Bielenda, Ogórek & limonka, Kremowy żel do mycia twarzy

Bielenda, Ogórek & limonka, Kremowy żel do mycia twarzy

Żel do mycia twarzy skutecznie i delikatnie usuwa wszelkie zabrudzenia i makijaż. Jego kremowa formuła dogłębnie oczyszcza skórę, nie podrażniając i nie wysuszając jej. Dzięki ekstraktom z ogórka i limonki pielęgnuje skórę mieszaną z tendencją do miejscowego przetłuszczania się.
Odblokowuje pory, wygładza niedoskonałości skóry, zapobiega powstawaniu zaskórników oraz nadaje długotrwały matowy efekt.
Cytrusowy aromat, znakomicie odświeża i orzeźwia. Żel nie zawiera mydła.
Bioaktywne składniki czynne:
- ekstrakt ze świeżego ogórka i limonki: bogate w mikropierwiastki, witaminy A i C, flawonoidy, działają lekko ściągająco i rozjaśniająco, łagodzą, nawilżają i matują
- kompleks antybakteryjny: Triclosan, kwas salicylowy
- alantoina: łagodzi podrażnienia, koi naskórek

NIENAWIŚĆ DO TAKICH KOSMETYKOW

Beznadziejny! Najgorszy kosmetyk wszech czasów! Konsystencja za przeproszeniem spermy, co sprawia że myjąc się nim ..hm... nie czujesz sie zbyt komfortowo. Śmierdzi, nie oczyszcza. A najgorsze jest to że szczypie w oczy jak najtańsze mydło (niektóre mydła mniej szczypią!) W życiu żel do twarzy nie szczypał mnie w oczy a tu niestety tak. Wspomniana konsystencja poza tym sprawia że niechcący często wpada to coś do oka i wtedy współczuję.

Gniot wszech czasów!

Używam tego produktu od: w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań:pół i wyrzuciłam

Tragedia! Dramat Wszech Czasów!

Ten szkodliwy bubel (trudno to badziewie nazwać żelem do mycia) dostałam w prezencie.

Po umyciu twarzy, zaczęła mnie piec, zrobiła się nagle czerwona, zaczęły wyskakiwać bąble z ropą! Twarz piekła mnie całą noc, była spuchnięta, ściągnięta!
Bardzo długo nie mogłam wyleczyć cery z tego badziewia.

I uwaga! to badziewie jest rakotwórcze, zawiera bombę szkodliwą dla zdrowia! DMDM Hydantoin , Triclosan i inne!

Nigdy więcej nie użyję nic z tej firmy,nawet gdy dostanę w prezencie!

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe i nigdy więcej tego bubla!

Napewo nie dla mnie

Zaczęłam go używać, ponieważ dostałam jako gratis do jakiegoś balsamu. Ale jak dla mnie, to nie jest on dobrym kosmetykiem.
Może i zmatowił cerę, ale niestety po ok. 5 minutach znów zaczęła się błyszczeć. Mogłabym to jeszcze nieść ale niestety na tym się nie skończyło ;/
Wyskoczyło mi bardzo dużo pryszczy po nim, i na dodatek walcze już z nimi dłuższy czas ;(
Widzę tu dużo pozytywnych opini o nim więc myślę, że to ze mną jest coś nie tak; i biorąc to pod uwagę dam mu dwie gwiazdki :P

najlepszy żel do mycia twarzy!

Niewiem co się dzieje ktoś ciągle kasuje moje recenzje...
a bardzo chciałaby sie przed wami pochwalic moim odkryciem...
ten żel zniwelował u mnie początki trądziku i jak nic nie wysuszył skóry...
skóra jest po nim jedwabista...
mimo ciężkiego nakładania i zapachu ludwika to mimo to uważamże jest dużo lepszy od żeli garniera....

Używam tego produktu od:pół roku

fatalny

Do mojej cery tłustej w ogóle się nie nadawał, bo w ogóle nie oczyszczał nawet z sebum. Ma fatalną konsystencję i się nie pieni, ale to ostatnie nie uważam za duży minus, bo piana przecież nie świadczy o tym, czy produkt myje czy nie. Ten niestety nie spełniał swojej głównej roli.

Pół na pół

Kupiłam ten żel do kompletu z kremem, ale nie jestem nim zachwycona. Owszem, odświeża i oczyszca cerę, ale za chwilę jest już wysuszona. Poza tym przy aplikacji ześlizguje mi się z palców, "nie trzyma" się ręki.
Zapach niezły.

Raczej nie do twarzy :P

Po pierwszym użyciu stwierdziłam że go zużyje jako żel pod prysznic bo twarzy tak suchej i ściągniętej nie miałam od czasu kremu Avonu \poranny blask\ co mnie utwierdziło w przekonaniu że kremy tej firmy nadaja się do pastowania butów :D

wielkie nic , taka kupa słonia w akwarium dosadniej mówiąc

nigdy więcej nie kupię żadnego produktu tej firmy , żenada!!!

konsystencja żelo-glutowata, zapach płynu do czyszczenia,

szukałam plusów - nawet opakowanie im nie wyszlo :P

Używam tego produktu od: 2008
Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

Przyjemnie świerzy :D

Żelowo-wodnista konsystencja pozwala na łatwe wydobycie kosmetyku z podręcznej tubki. Intensywny zapach limonki od razu skojarzył mi się ze świerzością. Doskonale zmywa makijaż, chociaż kiedy miałam grubą "tapetę", musiałam być twarz 2 razy, żeby nie wycierać w ręcznik resztek make-upu.
Posiadam cerę tlustą i uważam, że to jest idealny kosmetyk dla tego rodzaju cery, ponieważ kiedy rano umyłam nim twarz i nie nakladałam makijażu, moja cera długo była świerza i rześka.
Oprócz doskonałej świerzości zauważyłam, że po każdym użyciu miałam skórę taką mieciutką i przyjemną w dotyku i o dziwo bez żadnych podrażnień!
Na sam koniec muszę dodać, że kiedy podczas mycia kosmetyk dostał mi się do oczu, to nie były podrażnione i nie piekły, a to jest chyba bardzo ważne w kosmetykach tego rodzaju!

Przeczytałam, że jedna z recenzentek napisała, że w ogóle się nie pieni. Oto mój sposób - moczę twarz letnią wodą, biorę około 2cm żelu na rękę, rozcieram go na obie dłonie nakładam na twarz, a nastepnie znów sięgam po niewielką ilość letniej wody i uważam, że wtedy tworzy się wystarczająca piana.

Używam tego produktu ostatnim czasem systematycznie 2 razy dziennie (rano i wieczorkiem)

zwyczajny

Całkiem porządny żel. Dokładnie oczyszcza skórę, nie wysuszając i nie podrażniając jej. Pieni się przyzwoicie, pachnie tak z lekka Cifem, ale niech mu będzie...
Nie daję więcej gwiazdek bo, nie matuje skóry w najmniejszym stopniu, nie zmniejsza zaskórników, nie ujednolica cery, czyli nie spełnia żanych obietnic producenta, poza oczyszczaniem.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

OKROPIEŃSTWO

Żel strasznie wysusza i szczypie mnie po nim cała twarz! zdecydowanie NIE dla wrazliwszych cer,pozatym w trakcie używania wyskakiwało mi coraz to wiecej nowych niespodzianek zdecydowanie odradzam to "coś".

Używam tego produktu od:przestałam używać
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Gdyby był przeznaczony dla cery tłustej i tylo takiej to mogłabym dac 4 a nawet i 5gwiazdek bo przy takiej naprawde super sie spisuje. Dobrze oczyszcza, odświeża, skóra jest taka gładka, czyściutka, zdrowo wygląda. Niestety gorzej jest z suchymi partiami, o które ten żel nie dba wystarczająco dobrze, ja mam cerę mieszaną, suche policzki i tą częśc czoła między brwiami i niestety po myciu są one suche, nieprzyjemnie ściągnięte. Nie czepiam sie zapachu, jak dla mnie może byc , bo nie ozapach przede wszytkim mi chodzi w żelach, choc ten zajezdza troche chemią ;). Fajna kisielowata, ciągnąca sie konsystencja, mi bynajmniej nie przeszkadza. Dla cery tłustej -> jak najbardziej, dla mieszanej potrzeba jednak czegoś lepiej dbającego o nawilżenie i ochronę.

Używam tego produktu od:koło miesiąca

dobry dla tłustej cery

Nadaje się on do tłustej cery ma żelową konsystencję ale po umyciu twarz należy nawilżyć kremem bo inaczej jest uczucie ściągnięcia.Jak dla mnie jest dobry świetnie zastępuje mydło nie jest drogi. Odpada jeśli masz suchą wrażliwą cerę.

Używam tego produktu od:2miesiace

Ludwik!!!

Na początku spodobał mi się opis hmm...limonka, ogórek no super;) Ale już po pierwszym użyciu czułam zapach płynu do mycia naczyń Ludwik, a na dodatek jest tak rzadki, że przelewa się przez palce i szybko spływa z twarzy praktycznie jej nie myjąc. Jeżeli ma się to szczęście i trochę go zostanie to jakieś lekkie "zmycie" twarzy można poczuć dlatego daję te dwie gwiazdki ale nie polecam.

Używam tego produktu od:niedawno zużyłam
Ilość zużytych opakowań:jedno