Givenchy, Eye Fly (Tusz wydłużający)

Givenchy, Eye Fly (Tusz wydłużający)

Maskara Eye Fly zawiera:
- wypełnione powietrzem polimerowe mikrokuleczki nadające kosmetykowi aerodynamiczną strukturę,
- pochodną jedwabiu, nadającą rzęsom połysk,
- olejek Moringa nadający rzęsom elastyczność i blask,
- dwa superwydłużające składniki "rozciągające" rzęsy do maksymalnych rozmiarów,
- wyciąg z protein zbożowych tworzący na powierzchni rzęs niewidoczny, elastyczny film, który otula i wydłuża każdą rzęsę z osobna,
- ekstrakt ze słodkich migdałów wygładzający i wydłużający rzęsy, jednocześnie nadający im blask,
- ColorFly - drobinki masy perłowej nadające barwie głębię i intensywność.
Trójkątna szczoteczka o włoskach różnej długości gwarantuje dokładne rozdzielenie rzęs. Efekt jest ciekawy - rzęsy wyglądają tak, jakby się naturalnie skręciły i efekt jest po prostu szałowy.
Tusz Eye Fly występuje w czterech kolorach: black, brown, blue, violet.

nie obciążające rzęs cudo

Tusz do rzęs to dla mnie najważniejszy kosmetyk do makijażu. Bez niego ani rusz. Zazwyczaj lubię bardzo mocno wytuszowane i bardzo czarne rzęsy. Ten taki nie jest, tzn nie daje takiego dramatycznego efektu.
Jednakże potrafi niesamowicie unieść rzęsy do góry i sprawić, że spojrzenie jest bardzo uwodzicielskie i subtelne zarazem.
Tusz ten posiada specjalny kompleks ExtraFly, który daje efekt "rzęs lżejszych od powietrza". I rzeczywiście tuszu nie czuć na rzęsach ale efekt jest.
Dla mnie to najlepszy tusz wydłużająco-podkręacjąco-unoszący do rzęs:)
Dodatkowy plus za proste opakowanie i łatwą aplikację. Zmywa się go również bez problemu.
Używałam koloru czarnego oraz fioletowego. Polecam oba. Mam niebieskie oczy i fioletowy bardzo ładnie podkreślał ich kolor.

marzenia ściętej głowy

Wydawało mi się , że za taką cenę będzie szał , a w spojrzeniu sam seks

Zacznijmy od plusów
- łatwo go zmyć - płyn miceralny daje radę - nie lubię jak tusze niewodoodporne są ciężkie do usunięcia
- jest mało inwazyjny- lekki na rzęsach
- ładnie rozdziela

Minusy :
- no niestety- mazia się , łatwo się rozmazuje
- cena - za 20 - 30 zł miałam tusze, które ładniej pogrubiły i wydłużyły , ten jedynie "koloryzuje"
-gustownie wygląda- ale co mi z wyglądu opakowania;-)

Mam długie rzęsy- więc cudów nie wymagam;-) ale ktoś o krótkich/rzadkich rzęsach zachwycony nie bęzie z pewnością

Podsumowując : nie jest zły, da się lubić za łatwość usunięcia i ultralekkość i skład , ale za tą cenę można kupić lepsze tusze odżywcze albo kilka tanszych które dadzą lepszy efekt

Jeśli ktoś marzy o efekcie "wow" piękne długie rzęsy, pogrubione pięknie rozłożone- to niestety wywali kupe kasy a efektu nie uzyska, chyba , że psychologicznie to działa...

Ja od górnopółkowych kosmetyków oczekuje tego, że za taką kwotę powinny znacząco różnić się od zwykłych- tańszych produktów

O wiele lepiej sprawdza się u mnie loreal podwójny z odżywką ( a o ile tańszy)

Dobry

No to może zacznę od opakowania. Ładne, proste, bez cudów [no i dobrze]. Ale tu mam jedno zastrzeżenie. Po dłuższym czasie użytkowania, ta \'nakrętka\' od szczoteczki mi się powyginała tak, że nie idzie prawie zakręcić tuszu, taka przekrzywiona jest : / Za to gwiazdka w dół. Kolor ładny, mam brązowy. Nie rozmazuje się, nie osypuje, nie kruszy. Ładnie wygląda na rzęsach, rzeczywiście są one dłuższe. Zapach nie za ładny, jak to tusz, [choć Dior ma taki tusz , który pachnie różami, ahh *.*] ale to normalne. Wydajny, mam go już b. długo [wg. mojego \'kalendarza\' ; d]. Pół gwiazdki za cenę. Luudzie, ile można wydać na tusz?! Żeby nie było, ja go nie kupiłam, dostałam jak i wiele innych rzeczy. Tak podsumowywując : tusz b. dobry , nie ma minusów poza tym opakowaniem [wyżej wspomnianym]. Polecam!

nie wart swojej ceny

Produkt bardzo przeciętny. Jest po prostu dobry, ale nic poza tym. Daje efekt naturalnie wydłużonych rzęs, podkręcenie żadne, pogrubienie też (wiem, wiem, nie to obiecywał producent). Jedyny bonus jest taki, że rzęsy wydają się być "leciutkie".

Używam tego produktu od:luty/marzec 2009 r.

Wypada średnio

Maskara o fajnej szczoteczce, włókna są różnej długości, szczoteczka ma kształt umożliwiający dotarcie do wszystkich (także różnej długości) rzęs.

Wydłużenia rzeczywiście nie można mu odmówić, ale jest to wydłużenie bardzo subtelne.
Tusz w zasadzie nie robi nic poza tym. Rzęsy wyglądają na obciążone, brak jakiegokolwiek wymodelowania, podkręcenia, aby były bardziej widoczne.

Nadany im jest tylko kolor (swoją drogą odcień Fly in black jest piękny - to głęboka czerń z delikatnym połyskiem) i lekko wydłużenie, ale ciężko się nimi zachwycać.
Moim zdaniem lepiej pozostać przy jednej warstwie, ponieważ kolejne sprawiają, że oko wygląda ciężko, rzęsy są grubsze, ale wygląda to nieestetycznie.

Gdy trochę podeschnie staje się nie do używania - osiągamy jedynie lekkie przyczernienie.

Tusz lubi rozmazywać się w ciągu dnia, a to go u mnie dyskwalifikuje.

Używam tego produktu przez: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: miniatura 3g

Ogólnie w porządku

Mam czarny, nr 11 - fly in black. Lubię go w zasadzie tylko dlatego że jak na 98% tuszy nie mam na niego alergii oraz z powodu baaardzo naturalnego wykończenia :D
Nie zauważyłam efektów obiecywanych, i całe szczęście w moim przypadku ponieważ szukałam tuszu który będzie dawał bardzo subtelny, delikatny efekt.
Próby nakładania dwóch - trzech warstw spaliły na panewce - tusz błyskawicznie szybko zasycha na amen przez co przy próbie nakładania drugiej warstwy robią się grudki i mam wrażenie jakbym go wtedy "ściągała" z końcówek.
Zapach nie drażni. Opakowanie ładne. Szczoteczka w porządku. Bardzo wydajny.
Polecam alergiczkom szukającym delikatnego tuszu z subtelnym efektem :D

Używam tego produktu od: grudnia 2008

cztery minus

Mam fioletowy.
Wygodny, super efekt ,łatwo się dozuje- szczotka nie jest nadmiernie oblepiona.
Minus za tendencję do zasychania na rzęsach co powoduje kruszenie się i szybkie znikanie tuszu z końcwek rzęs.
Ale jak na fiolet jest fajny :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 0,5

nareszcie

genialny wkoncu po wyprobowaniu wielu innych gornopolkowcow)jak clinique lancome dior) ten spelnil moje oczekiwania w 100% pieknie wydluza nie osypuje sie podkreca lekko pogrubia rzesy wygladaja jak z filmu geniusz wart ceny

Używam tego produktu od:stycznia

Z czasem stracił na wartości..

Na początku po otrzymaniu tego tuszu byłam zachwycona, cudnie wydłużał i podkręcał rzęsy, aż nie mogłam uwierzyć ale w bardzo szybkim tempie zaczął zasychać i już efekt nie był tak wspaniały a nawet już zadowalający więc nie mając już siły się z nim męczyć oddałam mamie, choć ona również nie miała z niego pożytku. Jak na tą cenę to oczekuje więcej.

Używam tego produktu od: używałam niecały miesiąc!

idealny tusz

mam bardzo geste i długie rzesy.

uwielbiam ten tusz, bo to jedyny produkt przy ktorym moje rzesy nie wygladaja jak sztuczne!fantastycznie rozdziela, wystarczy raz przeciagnac i gotowe. na prawde nie trafiłam na lepszy, a uzywałam juz wiekszosci mascar z górnych półek.

z całą odpowiedzialnoscia POLECAM!!!

Używam tego produktu od:4msc

nie rzuca na kolana;)

Jeszcze nie zużyłam do końca. Jest niezły, ale drugi raz nie kupię, używałam lepszych tuszy.
Nie wydłuża bardzo, raczej dość naturalny efekt, a ja lubię wyraziste rzęsy, więc muszę się dłuuugo namalować:)

Duży plus za dobrą szczoteczkę.
Mały minus, bo chyba za szybko wysycha.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

naturalnie ale z pazurem

Nie jestem zwolenniczką tuszów pogrubiających ale za to lubię zatrzepotać czasami firanami długich rzęs.
Ten kosmetyk doskonale się nadaje do osiągnięcia efektu naturalnych, długich rzęs. Dla mnie plusem jest bezproblemowa aplikacja: tusz ma doskonałą konsystencję (nie za gęstą) i bardzo wygodną szczoteczkę.
Śmieje się czasami że dzięki temu tuszowi mam rzęsy jak sarenka Bambi.
Nie daję 5 gwiazdek dlatego że troszkę zawiodłam się na kolorystyce. Zachwycona czarnym kolorem zakupiłam też fioletowy ale na rzęsach różnica między tymi kolorami jest ledwo widoczna.
Już nie będę eksperymentować. Zostaję przy klasycznej czerni.

Używam tego produktu od: jesieni 2007