Bielenda, Seria kasztanowa, Nawilżający krem na dzień do cery naczynkowej i wrażliwej

Nawilżający krem z wyciągiem z kasztanowca bogaty w biologicznie czynną escynę, przeciwdziała podrażnieniom i odprężeniom. Wzbogacony rutyną i naturalna witaminą C, które wzmacniają i przywracają elastyczność ścianom naczyń włosowatych. Krem polecany jest do pielęgnacji skóry z problemami naczynkowymi.

Zielony kolor preparatu maskuje drobne żyłki i tzw. "pajączki" oraz powoduje, że są one mniej widoczne.

Krem przeznaczony jest na dzień, także jako podkład.

Systematyczne używanie preparatu sprawi, że naczynia krwionośne będą mocniejsze i odporniejsze na pękanie. Preparat przywraca równowagę lipidową skóry, nawilża ją i pozostawia gładką.

Pomyłka

Krem wogóle nie nawilża. Jeżeli chodzi o działanie na naczynka to nie robi praktycznie nic, jedynie zielonkawy kolor kremu delikatnie je maskuje. Słabo się wchłania i pozostawia smugi. Nawet nie zużyłam całego opakowania do końca bo nie było sensu. Krem wylądował w smietniku. Bardzo się na nim zawiodłam.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

słaby

Kupiłam ten krem po zamykaniu naczynek. Niestety krem ma wiele wad. Mam cere mieszaną i skórę suchą jeszcze bardziej wysusza, a tłustą przetłuszcza. Zapycha pory i powoduje zaskórniki. Powoduje łzawienie oczu co jest dla mnie dyskwalifikacją.
\\n
\\nDla mnie to był ostatni zakup Bielendy. Daję jedną gwiazdkę za niską cenę.

warto

fajny ma ładny zapach i śmieszny zielony kolor:)maskował naczynka i zaczerwienienia na buzi troszkę moje czoło po nim się świeciło ale pod makijaż fajny
no i zatykał pory:/
kremik nadaję się na porę wiosenna i jesienna na zimę raczej nie polecam.

Używam tego produktu od: 3miesięcy

Dość fajny

Używałam go w zeszłym roku, teraz zastąpili go czerwonym.

Był naprawdę fajny, rumień był mniejszy, naczynka bledsze. Trochę się po nim świeciłam, ale mam cerę mieszaną i dlatego. Czasem coś lubiło mi po nim wyskoczyć, ale kupiłam go w celu zmniejszenia naczynek, więc nie wybrzydzam :)

Był tani, dla mnie ładnie pachniał.
Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Po przetestowaniu aptecznej półki ( m.in. Diroseal, Iwostin itp. ) nie-tanich specyfików natrafiłam w końcu na serię Bielendy. Krem jak dla mnie okazał się być najlepszym jak dotąd. Niweluje zaczerwienienie twarzy jak żaden dotąd. W połączeniu z resztą serii Bielendy przynoszą naprawdę oczekiwane efekty. Poza tym - jak żaden dotąd - Krem Kasztan nie powoduje świecenia się twarzy.
Jedna tylko uwaga: przy aplikowaniu np. podkładu trzeba robić to ostrożnie, bo krem lubi się rolować.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Na zimę nie ma lepszego!

Mój absolutny faworyt na zimę!
Proste, zwyczajne wręcz opakowanie, ale za to jakie wnętrze! ;-) I do tego bardzo tani. Wielka szkoda, że tak trudno go kupić...

Piękny zielony kolor, lekka ale nie wodnista konsystencja, delikatny nienachalny zapach, szybko się wchłania bez świecącej powłoczki. Niweluje zaczerwienienie twarzy, a jeśli stosować go regularnie - widać poprawę! Doskonały!

Używam tego produktu od: ponad 3 lata
Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam, ale kilka

Super krem!!szkoda,ze wycofuja

Witam!
Wczesniej kupilam wersje "ulepszona" w tym brazowo bialym opakowaniu i musze powiedziec,ze ten starszy jest bez porownania lepszy!
Tamten szczypal mnie zaraz po nalozeniu,okropnie draznil zbyt intensywnym zapachem a na dodatek kompletnie nie niwelowal zaczerwienien.A i jeszcze byl dwa razy drozszy;]
Ten natomiast ma przesympatyczny zielony kolor,zapach ale delikatny,dodatkowo po ok tygodniu stosowania zauważyłam różnicę!!!
Moja twarz ma teraz bardziej jednolity kolor,a zaznaczę,ze mam bardzo jasna karnacje sklonna do podrażnień.Jednoczesnie wyglada jakby mlodziej:)
Nakladam go przede wszystkim na noc,a na dzien wowczas kiedy nie uzywam podkladu,bo pod podklad wole kremy matujace.

Plusy:
+Cena
+Zapach
+Wydajnosc
+Dobrze sie wchlania
+Nie szczypie
+Nie nablyszcza;p
+Lekki
+Faktycznie niweluje zaczerwienienia
+Tani

Minusy:
-Trudnodostepny(wycofuja go ze sprzedaży na rzecz jego duuuzo gorszej wersji.
Używam tego produktu od:1,5tyg
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

mieszna uczucia

Kremik zielony, pachnie przyjemnie, rozjaśnia zaczerwienienia, wydajny i tani jest. Pierwsze opakowanie to czysta przyjemność, same plusy. Drugie- porażka, oczy szczypią i łzawią. Nie wiem, czy to kwestia serii, czy może mojej cery. Trzeba uważać.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

beznadziejny

- zerowa skuteczność
- dziwny zapach
- lepka konsystencja

Krem jest zielony, po nałożeniu na twarz staje się ona sucha i lepka. Bleee. No i nie widać żadnych efektów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: połowa

łooo:D

tak! dziekuję za ten krem:D

co prawda u mnie latem sie nie sprawdza, mam cerę troszkę w kierunku mieszanej,ale znajdź tu coś do cery mieszanej i naczynkowej;/

zimą sprawdza się wręcz doskonale, ślicznie rozjaśnia, wreszcie ujawniła się moja blada cera, a nie tylko te czerwone plamy;)

polecam, wart zakupu;)

Używam tego produktu od: długo

świetny

Za tą cenę wystawiam mu najwyższą notę, ten krem jest świetny, nawilża mnie dostatecznie w lato, w zimie najpierw smaruje sie toleriane i na to ten krem. Przy dłuższym stosowaniu naczynka uspokajają sie, cera jest gładka i bardziej jednolita, co mi sie bardzo podoba wziąwszy pod uwage cene. Mam cere mieszaną, ale nie przetluszcza mi strefy T, cera jest lekko zmatowiona, nie zatyka porow. Co chcieć wiecej :) i ten zielony kolorek, polecam!

Godny polecenia

Produkt ten skusił mnie swoją ceną i ogólnie recenzjami wizażystek ;) , i się nie zawiodłam. Za tak błahą cenę warto go kupić ( bodajże 8-9 zł) choć musiałam się trochę namęczyć żeby go znaleść .

Więc kremik bardzo dobrze nawilża skórę, lekko ją matuje no i przynajmniej w moim przypadku trochę uporał się z " pajączkami" , lecz stosuje ten kremik już troszke i na efekty trzeba troszke poczekać . Efekcik będzie lepszy gdy bedziecie też stosować Krem na noc z tej samej serii. Też mam ten krem tyle że strasznie nie lubię kremów pół-tłustych i tłustych wiedz mi troche nie podpasił .

Pplecam ;) ;))

Używam tego produktu od: czterech msc