawalek skory sie zedrze razem z woskiem :)moze moja skora jest zbyt wrazliwa. ponadto nie zawsze wloski ulegja usunieciu trzeba sie troszke natrudzic:) czasami zabieg przebiega pomyslnie czasami z wielkim komplikacjami:):):):)nie wiem od czego to zalezy.ogolnie uwazam ze produkt nie jest zbyt dobry musze sie rozejrzec za czys innym:)gdyz efekt jest dla mnie niezadawalajacy

odejmuje kolejna gwiazdke:)wnerwilam sie juz calkowicie:) ,tym razem całkowite podraznienie skory po zastosowaniu utrzymujace sie juz drugi dzien te plastry to jakis zart!!!totalna porazka!!

jakby sie dało to moja ocena byłaby -5 gwiazdek

.Używam tego produktu od:kilku lat

super

Używam ich co 6 tygodni, bo dokladnie tyle zajmuje moim wloskom odrastanie do momentu aż ponownie trzeba je usunąć.

Po kilku użyciach skóra się przyzwyczaja i już tak nie boli.

Łatwe i szybkie w użyciu.

Tanie.

Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

Ulubione

Jestem wierna firmie Veet jesli chodzi o plastry do depilacji twarzy. Kilka razy probowalam tanszych produktow innych firm, ale zawsze pokornie wracalam do plastrow Veet. Wszakze nie sa wcale tanie (ja za jedno pudelko place ok. 28 zl), ale za to sa bardzo wydajne. Dokladnie usuwaja wszystkie wloski, depilacja jest szybka i sprawna. Bol jest znikomy (jedynie lekkie szarpniecie), zaczerwienienie schodzi przez noc. Dolaczone chusteczki do zmywania wosku sa bardzo skuteczne. Ogolnie - swietny produkt, warto kupic :)

Używam tego produktu od: wielu miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Niee!!

Już nigdy tego nie kupie! Nie dość że to takie drogie (duże opakowanie) to w ogóle nie wyrywa włosów! Co to za produkt! Do kosza! Wole już normalną żyletką niż tym badziewiem! Ogólnie wosku nie lubię do depilacji...

Używam tego produktu od: już nie używam i nie użyje!
Ilość zużytych opakowań: jedno i ostatnie!

Nie wiem, co o nich myśleć

Używałam ich tylko 1 raz, gdy razem z kumpelą urządziłyśmy u mnie zbiorowe depilowanie rąk ;) Fakt, plastry baardzo skutecznie zadziałały w tej kwestii - wreszcie mogłam się cieszyć gładką skórą i przez pierwszych parę godzin byłam wprost zachwycona, mimo zaczerwienionej i rozdrażnionej skóry, która pozostawała w uczuciu podrażnienia jeszcze około 48 godzin po depilacji. Podrażnienia, jakie były wynikiem stosowania tych plastrów zraziły mnie do nich. Od tego momentu zdołałam przetestować 3 rodzaje innych plastrów od innych producentów i nie zaobserwowałam podobnych efektów, moja ocena nie będzie więc zbyt dobra.

Plus za wielorazowość i sporą ilość wosku na plastrach.

Używam tego produktu od: 2 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: kilka plastrów

Super!!

Używałam wcześniej plastrów innej firmy i już zaczynałam wierzyć, że wosk daje jakiekolwiek efekty, gdy natknęłam się na te plastry :)
Są znakomite - naprawdę ogrzewa się je chwilę w ręce (poprzednie musiałam ogrzewać wrzątkiem, bo rękami nie dało rady) po jednym pociągnięciu zniknęły wszystkie włoski, więc nawet nie zużyłam dobrze jednego plastra, a wszystkie włoski zniknęły - baardzo wydajne opakowanie.
Pozostałość wosku bez problemu zmywa się (też bardzo wydajnymi) chusteczkami dołączonymi do opakowania.

Używam tego produktu od: początek marca

koszmar

Moze na innych dziala, ale ja kupilam je chyba 2 lata temu i dp dzis mam 2 w szufladzie..
Totalna porazka..wosk zostal mi na nodze..nie moglam tego domyc..
Trzeba by uzyc 4 opakowan zeby wygolic porzadnie cale nogi, a do tego starsznie boli...

Porazka:/

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 niecale

dobre

jestem zadowolona, wloski usuwaja sie prawie zawsze zadowalajaco dokladnie.oczywiscie boli, czasem delikatnie w niewielkich miejscach skóra schodzi wraz z plastrem (mimo peelengu).wosk cięzko sie usuwa, chusteczni dolaczone do opakowania kiepsko tu sie sprawdzaja. ale ogolnie jestem zdecydowanie na plus :)

Używam tego produktu od:kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań:kilka

Po prostu super

Jak dla mnie jest prawie idealny. Swietnie usunął wszystkie włoski(stosuję do wąsika),ból znikomy,wosk nie pozostał na skórze,chusteczki również świetnie się sprawdzają.Stosuję wieczorem,bo zaczerwienie jest(ale to przecież normalne),ale rano nie ma śladu po całej "operacji".Stosuję produkt polskiej firmy.
A prawie idealny bo zapłaciłam za niego 28 zł z groszami-trochę dużo,ale warto.

Ja jestem zadowolona

Mogę powiedzieć, że jak dla mnie to te plastry są niezłe. Szczególnie w porównaniu z kiepskimi moim zdaniem plastrami firmy Joanna.
Używam ich do depilacji gónej wargi i sprawdzają się. Bardzo dokładnie usuwają włoski.
Minusem jest cena - w Warszawie zapłaciłam za nie troche ponad 20 zł.

superekstra

Wręcz przeciwnie do mojej przedmówczyni , uważam ze plastry VEET sa genialne ! Używam ich od ponad roku i efekty sa coraz bardziej zadowalające , używam ich również do depilacji paszek (troszkę boli):P Próbowałam plastrów polskiej firmy , ale niestety cały wosk zostal mi na nodze;/

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

okropne wspomnienie

Okropieństwo:/.Nie depiluje,podraznia i poozstaje na skórze,bardzo trudno usunąć go nawet po uzyciu załączonych chusteczek...Produkt rodem z koszmarnych snów albo marzen masochisty:dPieniądze wyrzucone w błoto,boli jak cholera,żadnego efektu a do tego podraznienia i plamy z tego specyfiku na całych nóżkach.Nie polecam-prawdziwe świństwo:(