L'Oreal Paris, HappyDerm, Pianka oczyszczająca `Dawka szczęścia`

L'Oreal Paris, HappyDerm, Pianka oczyszczająca `Dawka szczęścia`

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Szczęśliwa skóra to skóra odczuwająca świeżość, czysta i rozświetlona, doskonale oczyszczona. Jest w dobrym nastroju, jak podczas wakacji. Innowacja L`Oreal Paris: HAPPYDERM stworzył pierwszą piankę oczyszczającą z Fito-Dorfinami, które polepszają samopoczucie skóry.

Silne składniki oczyszczają skórę twarzy i oczu, doskonale usuwając makijaż. Skóra jest pełna życia i blasku.

Piankowa konsystencja daje 100% przyjemności. Jest smakowita i zadziwiająca, pobudza zmysły. Bogata konsystencja łatwo się nakłada i doskonale zmywa jednym ruchem. Nieporównywalnie łagodna - nie wysusza skóry i pozostaje w zgodzie z jej naturalnym PH. Smakowicie ożywiająca - pobudzający zapach daje poczucie szczęścia.

Opakowanie wystarcza na około 50 aplikacji.

Skład: Aqua, Dipropylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Isobutane, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmitate, PEG-30 Glyceryl Cocoate, Tea-Lauryl Sulfate, Sodium Lauroyl Oat Amino Acids, Disodium Cocoaphodiacetate, Butane, Propane, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cco-Betaine, Theobroma Cacao/Cocoa Extract, Butylene Glycol, Citric Acid, Methylparaben, Phenoxyethanol, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Disodium EDTA, CI 16035/Red 40, CI 19141/Yellow 5, Parfum, Limonene, Hexyl Cinnamal (FIL B 9874/1).

Cena: 20 zł / 150 ml

Bardzo, Bardzo fajna ! :)

Według mnie jest super ta pianka. Używam jej zawsze przed peelingiem aby oczyścic i zmiękczyc skórę. Świetnie nawilża. Bardzo dobra jest do mojej suchej wrażliwej twarzy. Szkoda, ze ta cała linia nagle znikła u nas w Polsce, bo to były według mnie bardzo dobre produkty. Rewelacyjnie jest wydajna, mam wrażenie, że nigdy mi się nie skończy :D Skóra po jej zastosowaniu na prawdę lepiej wygląda. Fajny ma dozownik. Bardzo ładny ma zapach.

Plusy:

+ Niewiarygodnie wydajna
+ Nawilża
+ Nie podrażnia
+ Prosta aplikacja
+ Dośc poręczne opakowanie
+ Ładny zapach
+ Skóra po niej znacznie lepiej wygląda

Minusy:

Nie posiada :D

Używam tego produktu od: Kilku dobrych lat
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze - nadal używam

Cudowna

Zdecydowanie kupiłabym tą piankę, gdyby była nadal dostępna..
Pięknie zmywa makijaż z oczu, nawet ten mocny. Oczy nie pieką, twarz jest oczyszczona i miękka. Sama przyjemność używwania. :)

Jeśli ktoś ma dostęp do niej, niech kupuje w ciemno! :D

bardzo dobra

Spróbowałam całkiem przypadkowo, wersję dla skóry suchej. Przyjemny zapach, lekka konsystencja, a skóra pozostawiona gładka i czysta. Bardzo przyjemna w używaniu : ) nie wysusza skóry.

Używam tego produktu od: maja

bardzo przyjemna dawka szczęścia

Kupuję wersję "zieloną" dla cery normalnej i mieszanej. Na razie nie znalazłam nic lepszego dla mojej cery. Pianka delikatnie oczyszcza i pielęgnuje, skóra jest trochę napięta, ale wydaje mi się że dzięki temu tak dobrze rano wygląda:) Pianka ma świetną konsystencję bitej śmietany i pięknie pachnie. Używam jej do demakijażu i dobrze się sprawdza, trochę za słaba na mocno wytuszowane rzęsy, ale i tak działa:) Poza tym jest wydajna, cena przystępna.
Niestety niedostępna i tego już nie da się wytłumaczyć bo to jedyny kosmetyk l\\\\\\\'oreal który kupiłam drugi raz... Ale to już ich sprawa, a mnie pozostaje czekać na coś równie fajnego:)

Ilość zużytych opakowań: sześć

KWC, niestety już niedostępny!

Zastanawia mnie dlaczego cała seria Happyderm została wycofana, nie tylko w Polsce, ale też na przykład we Francji. Udało mi się kupić ostatni "egzemplarz" na Allegro kiedy zorientowałam się że jest już niedostępny w drogeriach.
Dla mnie ta pianka to hit preparat do demakijażu, jako że preferuję zmywać makijaż wodą i pianką lub jakimś żelem, a nie lubię mleczek. W dodatku ta zmywa również tusz do rzęs. Konsystencja w postaci pianki jest rewelacyjna, poza tym nie podrażnia, delikatnie, nieinwazyjnie pachnie, jest megawydajna, w dodatku niedroga.
Szkoda, że Loreal wycofując tę serię nie dał niczego w zamian. Używałam kiedyś również kremu do twarzy Happyderm i byłam bardzo zadowolona.
Jeśli znacie jakiś "odpowiednik" tej pianki, to śladem mojej poprzedniczki proszę o wiadomość. Ja jak dotychczas nie znalazłam.

Używam tego produktu od: kilku (ok. 5 lat) używałam byłoby właściwszym określeniem
Ilość zużytych opakowań: ok. 10

Najlepsza.

Pianka jest najlepszym kosmetykiem do oczyszczania, doskonale zmywa makijaż, nie ściąga, nie wysusza i nawilża! Mam mieszaną skórę skłonną do wyprysków, a stosując tą piankę w ogóle nie miałam problemów z cerą.

Ale to wszystko się skończyło niestety, bo pianki już od dobrych kilku miesięcy nie można nigdzie kupić!!! Czemu producent ją wycofał, tego nie rozumiem :/

Mam wielką prośbę, gdyby ktoś znalazł coś o podobnym działaniu, to proszę o wiadomość, bo ja już kilka miesięcy szukam i się męczę :/

UżywaŁAM tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka, była bardzo wydajna

NIE!!!

Bardzo wysusza (skóra się łuszczy) nic nie czyści, jedynie ładn ie pachnie... i tak jak w przypadku kremu,po odstawieniu: wysypka, plamy, syf na twarzy!

Nigdy już nie kupię i nikomu nie polecam!

Używam tego produktu od: już nie używam

KOCHAM!

Uwielbiam tą piankę za jej piękny zapach, i niezwykłą gęstość. Gdy jej używałam, miałam wrażenie, jakbym zanurzała twarz w cudownie puszystej chmurce :D Nie pogarsza stanu cery, fajnie zmywa makijaż i kłopotliwy tusz do rzęs. Powierzchownie pewnie oczyszcza doskonale, ale jako tako nie działa "głębiej", dlatego narazie używam kosmetyków odpowiednich do swojej skóry. Także, gdy moja skóra nie będzie potrzebowała dogłębnego oczyszczenia, na pewno do niej wrócę ;)

Używam tego produktu od: kiedyś

Ulubiona

Ulubiona i idealna. Pięknie pachnie, cudna konsystencja bitej śmietany. Bardzo wydajna. Doskonale zmywa makijaż, nie podrażnia, nie wysusza.

Wad nie znalazłam.

Używam tego produktu od:6 msc

UWAGA! WYSYPKA!!!!!

Kupiłam tą piankę razem z kremem z tej samej serii. Zapach i sama konsystencja są cudowne. Twarz myje się rewelacyjnie i przyznam szczerze, że już po pierwszym użyciu się w niej zakochałam. Natomiast kiedy rano obudziłam się z koszmarną wysypką na całej twarzy momentalnie przestałam ją lubić. Nigdy nie miałam cery wrażliwej i pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się obudzić z czerwonymi krostami na całej twarzy. Ostrzegam wszystkie dziewczyny- bo w tej piance musi być coś, co bardzo silnie uczula niektóre osoby. Dodam, że moja koleżanka miała też coś w rodzaju czerwonych plamek na twarzy, choć nie wyglądało to tak dramatycznie jak u mnie.

Używam tego produktu od:2009

Ulubiona

Zdecydowanie mój ulubiony produkt do oczyszczania twarzy.
Przyjemna w formie aplikacja, dokładne oczyszczenie, delikatny zapach. Pianka jest bardzo wydajna.
Używam wersji do cery suchej i dużym plusem jest to, że nie wysusza mojej skóry. Po umyciu pozostawia ją dogłębnie oczyszczoną, odświeżoną i gładką.
Żałuję, że ostatnio nie widuje ich tylko w sklepach.. Czyżby linia została wycofana? :(

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

osobiście polecam

Jest to jeden z produktów, ktorego urzywalam regularnie i to przez dlugi okres. zaczne od plusow:
-bardzo wydajna - jedno opakowanie starczylo na pol roku regularnego codzienniego stosowania, niewielka ilosc produktu wystarcza do zmycia calego makijazu
-przyjemny zapach - jak cala seria happyderm
-przystepna cena
-wygodne dozowanie
-nie wysusza skory - mam cere normalna z tendencja do przetluszczania sie
-nie szczypie w oczy
-przyjemna konsystencja

Dla mnie jakis wielkich minusow nie ma. Jezeli ktos szuka doglebnego oczyszczenia, to ta pianka raczej takiego efektu nie daje.

Ogolnie moge polecic ten produkt jako srrodek do demakijarzu i do powierzchownego odswiezenia.

Używam tego produktu od: uzywalam przez 2 lata