Nivea, Apricot Creme, Pielęgnujący żel pod prysznic z olejkiem z pestek moreli i proteinami mleka

Poczuj jak kremowy żel z cennym olejkiem z pestek moreli i proteinami mleka otula Cię miękką pianą, pozostawiając wyjątkowe uczucie niezwykle gładkiej skóry, a delikatny zapach moreli rozpieszcza Twoje zmysły.

ok

Zapach moreli jest niesamowity. Nie każdy może ją lubić, ale ja lubię, a tym bardziej, że w tym produkcie ten zapach jest naturalny, a nie taki „chemiczny” jak to często bywa. Przyznaję jednak, że na dłuższą metę zapach może być irytujący i zaczynam mieć ochotę na jakiś inny. Żel jest w miarę gęsty i wydajny. Nie wysusza skóry, chociaż na pewno nie nawilża jej tak jak inne żele jakie testowałam.

Super zapach:)

Miałam taki żel pod prysznic rok temu w nieco innym opakowaniu i używałam go do kąpieli.
Boże, ten zapach był cudowny ! Delikatny, kremowy, mleczny i rzeczywiście czuło się tą morelę(kocham morele). Ten zapach towarzyszył mi podczas jakże przyjemnej kąpieli i potem jeszcze jakiś czas unosił się na ciele(nie smarowałam się żadnym balsamem). Płyn świetny do kąpieli, przyjemnie wygładza skórę i ją nawilża. Kąpiel z jego udziałem to po prostu przyjemność:)
Szkoda, że nigdzie już nie mogę go zdobyć...

Używam tego produktu od: używałam 1 rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

chce się go zjeść

Przede wszystkim urzekający zapach- uwielbiam go. Świeże, soczyste brzoskwinie. Zapach tak autentyczny że za każdym razem używając go mam ochotę skosztować;)
Jest bardzo gesty, kremowy- używanie go jest prawdziwą przyjemnością. Nie wysusza, nie podrażnia, w swojej kategorii cenowej- świetny.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

rewelacja!!!

Niesamowity zapach moreli wprowadza w stan błogości pod prysznicem!
Kremowa, przyjemna konsystencja.
Żel nie wysusza skóry, pozostawia uczucie miękkości.
Minusów nie znajduję.
Godny polecenia.

Z racji tego, iż lubię testować żele pod prysznic szybko nie zakupię moreli w najbliższym czasie.
Ale pewne, że kiedyś do niej powrócę.

POLECAM!

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Ukochany

Szczerze mówiąc nie przywiązuję zbyt dużej wagi do płynów pod prysznic, jest mi raczej obojętne czym się myję. Ale to jest jedyny tego typu twór, do którego czuję się organicznie przywiązana i co jakiś czas go kupuję.
Zapach jest po prostu BOSKI, taki..hmm..szczery :D to jest prawdziwa, soczysta morela, czuję niemal nosem dotyk morelowej skórki.
Jest naprawdę superwydajny, zwłaszcza z gąbką, pieni się jak szalony i starcza na długo. Skóra po nim jest miła i niewysuszona.

Cholera! Chyba zaraz rano polecę go kupić!

Używam tego produktu od: oj, dawna
Ilość zużytych opakowań: wieele

Bardzo przyjemny

Głównym atutem tego żelu jest zapach, który bardzo przypomina morelę-nie jest nazbyt sztuczny. Pachnie poprostu obłędnie:-)
Ładnie się pieni, dobrze myje, nie wysusza skóry.
Po użyciu nie mam konieczności użycia balsamu bo moja skóra jest dostatecznie nawilżona.
Żel ma gęstą, kremową konsystencję.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Czwórka z plusem.

Miałam okazję go używać, bo dostałam połowę butelki od koleżanki. Sama nie wiem czy bym go kupiła, ale jest OK, bo:

- ładnie pachnie
- nawilża!
- nie potrzebowałam balsamu po umyciu

Trochę drogi jak na 250 ml.
Jest w porządku, ale ja już mam swoich faworytów.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: połowa z 250 ml

Jestem na Tak

Bardzo cenię sobie żele pod prysznic Niveii.
Prawie wszystkie są kremowe, dobrze rozprowadzają się po ciele, i ten zapach sprawiający ze mogłabym godzinami stać pod prysznicem.
Apricot Creme tak samo jak Happy Time używam zawsze rano, pobudza mnie, wiec nie czuje się już taka śpiąca lecz pełna energii i gotowa na start w nowy dzień.

Używam tego produktu od: 2009
Ilość zużytych opakowań: dużo

zapach Hiszpanii :)

Uwielbiam ! :D
tak jak poprzedniczka uważam, że jest to zapach wspomnień.
Mi kojaży się z wyjazdem do słonecznej Hiszpanii, w której używałam tego żelu. Zapach obłędny ! Cała łazienka i moje ciało pachniało morelami. Zapach wyrazisty, soczysty i tak apetyczny, że czasami miałam ochotę go zjeść :D
Co do właściwości pielęgnujących i myjących : nie zauważyłam, żeby wysuszał mi skórę. Super myl i był baardzo wydajny. Cena w promocji ok. 5zł . Warto ! Na pewno kupię ponownie, chociażby po to, by przywołać wspomnienia :D
Uwielbiam ten zapach <3

Używam tego produktu od: używałam we wrześniu
Ilość zużytych opakowań: 1 (na pewno nie ostatnie)

zapach wspomnień :)

Ja go lubię:) używałam go w czasie mojego pierwszego pobytu w Niemczech na wymianie, co bardzo mile wspominam. Kojarzy mi się także z okresem liceum:) za każdym razem, gdy go powącham, staje mi przed oczami prawdopodobnie najpiekniejszy okres mojego życia:)
A wracając do kosmetyku:
- ładnie pachnie
- dobrze sie pieni
- jest wydajny
- nie wysusza skóry

Na pewno jest wart swojej ceny i na pewno jeszcze go kupię:)

sfermentowane morele

Wymęczyłam bo żal było wyrzucać i nigdy więcej go nie chcę.Dostałam w prezencie więc nie mogłam grymasić.

Po dłuższym stosowaniu zapach zaczął mnie drażnić ,po prostu staje się męczący...
Inaczej pachnie w butelce a na skórze zaczyna śmierdzieć.
Trudno mi wystawić mu ocenę .
Nie nawilża skóry.Powiedziałabym że lekko ją wysuszył.
Za ten nieszczęsny zapach i brak nawilżenia zabieram gwiazdki.Pieni się średni i zbyt długo spłukuje.
Ja go nie polecam chyba że ktoś lubi...sfermentowane morele ;(

Używam tego produktu od: gwiazdki

Uwielbiam!

Mój ukochany żel pod prysznic!
Ma cudowny zapach moreli :D prawdziwych soczystych moreli, nic ze &quot;sztucznych&quot; aromatów. Do tego świetnie pielęgnuję skórę :) naprawdę nawilża i wygładza do tego stopnia, że nawet jeśli nie użyję balsamu nie czuję &quot;ściągnięcia&quot;. Naprawdę rewelacyjny!!!
Niestety ostatnio muszę się sporo nachodzić żeby go znaleźć. Mam nadzieję, że nie zostanie wycofany...

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele