Seboradin, Lotion regenerujący z żeń-szeniem do włosów zniszczonych

Seboradin, Lotion regenerujący z żeń-szeniem do włosów zniszczonych

Preparat służy do intensywnej pięlęgnacji włosów zniszczoncyh zabiegami, np. trwałą ondulacją, farbowaniem, suchych i `bez życia`. Ekstrakty żeń-szenia oraz czarnej rzodkwi z zawartym w nich bogactwem witamin, substancji stymulujących i związków siarki, odżywiają i pobudzają włosy. Dzięki nim lioton zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów i rozdwajaniu ich końcówek. Preparat zawiera także olej rycynowy, nadający włosom gładkość i elastyczność. Polecany do codziennego stosowania. Testowany Dermatologicznie

sama nie wiem

Używałam go z szamponem i balsamem z tej serii. Włosy rosną znacznie szybciej, dużo rzadziej je myłam, było ich trochę wiecej, ale nie zauważyłam innych super efektów. W sumie fajny produkt, ale myślę że spokojnie wystarczy tylko szampon. Polecam wszystkim którzy chcą żeby im włosy rosły szybciej :P

Zbędny

Zachęcona pozytywnym działaniem Lotionu z rzepą, po którym moje włosy stały się bardzo puszyste, z nadzieją na powtórkę zakupiłam wersję z żeń - szeniem. Niestey, przeliczyłam się. Nie znajdziemy tu tak fajnego podniesienia włosów i pusysztości. Nie wydaje mi się, żeby ten preparaat jakoś szczególnie wpłynął na włosy - ani im nie zaszkodził, ani specjalnie nie pomógł. Ot, taki zwykły psiukacz. Plusem jest bardzo ładny zapach i poręczny aplikator. Właśnie przed chwilą dokończyłam resztkę i stwierdzam, że włosy są ciut miękksze, ale wróę po wersję z rzepą.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

nuda..

Ma ładne i poręczne opakowanie na czym kończą się jego zalety.
Ma paskudny zapach, czego bym się nie czepiała gdyby oczywiście działał.
Psikałam nim codziennie skalp w nadzieji że odżywi moje włosy i przyśpieszy ich wzrost.
Włosy urosły dokładnie 1 cm.
Zregenerować również nie zregeneruje chyba ze chwilowo (patrz na pierwszym miejscu Alcohol)

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

świetny

Moje włosy co prawda nie były farbowane w chwili zakupu produktu i nie maltretowałam ich zbyt często prostownicą, ale mimo wszystko masakrycznie wysuszone i praktycznie nie rosły. Mam włosy mocno kręcone w formie malutkich spiralek. Seboradin stosuję codziennie rano z 3-minutowym masażem skalpu. Zapach lotionu nie pozostaje na włosach. Nie obserwuję też przetłuszczania skóry głowy. Pryskania włosów wolę nie ryzykować, bo przecież zawiera on alkohol. Wczoraj minął miesiąc odkąd zaczęłam używać lotionu i włosy urosły mi o 1,6 cm !Generalnie nie miałam problemu z wypadaniem, ale nawet przy torturowaniu ich prostownicą, wyszło mi może z 10 włosów, co oznacza, że włosy się wzmocniły. Co lepsze, widać już przy czole nowe baby hair! Mam wrażenie, że lotion unosi też włosy u nasady u mnie po zastosowaniu masażu tworzy się niezłe afro :)Seboradin zagości u mnie na stale, bez wątpienia.

Używam tego produktu od:miesiąca

Tragedia

Nie polecam. Bardzo wysusza włosy zamiast nawilżać! ZAWIERA ALKOHOL! Ktory jak wiadomo wysusza, a nie nawilża. Kupiłam cały zestaw zachęcona pozytywnymi opiniami na wizazu, codow sie nie spodziewałam ale ten lotion to porażka. Poza tym szybciej Mi sie przetłuszczaja włosy co wogóe jest totalna klapa, skoro nie nawilza, to czemu przetłuszcza? Najgorszy z seri Seboradin Regenerujący!

zbawienie dla moich włosów

Jestem zaskoczona działaniem tego lotionu:) stosuję go od miesiąca i moje włosy rosną w przyśpieszonym tempie, do tego zrobiły się lśniące i gładkie :)
Stosuję go razem z szamponem z tej samej seri. Zapach jest przyjemny w przeciwieństwie do seboradinu z rzodkwią.

przyjemny!!

A więc zaczne od tego że stosuję ten preparat od tygodnia dlatego nie wiem czy przyśpiesz porost ale włosy widocznie mniej wypadają. stosuję na umyte włosy, a po wysuszeniu nie musze używać prostownicy!!!<a jestm od niej uzależniona od ok 2 lat> włosty sa miłe w dotyku, nie puszą się i nie przetłuszczają się szybciej!

A więc:
+gładkie, niepuszące się włosy
+utrwalenie fryzury
+nie przetłuszcza
+czy włosy będą szybciej rosły..się okaże
+cena

- nawet dużo go nakładam więć boje się że mało wydajny
-sciąga jakby kolor farby:/ ale wybaczam ponieważ odrostów nie widać;)

Używam tego produktu od: tygodnia mam zamiar kupić jeszcze balsam

działa cuda!

Tak, tak, tak, tak...
Używam go od kilku tygodni,na głowie już czuję nowe wyrastające włoski, a po odrostach mogę stwierdzić ze przez tydzień urosły 0.5 cm!
Niezbyt wydajny, ale ja wlałam go do pojemniczka i teraz mam bardziej wydajny spray :) Codziennie na wieczór wcieram go głównie w głowę, rano myję włosy. Są dużo grubsze, wydają się być bardziej gęste i bardzo zdrowe, błyszczące, dobrze się rozczesują.
Polecam na zniszczone włosy! Długo z niego nie zrezygnuję :)
To moim zdaniem (oprócz domowych sposobów) najlepszy kosmetyk regeneracyjny.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: drugie

Totalna porażka

Lotion obciąża moje włosy i sprawia, że wyglądają na tłuste u nasady. Dodatkowo spowodował podrażnienie skóry głowy i łupież. Nie polecam osobom o wrażliwej skórze głowy.

Cierpliwość popłaca

Lotion poleciła mi farmaceutka, w zasadzie miała nadzwyczaj dobry humor, eh te opary w aptece :)) Wybrałam się tam zaraz po wizycie u fryzjera, gdzie "przemiła" pani oceniła moje włosy jako siano, wręcz sugerowała ścięcie na krótko (przy długich włosach) i niemal wydarła się na mnie, dosadnie przedstawiając swoją opinię o tym, iż włosy powinny być farbowane jedynie raz w ciągu roku i ktoś, kto robi to częściej nie powinien nazywać się fryzjerem...
Reasumując - miałam przesuszone włosy i jakoś nie zdecydowałam się na maseczkę za 90 zł. w salonie. Zaczęłam stosować Seboradin i od czasu do czasu Wax, ograniczałam stosowanie suszarki, kiedy było to możliwe i sięgnęłam po suplementy. Włosy stały się bardziej błyszczące i posłuszniejsze przy układaniu. Niedawno wybrałam się do fryzjera (już innego) i bynajmniej nie usłyszałam już złego słowa o kondycji włosów, podcinane były tylko końcówki, ale tylko 1cm. Z lotionu jestem zadowolona, łatwy w aplikacji, wystarczy popsykać i wmasować, na początku trochę przeszkadzał mi zapach, ale całe szczęście nie utrzymuje się na włosach. Aha, jeszcze jedno, lepsze efekty daje we współpracy z szamponem tej samej serii.

w miarę

Przyjemny, jeśli chodzi o mnie zapach akurat lubię i absolutnie mi nie przeszkadza (ten z czarną rzepą nieco gorszy ale także znośny) ulatnia się po upływie chwil kilku ;) Lotion sprawiał że włoski przy skórze długo zostawały świeze natomiast spektakularnych zmian jeśli chodzi o gęstość moich włosów nie zauwazyłam.Jesli chodzi o aplikację kosmetyku to faktycznie trafiłam raz na niewygodną "butelkę z dziurką" natomiast kolejne dwie udało mi się kupić ze spryskiwaczem.Reasumując fajny ale czy jest czy go nie ma....bez szału.Używam tego produktu od:3 miesięcy

Nie działa

Nie regeneruje,nie hamuje wypadania,po prostu nie robi nic.Przynajmniej na mnie nie podziałał w ogóle,tak jakbym wcierała wodę.Poza tym ma bardzo niewygodne opakowanie i okropny zapach,na szczęście jest on niewyczuwalny gdy włosy wyschną.Jedyna zaleta,którą dostrzeglam to to,że po wtarciu w skórę głowy włosy robiły się bardziej puszyste,ale może to tylko dlatego że były podnoszone do góry przy nasadzie podczas aplikacji lotionu.