Clinique, 3-step Skin Care System, Facial Soap Mild (I/II)

Clinique, 3-step Skin Care System, Facial Soap Mild (I/II)

1-szy z 3 kroków Clinique. Opracowane przez dermatologów mydełko służy oczyszczaniu skóry normalnej lub suchej. Po spłukaniu skóra jest widocznie odświeżona, czysta, o komfortowym odczuciu - nigdy nie ściągnięta czy sucha.
Mydełko należy nałożyć na skórę opuszkami paclów, spienić przez delikatny masaż, spłukać i osuszyć twarz.

sucha, normalna
demakijaż twarzy, tonizowanie twarzy, oczyszczanie twarzy

Swietne

Mydlko jest naprawde swietne ! Do mojej ceery tradzikowej zdalo egzamin. Skora byla aksamitna i swietnie oczyszczona. Mydlo jest wydajne. Naprawde polecam dziewczyny ;-)

Ilość zużytych opakowań: zuzylam 3mydla (stosujac raz dziennie)

prawie jak szary jeleń...

Bardzo drogie mydło, nie kupiłam sobie chyba nigdy tak drogiego mydła cena to ok. 50 zł za kostkę. Fakt , że wydajne, choć nie myję nim twarzy codziennie tyko raz na jakiś czas. Mydło bezzapachowe, szare, chłopak się ze mnie śmiał, że kupiłam szarego jelenia z mydelniczką za 50 zł. Jeśli chodzi o produkt to mydło dobrze myje, nie dokupowałam reszty produktów z serii, wiec nie wiem jak się spisują, trochę ściąga twarz, w miarę dobrze się pieni, nie powoduje powstawania zaskórników. Jednak nie polecam za tą cenę spodziewałabym się bardziej spektakularnych rezultatów...

Używam tego produktu od: od pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

jednak nie...

Po kampanii reklamowej "3korki Clinique" zakupiłam cały zestaw.

Mydełko było najmniej dotkliwym rozczarowaniem.
Wydajne, faktycznie dobrze oczyszczało, ale jednak ściągało. Za tę cenę po prostu stanowczo za mały komfort używania.

Faktem jest natomiast,że kiedy używałam całej serii, tzn mydlo, tonic i krem, miałam nienaganna cerę- bez żadnych niespodzianek, świeżą, promienną. Ale nie opuszczało mnie uczucie nadwrażliwości.Jakbym codziennie zrywała cienką warstwę naskórka i odsłaniała nową. Ogólnie mam wrażenie,że "3kroki" to zabieg typu dermabrazja czy peeling chemiczny, nie do stosowania na dłużej.

Używam tego produktu od: zużyłam jedną kostkę
Ilość zużytych opakowań: jedna kostka

jest ok

sprawdza się dobrze. oczyszcza skórę, jednak przy nazbyt częstym stosowaniu zdaje się z lekka ją wysuszać mimo wszystko.
bardzo, ale to bardzo delikatny i ledwie wyczuwalny zapach.
jak na mydło bardzo wydajne, aczkolwiek mało wygodne i dosyć niehigieniczne (bądź co bądź), ale można to jakoś przeżyć.
myślę, że następnym razem wybrałabym żel do mycia twarzy, zamiast mydła - właśnie ze względu na formę.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nie będę za nim tęsknić.

Mydła używałam w połączeniu z tonikiem Anti-Blemish Solutions i kremem nawilżającym Clinique (później bez toniku) i nie planuję ponownego zakupu.

Na plus:

+ nie podrażnia,
+ trochę oczyszcza,
+ jest wydajne,
+ nie ściąga,

Na minus:

- używanie mydła jest niehigieniczne i uciążliwe - gdy włoży się wilgotne mydełko do mydelniczki lub dostanie się tam woda, trochę się rozpuszcza, robi się breja... fuj,
- nieco przesusza skórę po dłuższym okresie używania.

Znam lepsze produkty w przybliżonej cenie do oczyszczania.

Używam tego produktu od: wakacje 2009
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

dobry kosmetyk!

Mydła używam razem z tonikiem Clinique. Początkowo nie byłam przekonana co do samej formy kosmetyku - mydło wydawało się być mało wygodne i niehigieniczne. Jednak w porównaniu z innymi produktami do oczyszczania twarzy jakich używałam, ten wypada naprawdę dobrze.
Skóra jest po użyciu przyjemnie ściągnięta - aż czuć, że jest czyściutka. Moja skóra łuszczyła się na nosie i między brwiami, ale teraz to już przeszłość. :D Opakowanie jest ładne i wbrew pozorom wygodne. Wydajność rewelacja! Mydełko kupiłam na początku grudnia, używam raz lub dwa razy dziennie, a zużyłam dopiero ok 1/3 kostki. :)

Ilość zużytych opakowań: 5-6 mydełek

świetne!!!

Doskonale rozświetla, oczyszcza. Promienna cera i wyrównany kolor. Nic nie uczula nie podrażnia.... Dziwi mnie, że jest tyle negatywnych opinii na temat tej serii. Pewnie jest to spowodowane brakiem wiedzy. Moje drogie, te kosmetyki nie mają zmywać makijażu!!! One oczyszczają cerę z różnych zanieczyszczeń i serii używa się PO demakijażu a nie zamiast! Poza tym kostka NIE SŁUŻY do przemywania oczy, tonikiem nie przecieramy dwa razy tego samego miejsca, a po użyciu emulsji DDML nakładamy krem pielęgnacyjny. Rozumiem że komuś mogą zwyczajnie nie służyć. Ale wiele osób miesza resztki kosmetyków wraz z brudem, sebum, mydełkiem i zwyczajnie wciera to sobie w twarz oraz w oczy (potem szczypią!) potem trze twarz tonikiem i nie nakłada kremu.Więc myślę, że podrażnienia, wypryski itp. pojawiają się z tej konkretnej przyczyny-nieodpowiedniego użytkowania. Używam tego produktu od: 3 lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Długowieczne!

Używam całego zestawu nr II w tym tego mydełka. Podoba mi się forma kostki, taki powrót do przeszłości. Ma też to swoje plusy, bo taka kostka jest bardzo wydajna.
Po umyciu czuć oczyszczenie skóry, nie jest ona wysuszona. Jeśli chodzi o działanie przeciwtrądzikowe to cudów nie ma, mi nadal wyskakują krosty. (ale nie winię 3 kroków). Cera jest trochę bardziej uspokojona, gładsza.

EDIT: Mydełka używam już pół roku, a jeszcze jest go sporo. Zaczęłam nawet używać go do mycia dekoltu i pleców, które też sprawiają mi problemy. Nie jestem jednak do końca przekonana, myślę że mydła w żelu mają lepsze działanie. Może te pozostałe mydełka Clinique są lepsze w działaniu.

Używam tego produktu od:pół roku

średnie

Zakupiłam w zestawie 3 kroków wersja 2. Wcześniej miałam płynną postać, która mi opowiadała. Mydełko radzi sobie średnio...

Jest mało wygodne w użyciu,a dołączona mydelniczka to pomyłka.
Oczyszcza też średnio, niestety domyć trzeba się gruntownie tonikiem, bo poczucia czystości po nim nie ma.
Plusem jest fakt,że jest wydajne, przez miesiąc nie odnotowałam prawie śladów zużycia,a cena w zestawie jest bardzo korzystna.

Używam tego produktu od:ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

SUPER

Nigdy nie sądziłam, że moja sucha skóra może być oczyszczana za pomocą mydła:) i tu się myliłam.
Mydełko doskonale oczyszcza całą twarz, pozostawia uczucie nawilżenia, skóra jest gładka, promienna i ma niesamowite uczcie czystości.
Zdecydowanie jest to jeden z najlepszych kosmetyków z jakim miałam do czynienia.

Używam tego produktu od: II 2009
Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie pierwszego

bardzo dobre oczyszczenie

Mydełko jest fantastyczną alternatywą dla licznych żeli, pianek oczyszczających itp. Baaardzo wydajne starczy na długi okres czasu, praktycznie go nie ubywa. Pasuje idealnie do kobiecej dłoni, nie za wielkie, ale zgrabne. Śliczna mydelniczka sprawia, że aż chce się sięgać po to mydełko. A do tego jakoś odprowadza wodę... Jak? Nie mam pojęcia, ale po rannym stosowaniu, mydło wkładam do środka, a wieczorem, gdy wyjmuję- jest suchutkie. Nie pęka, nie robią się żadne rysy, jak to na mydłach bywa.
Zapach taki "mydlany", mi odpowiada.
Ale do rzeczy- dobrze się pieni, a do tego świetnie oczyszcza skórę. Rano, po przebudzeniu, moja zwykle sucha skóra jest tłusta w strefie T, a mydełko doskonale zmywa to wszystko i po uzyciu buzia jest taka sliska, świeża, idealnie gładka. Lekko ściąga pory, za co ogromny plus. A do tego ma działanie przyspieszające gojenie. Gdy zaczęłam je stosować, miałam kilka krostek. Zazwyczaj goją się u mnie baardzo długo (czasem ponad miesiąc). To mydełko wyleczyło je (wraz z tonikiem) w 2 dni!
Nie wyskakują nowe niespodzianki, cera śliczna, zdrowa.
Bardzo polecam, choć spodziewałam się mocniejszego działania (głównie chodziło mi o pozbycie się wągrów na nosie,ale na nie to widzę, że nie ma mocnych).
Na pewno zagości na stałe w mojej kosmetyczce.

Aha, to mydełko nie ma zmywać makijażu, na moim opakowaniu jest napisane, żeby stosować PO demakijażu. Używam tego produktu od: miesiąc

zwykłe, ani złe ani dobre

Stosowałam tylko to mydełko z serii Clinique 3 kroków i prawde mówiąc nie zachęciło mnie do innych kosmetyków tej firmy. Jest zupełnie zwyczajne, nie szkodziło mojej skórze ale tez jej nie pomogło. Mydli się dobrze, ale jest mało wydajne, nie zmywa makijazu, niedoskonałosi skóry jak były tak są nadal Mydło nie pachnie Myśle ze cena jest nieproporcjonalna do efektówe, jest to produkt przereklamowany, równe dobrze mogłą bym myć twarz mydłem Bambino czy NiveaBaby. Nie kupie ponownie ze wzgledu na brak efektów i cene

Używam tego produktu od: ponad miesiąca