KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Bielenda Seria kasztanowa, Tonik kasztanowy w żelu do cery naczynkowej i wrażliwej

4,2 na 59 opinii

Kupi ponownie: 89% osób
    grenadaa
    6 marca 2011 o 17:54
    całkiem dobry
    Ma przyjemny, niedrażniący zapach i delikatną konsystencję. Pozostawia skórę miękką, jakby zrelaksowaną i nie powoduje pieczenia, w przeciwieństwie do wiodących kosmetyków aptecznych przeznaczonych do cery naczynkowej. Poza tym jest bardzo wydajny, bardzo dobrze zmywa resztki po makijażu i nieźle nawilża skórę. Ponadto zawiera wiele potrzebnych jej składników dzięki czemu pielęgnuje. Sprawia że skóra nie błyszczy się,skóra jest tez mniej zaczerwieniona i dobrze odświeżona. Kwc to jeszcze nie jest ale o.k. Używam tego produktu od: ubiegłej zimy Ilość zużytych opakowań: jedno

player_ruda
    29 grudnia 2010 o 22:12
    rewelacja
    Jako że zauważyłam u siebie kilka małych naczynek postanowiłam kupić jakiś tonik do cery naczynkowej, w sklepie wrzuciłam to cudo do koszyka i dopiero w domu przy pierwszym stosowaniu zauważyłam z zaskoczeniem że jest w żelu co jest rewelacyjną sprawą, świetnie się rozprowadza na twarzy i nie wsiąka od razu w wacik. Bardzo ładnie pachnie, wydajny, nie podrażnia, i naczynka zrobiły się mniej widoczne i co najważniejsze nie pojawiły się nowe:) Cena też bardzo fajna. Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: zaczęte drugie

biches
    23 kwietnia 2009 o 23:22
    Produkt godny polecenia.
    Jedynym minusem tego kosmetyku jest jego konsystencja(lepka i nieprzyjemna). Produkt zdecydowanie nie podraznia cery,a wrecz ja koji. Nie byłam do konca zadowolona z oczyszczania. Duzym atutem jest cena,ok 8zł.Bardzo wydajny. Używam tego produktu od:2 miesięcy Ilość zużytych opakowań:1

olalena
    2 września 2008 o 12:00
    zaskakujacy
    W pierszej chwili mi sie nie spodobal, dziwna konsystencja i chwile po uzyciu cera jest lekko lepiaca. Ale ma kilka duzych plusow: 1. absolutnie nie podraznia 2. delikatnie ale skutecznie oczyszcza 3. zalagodzil mi czerwienienie skory na policzkach !!! chyba pierwszy kosmetyk ktory zadzialal !!! naczynka mi sie uspokoily :P Używam tego produktu od: 3 miesiace Ilość zużytych opakowań: 1
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Alifio
    24 lutego 2006 o 16:53
    Bardzo przyjemny
    Kupiłam go po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i nie zawiodłam się. Tonik ma świeży, bardzo ładny zapach i jasnozielony kolor. Z tym "żelem" to może lekka przesada - na pewno nie jest wodnisty, raczej zagęszczony, ale czy można nazwać go żelem, nie wiem. Opakowanie jest bardzo estetyczne i nowoczesne, ale jego wadą jest, że zbyt dużo toniku wylewa się na wacik - trzeba z tym uważać. Mam cerę mieszaną, kilka rozszerzonych naczynek. Tonik po zastosowaniu daje wrażenie świeżości i nawilżenia, a np. po wyjściu z sauny, czy użyciu glinki - złagodzenia i ukojenia. W sezonie jesienno-zimowym dla mojej mieszanej cery jest dobry na co dzień, ale kiedy się ociepli i cera zacznie mi się przetłuszczać będę używać go raczej okazjonalnie, ponieważ prawdopodobnie okaże się zbyt ciężki.

ASA82
    12 grudnia 2005 o 13:20
    spełnione obietnice
    Zacznę od tego,że trudno mi było się przyzwyczaić do jego żelowej konsystencji. Początkowo wydawało mi się,że niezbyt dokładnie oczyszcza moją skórę. Ale po krótkim czasie przyzwyczaiłam się do niego i zaczęłam dostrzegać jego działanie. Wszystko to co pisze o nim producent sprawdza się. Skóra jest po nim nawilżona, miękka, miła w dotyku. Największym dla mnie zaskoczeniem było jednak to,że po pewnym czasie zauważyłam,że moje naczynka (nieliczne,ale jenak są) są jakby bledsze! Nie zniknęły całkiem (to chyba niemożliwe!), ale są zdecydowanie mniej widoczne! Do tych zalet dodam jeszcze,że tonik jest niedrogi i wydajny. Kiedyś jeszcze do niego wrócę.

Basia39
    14 listopada 2005 o 20:26
    3 / 5
    Niezły
    Kupilam go z ciekawosci, bo mam cere mieszana i zwykle uzywam tonikow przeznaczonych wlasnie dla takiej cery. Przez pierwsze dni denerwowala mnie troche ta zelowa konsystencja, coz przyzwyczajona do tonikow o plynnej konsystencji, ktorych uzywalam po zmyciu makijazu mleczkiem odnosilam wrazenie, ze po tym zelu moja cera nie jest tak dobrze oczyszczona jak byc powinna. Ktoregos dnia wpadlam na pomysl, zeby sprobowac tego zelowego toniku zamiast mleczka i o dziwo okazalo sie, ze całkiem niezle sobie radzi ze zmywaniem makijazu, a przy okazji tonizuje i nawilza. Jak dla mnie to powinien byc to produkt o nazwie dwa w jednym :) czyli mleczko i tonik jednoczesnie. Podsumowując: Niezły produkt w tej polce cenowej.

mala_kobietka
    25 lipca 2005 o 12:08
    rewelacja
    Chyba zacznę od tego, że jestem w szoku :)....za parę złotych rewelacyjny produkt! Skusiałam się do jego zakupu, gdyż wyczytałam pozytywne opinie na temat całej serii, a forma toniku w żelu mnie zaintrygowała. I odkrycie ! Tonik pachnie uroczo, naprawdę nawilża (w przypadku żadnego innego toniku nie miałam takiego uczucia !) skóra po jego użyciu jest miękka, odświeżona....jak pupcia niemowlaka ! Jestem zachwycona! 5* nie daję bo w skałdzie ma alkohol, ale ja nie zauważyłam, aby przesuszał :) albo powodował inne niepożądane efekty, a cerę mam wrażliwą , normalną/suche policzki. Jak alkohol :) mi nie zaszkodzi przy następnym opakowaniu podwyższę ocenę Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1/2 30.08.2005 czuję się zobligowana do podwyższenia oceny :) daję z czystym sumieniem 5 * Alkohol w składzie krzywdy mi nie zrobił, naprawdę nie chce mi sie wierzyć, że tonik za 6,5 zł może być TAK DOBRY. Codziennie rano po przebudzeniu przemywam nim twarz mając radość ze stosowania kosmetyku, nie traktując używania toniku jako powinnośc dla urody :)

jassmanka
    14 kwietnia 2005 o 14:30
    skóra odświeżona!!
    Używam toniku przed nałożeniem kremu lub też w celu odświeżenia skóry - sprawdza się doskonale, skóra jest miękka i elastyczna, naczynka mniej widoczne. Ma przyjemny zapach i świetną - żelową konsystencję. Po wypróbowaniu chyba wszystkich dostępnych na rynku kosmetyków do cery naczynkowej w kóncu trafiłam na serię, która naprawdę mi odpowiada i jest śmiesznie tania! Polecam! Recenzja: ...