Yves Saint Laurent, Touche Blush (róż rozświetlający)

Yves Saint Laurent, Touche Blush (róż rozświetlający)

Pojemność 4,5 g

Całkowicie nowy koncept rozprowadzania różu, który zamienia aplikację w czystą przyjemność. Nieco śmieszne z wyglądu opakowanie jest połączone z technologią `ultra-fine`, dzięki której róż w formie sypkiego pudru nadaje twarzy promienności, blasku jednocześnie zapewniając naturalny, nieprzerysowany makijaż. Róż dzięki aplikacyjnej gąbce jest niezwykle wydajny.

Występuje w trzech odcieniach, z których nr 3 może być używany jako wszechstronny rozświetlacz.

Bubelek..:(

Dziewczyny ostrzegam,nie wyrzucajcie tyle kasy w bloto na ten produkt..Zdecydowanie nie warto.Totalny bubel :( Bardzo zaluje ze uleglam slicznemu opakowaniu i kupilam to cos :( Mam w kolorze 11,wydawaloby sie idealnym delikatnym dziennym rozowym.Niestety,,na buzi tego koloru w ogole nie widac!Absolutnie niczego.Nawet delikatnej poswiaty.Jakby w srodku w ogole nie bylo zadnego pigmentu.Przedziwna sprawa :( Widac za to okropne drobiny,a raczej brokat,ktory osypuje sie swobodnie po calym policzku.Aplikator jest przyjemny i mieciutki,jednak w ogole nie nadaje sie do aplikowania tego produktu.Mam wrazenie ze niezbyt duzo przez to sitko wylatuje.Do tego okropnie sie pyli w czasie aplikacji.Po pewnym czasie nawet i jego najwiekszy atut-opakowanie-uleglo zniszczeniu-zlota farbka zaczyna sie zdrapywac.Ogolnie nie widze w tym rozu zadnej zalety.Wyrzucone pieniadze w bloto.Odradzam!

Używam tego produktu od: kilka mcy sie juz z nim mecze
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Nie warto

Do zakupu skusiło mnie opakowanie, śliczny gadżet niestety mało praktyczny. Mam odcień nr 1. Przy każdym otwarciu unosi się obłoczek pyłu, aplikacja puszkiem to też niewypał, robi nieestetyczne plamy w stylu malowana lala. Jedynie przy użyciu pędzla osiągniemy ładny efekt i rozświetlenie. No ale skoro mam użyć pędzla to niepotrzebne mi takie cudeńko za tyle kasy tylko zwykły róż w kamieniu. Lusterko na wieczku również nieporęczne. Tak więc mam ale nie używam. Stoi na toaletce i cieszy oko :)

Używam tego produktu od: 2 lata

Trudny w aplikacji

Jestem maniaczką zaróżowionych policzków od wielu wielu lat, przetestowałam wiele różów do policzków i chyba trudno mnie już zadowolić.
Oceniany YSL nie trafi ponownie do mojego zakupowego koszyka poniewaz nie jest praktyczny w użyciu, gąbeczka daje efekt okrągłej plamy i pyłku, próbowałam go nakładać za pomocą pędzla - jest to trudne ponieważ jest to róż sypki i zawsze znajdzie się na nim znaczny nadmiar. Nie lubię kosmetyków dla których nałożenia potrzeba zachodu, i poprawek.
Podoba mi się jedynie kolor, oraz jego zapach.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

trzeba rozetrzeć pędzlem!

mam odcień nr 1

świetnie wtapia się w jasną karnację, utrzymuje się cały dzień, wygląda świeżo i naturalnie

dla mnie duzym minusem jest to że trzeba poprawić i rozetrzec pędzlem bo inaczej zostanie dziwna okrągła plama od gąbki- a szukałam produktu na wyjazd do kosmetyczki gdzie nie potrzeba pędzla

przy każym otwarciu pył lekko strzela w górę tworząc obloczek

mimo to bardzo wydajny, a przy tym naturalny piękny efekt

lusterko na wieczku zbędne- do nałożenia błyszczyka co najwyżej się przydaje..

Używam tego produktu od: od roku

Superfajny gadżet, ale mało praktyczny

Oceniam kolor nr 16 - to co mam to właściwie nie jest róż, tylko rozświetlacz do całej twarzy, ale nazwa produktu ta sama, więc wstawiam recenzję tutaj.

Opakowanie zachwyca zgrabnością - pękata kolumienka z wysoką nasadką zwieńczoną okrągłym lusterkiem. W środku śliczny puszek, który aż prosi, żeby przytknąć go do twarzy i przekonać się, czy jest tak milutki, na jaki wygląda (jest!).

Potem gorzej.
Po pierwsze przy stosowaniu puder strasznie kopci, rozsypuje się na wszystkie strony, wznosi srebrzyste tumany, osiada na rzęsach itd.
Rozświetlenie skuteczne, ale z jednej strony za mocne, i przy aplikacji gąbeczką z zestawu nie ma go jak stopniować, a z drugiej strony nietrwałe. Nie daje efektu glow, raczej dużo drobniutkich srebrzystych drobinek.
Kupiłam go za cenę niższą niż sugerowana tu w opisie produktu, tyle bym za niego nie dała, gdyż za tę cenę są zwyczajnie lepsze rozświetlacze.

Na przyjęcie, do włożenia do torebki fajny, do stosowania na co dzień zbyteczny.

ALE pomimo opisanych przeze mnie wad, gdy patrzę jakie piękne kolory mają inne róże z tej serii, nie mogę się oprzeć pokusie, by sobie jednak jednego kolorowego nie sprawić!

FAJNY,ALE...

KUPILAM TEN PRODUKY Z CIEKAWOSCI-KOLOREK BRAZOWO-ZLOTY.\\\\nNIBY FAJNY KOSMETYK, KOLOR JEST IDEALNY NA OPALONA LATEM BUZIE, DODAJE BLASKU SKORZE, ALE SYPIE SIE STRASZNIE.\\\\ZA KAZDYM RAZEM MIALAM OPSYPANE UBRANIE CO BYLO DOSC UCIAZLIWE KIEDY ZA 5 MIN MIALAM WYSJC Z DOMU!\\\\nDOSC CIEZKO MI TEZ BYLO NALOZYC GO NA POLICZKI W PORZADANYM MIESJCU I W PORZADANEJ INTENSYWNOSCI.
MOZE LATWIEJ BYLOBY POPORSTU Z JASNIEJSZYM ODCIENIEM;\\\\n
WROCILAM WIEC DO KOSMETYKU Z TEJ SAMEJ PULKI, ALE Z PEDZELKIEM:)

GENIALNY

UŻYWAM nr 3
Bardzo ładny ciepły kolor(raczej na lato) "nienachalny",ładnie się rozprowadza nie zostawia smug, komponuje się z resztą makijażu.
Ślicznie rozświetla twarz (małe świetliste drobinki), jest trwały i bardzo wydajny.
WSPANIAŁE WYKOŃCZENIE.
Poręczne i praktyczne opakowanie.
Mogę polecić.

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

WARTO

Bardzo fajniutki róż z przyjemnością mogę go polecić jest bardzo wydajny pięknie rozpromienia buzkę no i bardzo trwały !!!!!
Jedyne co sie nie sprawdza to aplikacja prosto na twarz ta załączoną gąbeczką robi plamy i tyle ja pedzlem dotykam gobeczke i dopiero aplikuje róż na policzki
mimo tego nie znajduje zadnych innych uwag
no jedynie to ze mogłby być tańszy :):):) ale i tak warto

Używam tego produktu od:4 miesiecy

A mnie sie podoba :)

Piękne poręczne opakowanie,
Ładne kolory
Super miałki
ładnie stapia się ze skórą
ladnie pachnie
nie robi plam
Baaaaaaaaardzo wydajny

Czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od:1 roku

wart ceny

hmm czy doskonały? wydaje mi się że można trafić na lepszy ale z uwagi na polski rynek uważam że jest baaardzo dobry. Cena przystępna, wydajność -zależy od używania. Nie wiem gdzie poprzedniczka widziała tam brokat, w moim różu nic takiego nie ma. Opakowanie eleganckie, kolor również a co najważniejsze wygodnie się go nakłada i moim zdaniem w porównaniu (a już ich troche miałam) z innymi różami ten wypada świetnie. Nie zbyt lubie róże z pędzelkami więc ten jest idealny. Ale zbyt mocne ruchy nakładające mogą faktycznie dać sztuczny efekt, Wiadomo do wszystkiego trzeba mieć umiar.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Bardzo wygodny

Zainteresowałam się nim w Sephorze. Jest bardzo wygodny w aplikacji i do tego z lustereczkiem. Po wypróbowaniu na swoich policzkach postanowiłam go kupić. Daje delikatny świeży wygląd. Niestety trzeba się z nim obchodzić bardzo delikatnie, gdyż mocniejsze przyciśnięcie daje mocniejszy efekt. Pewnie po skończeniu go jeszcze kupię, chyba że znajdę coś ciekawszego.Używam tego produktu od: 2 tygodni

i tak, i nie

+ aplikacja na początku perfekcyjna
+ tworzy woal na twarzy(na początku)
+ pięknie sie mieni malutkimi drobinkami(naturalny badź też inensywny efekt w zależności od ilości nałożonego różu)
+ trwałość świetna(wytrzymuje cały dzień)
+ nie alergizuje
+ ożywia i umożliwia modelowanie twarzy
jednym słowem- jakość pudrowego różu jest bardzo dobra

- niestety z czasem gąbeczka sie przytyka w niektórych miejscach i zamiast róż wysypywać sie na środku wysypuje się na skraju puszka, i stąd te często opisywane placki, bo zamiast na kości policzkowej mam róż pod nią albo pod okiem

Jest to duży minus, bo aplikacja za pomocą przytkanego puszka jest bardzo uciążliwa. Osobiście nakładam róż pędzlem(najpierw ściągam róż z puszka a później nanoszę na policzek), jest to jednak metoda niewydajna, bo dużo różu sie marnuje(jest lekki i ulatuje przy każdym przyciśnieciu pędzla do puszka).Trzeba również zainwestować w dobry pędzelek do różu(z miekkim włosiem bo róż jest sypki). Używam jednych z najlepszych pędzli (Trish McEvoy) a i tak róż na policzku nie jest "woalem" jak na początku .
Uważam, że taka aplikacja za taką kwotę marnuje zbyt dużo czasu i nerwów.

Używam tego produktu od:ponad 2-ch miesięcy