Inglot, Integra, Zintegrowany cień do powiek

Inglot, Integra, Zintegrowany cień do powiek

Pojemność 3,9 g

Cienie Inglot Integra to kompozycja zapewnia łatwą i precyzyjną aplikację oraz trwałość. Zróżnicowana struktura cieni umożliwia wykonanie makijażu zarówno dziennego jak i wieczorowego. Aplikator posiada jednoczęściową konstrukcję, która pozwala na wykonanie bardzo precyzyjnego makijażu, ułatwia umycie i odświeżenie aplikatora. Cienie Inglot Integra są dostępne w bogatej gamie kolorystycznej

Stara dobra szkoła

Zanim na rynku pojawiły się paletki cieni bardzo często w mojej kosmetyczce gościły właśnie te cienie Inglota, oj nie zliczę ile opakowań ich zużyłam :) poza tym byłam w szoku kiedy okazało się że to nasz rodzimy produkt a ja przez tyle lat byłam pewna że to wypust angielski. Cienie są zapakowane w świetnym mały opakowaniu, mamy tutaj 3 kolory, dzięki nim możemy wyczarować makijaż dzienny jak i wieczorowy, dla mnie jest to idealna maleńka paletka do zabrania w podroż, zajmuje mało miejsca a robi swoją robotę, cienie są świetnej jakości bardzo wygodnie się aplikują, nie mają tendencji do obsypywania się, nie zbierają się w załamaniu powieki, mają rewelacyjną pigmentację gdyż nie blakną w ciągu dnia , rano namalowane oko wygląda również świetnie po 8 godzinach, poza tym każda z nas ma przeogromny wybór kolorów według swoich upodobań.
Także wiem jedno dobra szkoła nigdy nie wychodzi z mody ;)

Świetne

Używam tych cieni od kilku lat i jestem z nich bardzo zadowolona, na moich powiekach trzymają się cały dzień. Dużym plusem jest szeroka gama kolorów do wyboru. Baaardzo wydajne, kolory dobrze dobrane . Każdy kolor ma własną "przegródkę" dzięki temu się nie mieszają i nie kruszą nawet gdy spadną. Cienie są bardzo wydajne i trwale.

Moje ulubione do pracy

Lubię markę Inglot. A kolejnym produktem jaki polubiłam jest paletka tych cieni do powiek. Kolory idealnie nadają sie na codzień do pracy w biurze. Nie za mocne wiec nie ma efektu dyskotekowego. Kolorki mogły byc bardziej trwałe bo po przyjściu do domu po 8 godzinach niestety są juz slabo widoczne. Ale za te pieniądze nie oczekuję cudów. Lubię tą paletke.

fajny

fajny mały poręczny cien o odcieniach brązu. Z tych 3 kolorów można już zrobić naprawdę fajne cieniowane oko! Naturalnie wyglądają na powiece, dobrze się trzymają i nie krusza, nie obsypują się

Sa dość tanie i dostępne
Zawsz do cieni w celu trwalszej i lepszej aplikacji warto użyc bazy... tu też polecam

Kupiony w: U konsultantki

Troszkę inna jakość

W tym momencie jedynymi cieniami jakich używam są te z Inglota Freedom System Matte, w mojej ocenie najlepsze, jakie kiedykolwiek zostały wypuszczone na rynek :) Zintegrowanego cienia z Inglota używałam dość dawno i na pewno zauważalna jest różnica w jakości. Zestaw jest gorzej napigmentowany, cienie są delikatne, krzywdy sobie nimi na oku nie zrobimy bo ładnie się rozcierają, ale żeby uzyskać wyrazistszy efekt, trzeba się napracować.
Są też mniej trwałe, przynajmniej na moim oku i lekko się osypują. Dodatkowym problemem było to, że nie zużywałam wszystkich trzech cieni równomiernie, najwięcej zostawało mi jasnego cienia - wymiennego wkładu się nie kupi, a co zrobić z takim jednym rozbitkiem? Ogólnie ocena pozytywna, bo mimo wszystko są to dobre cienie, ja po prostu znalazłam dla siebie coś odpowiedniejszego.

Dobre na co dzień do delikatnego makijażu

Polecam przede wszystkim do lekkiego codziennego makijażu. Choć cienie nie są napigmentowane super (raczej w skali od 1 do 10 dałabym 5) to z blendowaniem problemu nie miałam. Ta trójeczka pozwoliła mi na wykonanie lekkiego, subtelnego makijażu. Cienie mają ładne kolory, nie są zbyt suche, w dotyku lekko kremowe. Troszeczkę się sypią, jednak nie jest to uciążliwe. Z trwałością nie miałam problemu, gdyż na mojej powiece wszystko dość długo się trzyma. Nie rolowały się, nie zbierały w załamaniu więc jak najbardziej ten aspekt na plus

Przyjemny produkt!

Kiedy miałam dylemat, które pojedyncze cienie Inglota wybrać, zauważyłam Integrę pięknych brązów. Bardzo fajnie ze sobą się komponują, odcienie są intensywne, dobrze współgrają z moją tęczówką.

Są dobrze napigmentowane, trwałe, nie osypują się i są bardzo wydajne. Minusem jest to, że zwykle nie zużywają się u mnie równo i nie mogę dokupić pojedynczego koloru, tak jak ma to miejsce przy samodzielnym komponowaniu kasetki.

Bardzo dobre ciecie

Spodobało mi się połączenie kolorystyczne i postanowiłam sprawdzić ,dodatkowo był na promocji a więc co mi szkodzi .I jestem bardzo zadowolona ponieważ rzadko które cienie tak długo trzymały mi się na powiekach .Są mocne ,wyraźne nie blakną i nie ścierają się utrzymują się niemal cały dzień .Nie podrażniają oczów i świetnie się aplikują .

Najtrwalsze

Najlepsze jakie miałam do tej pory. Świetnie na pigmentowane, nie osypują się, wygodne w aplikacji, śliczne odcienie, bardzo trwałe i wydajne, nie rolują się i nie ścierają. Świetne cienie od Inglot warto w nie inwestować polecam ;)

Najlepsze

Cienie z Inglota to najlepsze i najtrwalsze cienie na rynku. Ceny są wyzsze ale warto zainwestować by mieć piekny i dlugotrwaly make-up :) . piekne kolory, ladne opakowanie.

Idealne:-)

Te cienie są dla mnie zdecydowanym numerem jeden. Nic tak pięknie nie wykańcza makijażu jak dobrze dobranym cień. Same cienie? Świetna konsystencja, która zapewnia łatwość w użyciu. Cena nie jest wygórowana. Każdy znajdzie odpowiedni odcień dla siebie. Co jeszcze z plusów hmm... można je stosować na sucho, oraz na mokro w celu zgłębienia koloru. Nie obsypują się, nie pozostawiają śladów odbicia na powiece.

Słabiutko

Mam paletę zieleni. Kolory są bardzo ładne i łatwo się je aplikuje. Z blendowaniem też nie ma problemu, ale... nie są dobrze napigmentowane. Muszę się nieźle namachać pędzlem, by coś było widać na powiece. Do tego nie są jakieś specjalnie trwałe... Zawiodłam się, oczekiwałam po Inglocie czegoś lepszego...