Kosmetyki - opinie i recenzje

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 111

5 / 5 HIT!

Serum z witaminą C Novaclear

Serum z witaminą C Novaclear idealnie sprawdza się do cery naczyniowej, zaczerwienionej z rumieńcem. Również do takiej z przebarwieniami. Uszczelnia naczynka przez co stają się mniej widoczne. Rozjaśnia cerę i przebarwienia. Skóra jest bardziej promienna i rozświetlona. Zawartość witaminy C to 7,5%. Poręczna buteleczka z aplikatorem, łatwe dozowanie. Charakterystyczny zapach witaminy C. U mnie bardzo dobrze się sprawdziło i na pewno sięgnę po nie ponownie. Polecam serdecznie ????

Przejdź do recenzji
Ibejhlojda

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 95

5 / 5

Pokochałam od pierwszego użycia

Przez długi czas słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat Bio Oil, uniwersalnego olejku do twarzy i ciała i teraz żałuję, że nie zaczęłam go używać wcześniej, szczególnie w okresie ciąży... Po ciąży pojawiły się u mnie rozstępy na brzuchu, z którymi walczyłam bez większych sukcesów - aż do teraz. Ten olejek stał się dla mnie prawdziwym odkryciem. Choć oczywiście rozstępy nie zniknęły całkowicie, zauważyłam znaczną poprawę ich wyglądu. Skóra w tych miejscach stała się bardziej gładka, co jest dla mnie dużym postępem. Co więcej, olejek ten ma przepiękny zapach, więc stosowanie jest jeszcze przyjemniejsze. Jego konsystencja jest idealna – łatwo się wchłania i jest bardzo wydajny. Bio Oil to produkt, który z całą pewnością warto mieć w swojej kosmetyczce. Nie tylko pomaga poprawić wygląd rozstępów, ale także cudownie nawilża i pielęgnuje skórę, pozostawiając ją miękką i pachnącą. To produkt, który będę polecać wszystkim moim przyjaciółkom, ponieważ jest warty każdej wydanej złotówki. Jeżeli zastanawiasz się nad jego zakupem to powiem Ci, że naprawdę będziesz zachwycona jego działaniem!

Przejdź do recenzji