Clinique, 3-step Skin Care System, Facial Soap With Dish - Extra Strenght To Oily Skin (Kostka myjąca do cery tłustej)

Ta kostka myjąca jest pierwszym z systemu trzech kroków Clinique. Przeznaczona jest do cery tłustej. Po użyciu tego mydełka skóra twarzy pozostaje czysta i odświeżona, odczuwa się komfort. Cera w żadnym wypadku nie jest nadmiernie wysuszona lub ściągnięta. Po użyciu tej kostki zaleca się przetarcie twarzy jednym z 5 lotionów Clinique, a następnie nałożenie kremu Dramatically Different Moisturizing Lotion.

Genialne

Uważam, że stosowanie kosmetyków myjących do twarzy nie należy do prostych czynności, jak niektórym osobom się wydaje. Należy na co dzień przyglądać się cerze i odpowiednio reagować. Mydło to, jak i każdy inny kosmetyk do oczyszczania twarzy nie należy stosować regularnie dzień w dzień. Czasem codziennie, a czasem nawet raz w tygodniu w zależności, czy cera jest wysuszona, czy też akurat ma silniejszą tendencję do przetłuszczania. Gdy uda się idealnie z balansować użycie tej kostki z żelem, efekty są powalające! Mydło idealnie oczyszcza twarz, traci ona z czasem tendencje do wyprysków, jednak czasem rzeczywiście potrafi się przesuszyć i wtedy należy przerzucić się na żel, najlepiej z tej serii. Cena jest zdecydowanie adekwatna do jakości a kostka starczy na baaaardzo długo.

Ilość zużytych opakowań: 3 miniatury, 2/3 pełnowymiarowej kostki

Niesamowicie nieskuteczne i wystarczajace na baaardzo dlugo

Ogromna kostka, bardzo ladne opakowanie (dla mnie przynajmniej), wydajna piana i dla mnie przyjemny higieniczny zapach.
I na tym jego zalety dla mnie sie koncza.
Nie moze byc stosowany do zmywania oczu. Nie radze uzywac go do zmywania makijazu. To potwornie zly pomysl by myc nim twarz dwukrotnie; wysusza wtedy podwojnie. Zupelnie zmywa powloke lipidowa skory i uzywany przez czas dluzszy z innymi krokami Clinique podraznia skore i na dluzsza mete pogarsza jej stan.
Czy winnam powiedziec cokolwiek wiecej?

chciałoby sie wiecej

Przy okzaji ostatniego szalenstwa wywołanego niespodziewanym przypływem gotowki postanowiłam zrobic sobie przyjemnosc i kupic kilka kosmetykow z wysokiej poły-nie czesto mi sie to zdarza wiec miałam wstepnie z tych zakupow wielka frajde i pokładałam w tych produktach spore nadzieje.
Kazdy zakup był przemyslany,oczytany na Wizazu i na innych forach,poogladałam nawet filmiki na YT:)
No tak,ktos powie,głupia baba ale nie czesto zdarza mi sie wydac prawie 90 zł na mydło:)

Uzywam go regularnie do oczyszczania twarzy rano i wieczorem od niemal 2 miesiecy i pierwsze co rzuca sie w oczy tofakt ze niemal go nie ubyło,jest strasznie wydajne.
Pachnie bardzo delikatnie-nie jest to nic natretnego ,pieni sie fajnie.
Opakowanie moze i jest nieci niehigienicznie ale ja po kazdym uzyciu przecieram pojemniczek i susze mysełko wiec jest w porzadku.
Duzy plus rowniez za to ze nie rozmieka.
Jesli chodzi o samo działanie natomiast-w zasadzie berdzo czepiac sie nie bede bo mysełko fantastycznie oczyszcza,rzeczywiscie skora po nim nie jest sciagnieta,delikatnie wygładza ale mimo wszysko czuje lekki niedosyt.
Moze lepiej byłoby gdybym nabyła jeszcze jakis lotion z Clinique?nie wiem.
Liczyłam ze bedzie miało mniej dorazne działanie,ze moze wpłynie na koloryt skory,dogłebniej oczysci pory?niestety tego nie uswiadzczyłąm,ale moze za duzo chciałam:)

Podsumowujac bardzo fajny kosmetyk,swietnie oczyszcza z brudkow,fajnie radzi sobie z makijazem,odswieza ale bardziej specjalistycznie nie robi nic....kurcze no,chciałam wiecej,zwłaszcza za taka kase.

Używam tego produktu od: dwa miesiace

koszmar i wysuszacz

Koszmar, nigdy więcej. Mydło to to jakieś nieporozumienie, jeszcze nic mi tak nie przesuszyło twarzy
Plusy:
-oczyszcza

Minusy:
-śmierdzi
-wysusza na wiór, dodać do tego jeszcze tonik z tej serii o koszmar murowany
-nie poprawia stanu cery
-cena
-skóra po niej robi się sztywna, twarda i nawet problem jest ze spłukaniem go wodą

NIe, nie i jeszcze raz nie dla tego paskudztwa!!!!!!

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: 1 kostka

Tragiczna !

Ta kostka jest beznadziejna. Nie daje żadnego uczucia oczyszczenia skóry. Nie ma żadnych właściwości pielegnącyjnych. Męczy skórę, mam wrażenie, ze zostawia tłusty film, którego nie sposób się pozbyć. Naprawdę, lepiej użyć szarego mydła, będzie taniej i skuteczniej. Cena kostki to skandal. Ledwo ja wymęczyłam, wielokrotnie dawałam jej szansę. Nigdy więcej jej nie kupię.

znakomite

Nie przekonana do zwykłego mydła - zawsze używalam w plynie - mimo wszystko zakupiłam. Jeden z lepszych zakupów.

Plusy:
-nie wysusza
-dziala odświeżająco
-nie podrażnia
-świetnie się pieni.

Ilość zużytych opakowań: 1 / małe

Bardzo dobre mydlo do twarzy

Po zrobieniu zakupów w perfumerii Douglas dostałam w prezencie zestaw 3 kroków Clinique do cery mieszanej ze skłonnością do przetłuszczania i... zachwyciły mnie te kosmetyki, skóra już się tak nie przetłuszczała, zrobiła się gładsza. Na kostke myjącą namówiła mnie konsultantka Clinique i jestem bardzo zadowolona. Polcecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Dobry, prawie idealny

+ Idealny dla cery niezbyt problemowej, która, owszem, potrzebuje pielęgnacji i oczyszczenia, ale nie jest to preparat do walki z poważnymi problemami.

+ Starcza na zawsze. Swój używam już 8 miesięcy i zejdzie jeszcze z kolejne 4...Warty ceny!!!

+ Na dłuższą metę naprawdę poprawia kondycję skóry.

buzia dokładnie oczyszczona!

do tej pory uzywalam tylko zeli, pianek myjacych, na wizazu zobaczylam te kostka ma bdb opinie wiec kupilam, tym bardziej, ze mydlem jeszcze nie mylam buzi.
kostka oczyszcza znakomicie, nie wysusza jak niektore zele np avene. jednak opakowanie jest malo higieniczne.
nie wiem czy kupie ponownie, jesli tak to kostke myjaca clinique anti blemish solutions.
poki co, mycie mydlem troche mi zie znudzilo i zakupie jakis zel :D najlepiej z pompka!

generalnie podsumowujac, kostka spelnia zadanie, czyli oczyszcza doskonale, delikatny zapach tez ok, takie cos jak szare mydlo albo bialy jelen ;D

edytuje... :-) pouzywalam żelu, zel mi sie znudzil i wracam do mydelka. oczyszczanie cery zanieczyszczonej tlustej tym mydelkiem to BOMBA!

do tego tonik clinique i widac, ze buzka jest czysciutka i gladziutka:)
cena- drogo jak na mydlo, ale megawydajne!

jedyne co mi przeszkadza na tę chwilę to niehigieniczność

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

pomogło

Mam mieszaną \tłust. cerę i skłonności do wyprysków.Wypróbowałam tony kosmet. ale dopiero system 3 kroków dał wyrażną poprawę.Na początku stosowałam :kostkę,tonik i emulsję po kilku mies.zrezygnowałam z emulsji na rzecz innych kremów a mydełko i tonik używam do dziś ...Nie wiem jak kostka działa sama ale ja jestem zachwycona z całego zestawu...ale też zostałam uprzedzona,że możliwy jest początkowy "wysyp" krostek -ja miałam trochę taki stan ,przetrwałam i już tylko było super...Owszem czasem coś wyjdzię ale cera jest oniebo w lepszym stanie...Mydełko jest mega wydajne -napewno starczy na kilka mies.

Używam tego produktu od:ok.3 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

żadna rewelacja

Mydełko wysusza moją skórę i powoduje nieprzyjemny efekt ściągnięcia, mimo iż mam skórę z tendencją do przetłuszczania się. Nie czuję też żeby skóra była dokładnie oczyszczona. Jest bardzo wydajne, wcześniej używałam mydła w płynie marki Clinique i było o wiele lepsze mimo iż starczyło na niecałe 2 miesiące.
Osobiście nie polecam!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

OK

Cóż...

PLUSY:
-dobrze oczyszcza
-mega wydajne (naprawdę MEGA)
-odrobinę pomaga jeśli chodzi o błyszczenie

MINUSY:
-przesuszało mnie
-a jednocześnie niezbyt matowało
-zapach mi się nie podoba
-w formie kostki, niezbyt wygodna sprawa

Ilość zużytych opakowań: ponad połowa